Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devilcry345

Şehri dört bir yandan kuşatmamız daha mantıklı değil miydi,tek taraftan girdiğimiz için gerekli önlemleri alabiliyorlar.IŞİD gibi örgütleri ancak ani baskınlarla kolay bir şekilde yenebiliriz diye düşünüyorum.

ben de anlamadım. hadi güneybatı'da küçük bir ilçe var orayı almak zor olurdu belki ama haritada tek taraftan saldırıyormuşuz gibi geliyor. bu terörist kahpeler çok tecrübeliler, tek taraftan savunurlar kendilerini. bombalayın arkadaş dümdüz edin
  • İşid toplam 50'ye yakın Tsk/öso öldürüldü diye açıklama yapmış. Çapulcu sürüsü ile operasyon yaparsan olacağı bu. Olan askerlerimize oluyor. Ayrıca artık belli olduki yıllardır gazımızı alıyolarmış ordunun durumu vahim. Onlarca cephede savaşan rejim güçleri bile bu kadar kayıp vermiyor
  • İnşallah daha fazla kayıp vermeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Arkadaşlar tüm bu olaylar olurken her yerde bulunan Rusya İran nerede? O bölge bize mi verilecek de bu kadar canımızı veriyoruz? Biri lütfen aydınlatsın,

rusya ve iran nasıl yardım edecek sana? rejim gelse destek olmaya çalışsa, ÖSO ile birbirlerine sıkarlar
  • Bugun maalesef çok kayıp verdik yemin ederim sinirden yerimde duramıyorum.

138 tane de leş almışız.

Kayıplarımızın neredeyse hepsini maalesef araba ile yapılan intihar saldırısı ile veriyoruz.
  • quote:

Arkadaşlar tüm bu olaylar olurken her yerde bulunan Rusya İran nerede? O bölge bize mi verilecek de bu kadar canımızı veriyoruz? Biri lütfen aydınlatsın,

Dostum o bölgeyi kimse kimseye vermez. Eğer birisi birine birşey veriyor olsa bu kadar şehit vermezdik. Mutlaka öyle ya da böyle alınması lazım.

Güvenlik sağlanana kadar da Suriye'den çıkılmayacak bunu da herkes böyle bilsin.

Çıkalım vs vs diyenlere itibar etmeyin. Asıl çıkarsak şehitlere ihanet etmiş oluruz ve asıl o zaman 5 paralık olur itibarımız.

Bab alınacak!
  • quote:

ha ayrıca daha 1 ay önceye kadar, Esad'ı devirmek için Suriye'deyiz diye açıklama yaparsan kimse sana güvenmez. asıl soru niye bab'a kadar indik, menbiç'i temizlemek varken?
  • Arkadaş o bab alınacaksa hava destekli operasyon şart başka türlü çok zor alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Bugun maalesef çok kayıp verdik yemin ederim sinirden yerimde duramıyorum.

138 tane de leş almışız.

Kayıplarımızın neredeyse hepsini maalesef araba ile yapılan intihar saldırısı ile veriyoruz.

Bugün twitter'da Daeş militanlarının Öso'ya sızmaya çalıştığını ve yakalanıp öldürüldüklerini okudum. Bir kaç gün öncesinin haberi.

Saldırıları böyle yapıyor olabilirler. Diğer türlü zor. Hava karlı bildiğim kadarıyla gece bile tam karanlık olmuyordur. Bombalı araçlar kolay fark edilir diye tahmin ediyorum.
  • Ordunun icine boyle ederlerse normal.Yazik valla yazik su Turk tarihinde boyle duruma dusmek
  • Sivilleri düşüneceğiz diye kendi askerimiz ölüyor. Gerekirse sivil kayıp olsun bu şekilde yürümez. Bu kadar kayıp vermek hiç mantıklı değil. El Bab çok ağır bombardımana tutulmalı.
  • Arkadaşlar konuda çok vatan haini olmaya başladı yalan yanlış bilgi veriyorlar , karşı çıkınca PMden size küfür ediyorlar,o tarz hainleri altta bulunan yerlere bildirebilirsiniz

,zaten moral olarak çökmüş durumdayız bide onların yalanlarını çekmeyelim.

siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr

siber@egm.gov.tr

siber.ankara@egm.gov.tr

siber.istanbul@egm.gov.tr
  • Beyler bizim işiniz pyd yi yakınımızdan kovmak değil mi? Bu amaç şuan işide dönmüş gibi, işide bu kayıbı veren pyd ye de çok kayıp verir, madem bu Rusya ve İran bize güvenmeyecek neden onca olaya rağmen ortak görüşmeler yapıyor? Bu iş çok karışık cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

138 tane de leş almışız.

