Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWrongGuy

Burdan benim kürt ve alevilerin katledilmesine güldüğümü / sevindiğimi çıkarıyorsan Allah seni bildiği gibi yapsın. Tr0llcük seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: darklight8

yandaş medyada ses yok. şu haberi veremeyecek kadar korkaklar.

Haberi onlar yapmıyor ki, önlerine sunuluyor onlarda basıyor/yayınlıyor.
    Havuz medyası olmayanlarda böyle bir haberi izin almadan yayınlayamaz.

internette yavaşladı, vpn böyle günlere lazım.

şu haberi yayınlatmayanlar ileride daha nasıl baskılar yapacak.. artık medya patronlarının biraz cesaretlenmesi lazım..
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Seve seve bu cennet vatan için canımı feda ederim! Atatürkün kurtuluş savaşını başlattığı şehirliyim ben milliyet duygusunu bana öğretmeyin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER PM ILE GELEN TOPLU LINKLER DAILYMOTION STABIL.
    UYARI!
    VİDEO AŞIRI DERECEDE SIKINTILI,ETKİLENMESİ MUHTEMEL KİŞİLER LÜTFEN İZLEMESİN.
    VİDEO 12. DAKIKADAN SONRA BAŞLIYOR.
    YAYINLAYANLARLA EN UFAK BAĞIM YOKTUR.SADECE İNSANLARIN SUSTURULMUŞ MEDYA DIŞINDA HİÇBİRŞEYDEN HABERİ OLMAKSIZIN YAŞAMASINA KARŞIYIM.:
    LİNKLER PM'YE DÖNDÜ KUSURA BAKMAYIN :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 23 Aralık 2016; 1:6:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Nasil iciniz el veriyor izlemeye. İzlesem mi diyorum ama yuregim aciyor nasil dayanirim diyorum! nasil ruhsuzlastiniz nasil izleyebildiniz o goruntuleri. Allah belasini versin boyle isin allah bu ise alet olan bu kanlara sebebiyet veren herkesin belasini versin

Bu kafa yanlış kafa işte. Her şey gizlendiği, saklandığı, yasaklandığı için bu kadar uyuşuk bu toplum. izleyecekler ki ihaneti görecekler, izleyeceklerki azıcık kalbinde "gerçek" ülke ve vatan sevgisi olanın yüreği daha da korlaşacak.

öyle interneti yavaşlatmakla, twitter de tt den kaldırmakla olmuyor bu işler.

Katılıyorum. Ancak 20 yaşından küçük insanların izlemesi ne kadar doğru olur bilmem. Video cidden çok kötü çünkü. Herşey masada güçlü olmadığımızdan ötürü oluyor. IŞİD'e terör örgütü bile demeyen devlet büyüklerimizdir asıl suçlu.

• bu halk malesef kendini güce satmış, şuurunu kaybetmiş, onurunu kaybetmiş,
    açın bakın televizyona, internete, yarın ki gazetelere. ülkenin yıkılması gerekirken kimse bahsetmeyecek bu yanarak ölen askerlerden
  • Hadi herşeyi geçtim. Bu Şehitlerin ailelerine ne diyeceksiniz? Cenazesi bile yok. Utanacağınızı bilsem ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler videonun linkini atar mısınız özelden?
  • Maç yaparak terörle mücadele ettiğini zanneden...'ları o askerleri oraya nasıl gönderdiniz? Berbat dış politikanız,sözde stratejik derinliğiniz ile girdiğiniz fantezilerin bedelini siz değil gariban Türk askeri ödüyor.

Aylardır tutsak o askerler yakıldığında mı hatırladınız?

Allah bin belanızı versin be,iki cihanda yakanız bir araya gelmesin hem baştakilerin,hem göz yumanların,hem şakşakçıların. Rezaletlerinizin sonu yok,koca TC'yi,Atatürk'ün ülkesini ne hale getirdiniz...

İki asker yakıldı TSK ve hükümet bunu dünyaya izletti öyle mi? 10 yıl önce duysam imkan vermeyeceğim her şey başımıza geliyor,allah belanızı versin...
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Yahu lutfen bir daha oku yazdigin sacmaligi.
  • Ağzına sağlık. Türk diye bişey yok artık arabin dini geldi Türklük bitti. Ben Türkoloji okudum şimdi burda uzun uzun anlatamayacağım. En hafif tabiri budur; Arap dini Türk kanını bozdu.
  • a........ k.......... amerikası alıyosan al şu suriyeyi . s..... petrolünüde dünyanıda. yeter artık. Girmeyelim şu savaşa. Çekelim askerleri her yerden. Verelim kursunlar ne kuracaklarsa. Toplansınlar itler çöplüklerinde. Sonra amerika almazsa biz sivil çoluk çocuk demeden girelim doğuya. Daha az kayıplı olur bizim için. Hiç değilse şerefli ölürüz. Şerefsiz ırkı öldürürüz. Soykırımsa soykırım
  • hoygoyy kullanıcısına yanıt
    Kimseye birşey öğretmeye çalıştığım yok. Herkes tutturmuş bir ölür bin doğarız diye ama daha doğanı göremedim ben. Ölen çok ama nedense doğan yok. Bir ülke bu kadar aşşağılanamaz bu kadar küçük düşemez, bir ülkenin evlatları gencecik delikanlıları bu kadar eziyet çekmemiştir. Devlet görevini yapsa, devlet olsa keşke. Ama kıllar saolsun bu vatan kolay kolay düzelmez. Olan gençlere oluyor. Birileri saraylarda altınların içinde birileri de ateşin içinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atv ahaber ntv star cnnturk vs vs havuz medyasından haber var mı ? uyuyormusunz lan satılıklar ?
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Ulan micazdan bile anlamaz orumcek agi dolmus beynin senin gibi burda insanlarin itiraz duygularini bastiranlar bu sehitlerimizin veballeriyle olursunuz allah yar ve yardimcimiz olsun bu hainlere karsi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWrongGuy

Yahu lutfen bir daha oku yazdigin sacmaligi.

Bence sen uzatma, kes, seninle anlaşamıycaz. Engelle beni geç.

Algıda bozukluğun var senin.
  • Video yu izlemek isteyenler izlemesinler cok kotu oldum, nasil bir aci bu anlatamam yutkunamiyorum resmen icim yaniyor dunyayi yaksalar sinirim gecmez of off..

• dracalp D kullanıcısına yanıt
    Kim itiraz ediyor, neye itiraz ediyor. Klavye başında yazı yazmak itiraz etmek oluyorsa en iyi itirazı ben ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savkar

atv ahaber ntv star cnnturk vs vs havuz medyasından haber var mı ? uyuyormusunz lan satılıklar ?

Onlar böyle bir haberi, önlerine servis edilmeden sunamazlar. Az sabredin. Halkı galeyana getirmenin vakti gelince elbet onlarda bunu servis edecektir.
  • savkar kullanıcısına yanıt
    Yayin yasagi gelmistir.
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.