Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tyres

SON DAKİKA

çok sayıda savaş uçağı havalandı havada 2 Adet tanker uçağı bekletiliyor bu gece zor geçecek

kaynak?
  • Tyres kullanıcısına yanıt
    Doğru olan bence de bu artık bu saatten sonra yapılması gerek.
  • :/ Allahım sen yardım et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Şehit kelimesine de uyuz olmaya başladım. Tamamen insanların tepkisini azaltmaya yariyor. Şehit oldu cennete gitti. Yok arkadaş pisi pisine ne idüğü belirsiz insanlıktan en ufak parça almamış bir örgütün yaptigi hainlik, şerefsizliği yüzünden can verdiler. Ne kadar sebep olan varsa Allah topunun belasını versin.

Yokmu arkadaş binaları temizleyecek bomba 1 haftadir nereyi bombaliyor bu uçaklar. Adamlar 2. Dünya savasinda bir bomba ile 1 futbol sahasindan genis alani dümdüz ediyordu. Yok olsun şehir canı cehenneme hepsinin. Yikilmis bir devlet var adamlar kendileri birakmis silip süpürelim.

Birileride yazmış İran'ın 1000 i geçti asker kaybı. Bizene arkadaş onlarda oluyor diye bizdedemi olacak.

Nedense hep cennete sıvasız evde oturanlar, oğlunun ayakkabısı delik olanlar gidiyor. Zenginler ise Dünyadaki cennetin tadını çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 14 şehit var yeni. Kimsenin haberı yokmuş gibi konuşuyor kanallar.
  • ulan allah belanızı versin be 10 günde 100 şehit verdik içimiz yanıyor birşeyler yapmanın vakti geldi de geçiyor çıkarın seferberliği en önde gitmeyen şerefsizdir
  • Operasyonların çok kötü yönetildiğini düşünüyorum ben artık. Abd ye güven olmaz ama abd li bir general dabık ve aktarin kuşatması döneminde sürekli gün içinde bölge alıp 1-2 saat içinde bölge kaybetmemizi eleştirip Türklerin ne yaptığını anlayamıyorum, operasyon garip yönetiliyor demişti. Ergenekon davaları,darbe kalkışması vs gibi olaylardan sonra ordu inanılmaz zayıflamış belli olmaya başladı artık.
  • 14 şehit var arkadaşlar 40 ın üzerinde askerimiz de yaralıymış
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    harbi 6. sayfada anlatılanlar ne öyle ışid tanklarımızı ele geçirmiş bu yüzden tanklarımızı bizim uçaklar vurmuş askerler tanklarımızı terk etmiş.özel kuvvetler komutanı şehit düşmüş yazmış biri.umarım kötü durum yoktur.

o 50 diyeninde neyse...
  • HunterDare H kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam halka gerekçe olarak pkk pyd oluşumunu engellemek için girildi dendi. Söylenen ile yapılan şeylerin alakası yok. Ypg pyd dağıtma fırsatını Türkiye artık kaçırdı. Rusya ne derse o olur bundan sonra ha bizimkiler selefi örgütlerden nasıl vazgeçer bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Bunlar olacak beklenen şeyler daeş nasıl Musul'da direniş gösterdiyse aynisi el-bab olacak Raqqa olacak çünkü çok sayida sivil var boşunamı bildiri atıldı havadan yoksa vicdansiz falan olsak dümdüz eder geçerdik..

Ne demek bunlar olacak beklenen şeyler? Oradaki Türk askeri herkezden daha önemli bunu kafanıza sokun askerin en az zarar alacağı şekilde devam etmeli operasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: caga17

harbi 6. sayfada anlatılanlar ne öyle ışid tanklarımızı ele geçirmiş bu yüzden tanklarımızı bizim uçaklar vurmuş askerler tanklarımızı terk etmiş.özel kuvvetler komutanı şehit düşmüş yazmış biri.umarım kötü durum yoktur.

o 50 diyeninde neyse...

O yorumu yazan adamı bende gördüm,pkk lı teröristin teki adam. Eski mesajlarına bakarsanız çukurca çatışması konusuna, 47 asker öldü,yok bilmem nerede 70 asker öldü sürekli böyle yazıları var. Oradan yorum okurken yorumu yazanların eski yorumlarına da bakmanızı tavsiye ederim.
  • Biri su Suriye ve Irak a atom bombası atsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga17

o 50 diyeninde neyse...

arkadaşlar bu tür olaylarda her kafadan bir ses çıkar her okuduğunuza inanmayın, çoğu kasıtlı olarak yapılıyor. Bu da savaşın bir parçası.

hiç cevap vermeden, çaktırmadan emniyetin mail adreslerine şikayette bulunun. cevap vermeyin bu tür insanlara, tartışmaya girmeyin.

siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr
    siber@egm.gov.tr

siber.ankara@egm.gov.tr

siber.istanbul@egm.gov.tr

edit: bakın burada, ekşide, twitter, youtube'da bu tarz yorum yapanlar bilin ki aynı kişilerdir. bunlar organize kesinlikle. bu insanlarla tartışmaya girerseniz bilin ki istediklerini yapmalarına yardımcı olursunuz. o yüzden bırakın emniyet güçleri ilgilensin. zaten kendilerinin isteği böyle kişilerin bildirilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 21 Aralık 2016; 22:39:46 >

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    aynen hocam direk şikayet ettim ben.
  • abi bombalayacaksınız gerekirse, napalım sivil kayıp olacak.
  • Şehri dört bir yandan kuşatmamız daha mantıklı değil miydi,tek taraftan girdiğimiz için gerekli önlemleri alabiliyorlar.IŞİD gibi örgütleri ancak ani baskınlarla kolay bir şekilde yenebiliriz diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar tüm bu olaylar olurken her yerde bulunan Rusya İran nerede? O bölge bize mi verilecek de bu kadar canımızı veriyoruz? Biri lütfen aydınlatsın,
  • Haritaya baktim bizim sınırımızda pkk koridoru kurulmasına izin verilmeyecekti ama bizim sınırın tamamı sarı yani ypg pkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilcry345

Şehri dört bir yandan kuşatmamız daha mantıklı değil miydi,tek taraftan girdiğimiz için gerekli önlemleri alabiliyorlar.IŞİD gibi örgütleri ancak ani baskınlarla kolay bir şekilde yenebiliriz diye düşünüyorum.

ben de anlamadım. hadi güneybatı'da küçük bir ilçe var orayı almak zor olurdu belki ama haritada tek taraftan saldırıyormuşuz gibi geliyor. bu terörist kahpeler çok tecrübeliler, tek taraftan savunurlar kendilerini. bombalayın arkadaş dümdüz edin
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.