Bugün twitter'da Daeş militanlarının Öso'ya sızmaya çalıştığını ve yakalanıp öldürüldüklerini okudum. Bir kaç gün öncesinin haberi.

Saldırıları böyle yapıyor olabilirler. Diğer türlü zor. Hava karlı bildiğim kadarıyla gece bile tam karanlık olmuyordur. Bombalı araçlar kolay fark edilir diye tahmin ediyorum.

Twittirda bombalı araç diye söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama durmuyorsa vur gitsin arkadaş bu kadar mı zor.
    Sivil varsa zaten durur durmuyorsa hepsini öldür.

• Bu arada şehri tamamen kuşatmadan, almaya çalışmak nedir? Bunu açıklayacak var mı? Resmen adamlar ölen teröristlerin yerine güneyden sürekli yenilerini koyuyor,ne anlamı kaldı o kadar hava harekatının,topçu atışının. Kuşatma olmadan içerdekileri nasıl imha ediceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterDare -- 21 Aralık 2016; 22:57:38 >
  • Hani türk askeri arkada kalıcak öso önde ilerlicekti yazık yazık ?
  • quote:

Beyler bizim işiniz pyd yi yakınımızdan kovmak değil mi? Bu amaç şuan işide dönmüş gibi, işide bu kayıbı veren pyd ye de çok kayıp verir, madem bu Rusya ve İran bize güvenmeyecek neden onca olaya rağmen ortak görüşmeler yapıyor? Bu iş çok karışık cidden

Asıl amaç Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak, bölünmesini devletçikler oluşmasını önlemek.

PYD'yi yakınımızdan kovmanın yanında doğudan batıya kanton kurmasını da engellemek amaç, o yüzden Bab'ın alınması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

138 tane de leş almışız.

Twittirda bombalı araç diye söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama durmuyorsa vur gitsin arkadaş bu kadar mı zor.
    Sivil varsa zaten durur durmuyorsa hepsini öldür.

Twitter vs kısaca sosyal medyaya güvenmemek lazım.

Bakın geçen yaşadığımız suikast olayında Putin'in söylediği ilk şey yetkililerin açıklamalarını dikkate alın oldu.

Sosyal medyada kimin iyi kimin kötü olduğu, kimin neyi amaçladığı belli değil.

O yüzden bu gibi hassas durumlarda en önemli şey sağ duyudur her zaman.

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Sen sahada bulun bakalim bunlar nasil oluyormuş gör çok kolay zannediyorsunuz şu operasyonu 2gün sonra afrin ve manbij aynisi olacak ama orada siviller var diye bu kadar merhametli olurmu tsk bilemem Not:sanada ban karşinda çocuk yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler bizim işiniz pyd yi yakınımızdan kovmak değil mi? Bu amaç şuan işide dönmüş gibi, işide bu kayıbı veren pyd ye de çok kayıp verir, madem bu Rusya ve İran bize güvenmeyecek neden onca olaya rağmen ortak görüşmeler yapıyor? Bu iş çok karışık cidden

abi şöyle düşün 5 sene düşmanlık yapmışsın, uçağın düşürülmesi ve ardından Davutoğlu'nun gönderilmesiyle yakınlaşmışsın Rusya ile. politikanı değiştirmeye başlamışsın ama yine de daha 1 ay önceye kadar "Esad'ı düşürmek için Suriye'ye girdik" açıklamaları yapıyorsun. Rusya ve İran seninle görüşüyor çünkü bu savaşın bu kadar uzamasında senin sürdürdüğün politikalar sebep oldu. Rusya ve İran müttefik olmak istiyorlar ancak 1 ay önceye kadar "Esad gidecek" dersen adam da güvenebilmek için biraz süre ister. kısacası şu güvensiz ortamın sebebi biziz, kaldı ki FETÖ ya da başka bir şey senin polis teşkilatına girebilmiş bir cihatçı elçi öldürülebiliyor. söyle bana böyle bir ortamda Türk hükümeti'ne ne kadar güven güvenebilirsin? güven için zaman ve eylem gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.