Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

#KONU DIŞI

TUNCELİ'DE DEVAM EDEN OPERASYONLARDA TOPLAM 80 ODUN(terörist) CEHENNEME KÜTÜK OLARAK GÖNDERİLDİ.

ATEŞLERİ BOL OLSUN...

Bunlar da kanıtı

https://mobile.twitter.com/ihanetebedel?lang=tr

İğrenç yaratıklar. Bence yakalananlar işkence ile öldürülmeli. Videoları da paylaşılmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 10 güne Al Bab in kapilarina dayaniriz demiştim dün ama simdiden dayanmisiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

SON DAKİKA
    Fıratkalkanı harekatı
    TSK & ÖSO kuvvetleri
    El Bab kuzeyinde ki "Zamka & Masebeen"i IŞİD'den alarak kurtardı

Kurtardı demeyelim "ÖZGÜRLEŞTİRDİ" diyelim :)

• aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    copy paste vakit yok gardaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

1 aydır el bab gircez suriye uçakları vurarız deyince uçak sokamıyoruz suriyeye

S300'ler daha caydırıcı Suriye'nin tehdidinden ziyade. Biz de yokuz sözde koalisyon da yok. Rusya ile konuşa anlaşa gidilebildigi kadar gidilip duruluyor ve yine müzakere yapılıp hız kazanılıyor. Görünen bu gibi.

• Arkadaşlar daha önce verildi mi bilmiyorum ama,Özel kuvvetlerin Halep'te, isyancılara yardım ettiği iddaaları dolanıyor.Hatta Youtube'de bir video ile karşılaştım,ardından buraya atma gereksinimi duydum.Büyük ihtimal,Fırat Kalkanı çerçevesindeki görüntüleri,çarpıtma yapıp,Halep diye yayınlıyorlar gibi geliyor...

Kişisel fikrim;bana kalırsa kesinlikle sınırımızdaki, Fırat Kalkanı operasyonundan görüntüler bunlar,Halep değildir büyük ihtimal,çarpıtma yapıp,Rusya ve Esad ile çatışma ortamı hazırlanmak isteniyor.Bu kadar kolay poz verip deşifre olmazlar,bu iddaalar tamamen saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 10 Kasım 2016; 1:8:11 >

• aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Videolu değil silahlı provokasyonlar da yapacaklardır. Iyi ki killary kaybetti de şimdilik şoka girdiler. Fırsattan istifade ABD Şeytanı paralize olmuşken pyd nin belini kırmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PKK/YPG El-Bab!a ilerlenmesinden rahatsız oldu herhalde.
    Al Semugh bölgesinde çatışma çıkmış. ÖSO güçlerine saldırmışlar.
    Amerika arkamızda diye düşünüyorlar herhalde.

Kaynak: http://syria.liveuamap.com/en/2016/9-november-euphratesshield-fierce-clashes-reported-tonight

• Uçaklarımız uçmuyor zor ilerleriz artık bab hayal oldu
  • Bugün bir kac koy daha alinmis sanirim qabasin e ulasmisiz neredeyse

• erdoğan el-bab ve membiç diye çoktandır açıklama yapılıyor er yada geç iki bölgede alınacaktır sağlam ilerlemekte fayda var.
  • Kürtler federasyon kurmuş başkenti kamışlı yapılmış tsk acilen bunların üzerine bombaları yağdırmalı

• 9gag da gördüm
  • Tsk Afrin'i vurunca batılılar devreye girdi ve sıkıştı operasyon.El bab'ı almamıza izin verileceğini sanmıyorum.Işid'in iplerini elinde tutanlar,ışid'in kuzeyde Öso'ya karşı mevzilenmesine öncelik verip sağ ve sol kanatların zayıflamasına sebep olarak Pyd'nin El bab'ı kıskaca almasını sağlayabilirler.Afrin'in altından uzanan ince pyd hattı dediğimi doğrular nitelikte.

Pyd'ye operasyon yapmamıza izin vermiyorlar.2 haftadır uçaklar kalkmıyor.Eğer El bab'ı alamazsak çok sıkı bir diplomasi yapılarak Suriye rejimine geçmesi için çabalamalıyız.Diğer halde Işid'in elindeki her toprağa Pyd'yi yerleştirme arzusunda Abd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih uçan -- 10 Kasım 2016; 22:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: actively

quote:

Orijinalden alıntı: Lotusx

quote:

Orijinalden alıntı: actively

quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Fırat Kalkanı harekatı maalesef o kadar yavaş ilerledi ki şu zamana kadar El Bab'ın yarısı alınmış olmalıydı.
    Adamlar teröristlerle beraber Rakka'ya girecek şimdi ve biz yine oyun dışındayız. Musul'da oyun dışı, Rakka'da oyun dışı, El Bab'a giremedik bile henüz. Durum çok kötü bizim açımızdan. Sınırlarımızda bir terör devleti kurmakta ısrarlılar ve biz hiçbir şey yapmıyoruz(konuşup mikrofonlara bağırmaktan başka). Planlarını sürdürüyorlar ve biz bunu bozmak için 1 operasyon yaptık onu da kağnı hızında yaptık.

Sınırımızda afşinden kobaniye kadar, güneyde de Halepi içine alan bir turkmen-arap cumhuriyeti kurulursa, hatta bunun bir ucu da Irağa uzasa biz kendi hedefimizde ulaştık derim, daha fazla güneyleri, Rakka gibi bedeva verseler işimiz olmaz, derim. Asıl amaç sınırımızda terorist faaliyetlerin bitmesi ve Suriyelilerin memleketlerine dönmesi olmalı, yayılmacı politika kesinlikle izlenmemeli.

Afrin-Kobani arası Devlet kurup bir ucunu nasıl Irak'ta uzandırıyorsun? Havadan mı? Aradaki mesafeyi ve Kobani'nin Fırat'ın doğusunda, Cerablus'un dibinde olduğunu biliyorsun değil mi?

Adım adım gidilecek, belki hoşunuza gitmeyecek,

Önce Bab alınacak, sonra manbij, yanlız kalan Afrin Halep ile birlikte Ösö saflarına geçecek, Suriye haritasına bakın göreceksiniz, fıratın batısı, Halep dahil tamamen yemyeşil olacak, en fazla bir sene sürecek.

En verimli topraklar, ve esas nufus, fıratın batısında, fıratın doğusuna da gidilecek, ama amaç sınırlarımızdan ypg-pkk tehlikesini uzaklaştırmak olacaktır. Başbakan ve Cumhurbaşkanı, defalarca sınırlarımız teroristlerden temizlenene kadar bu harekatın devam edeceğini beyan etmişlerdir, operasyon şu ana kadar başarı ile devam etmekte, sınırlı ÖSÖ katılımına rağmen. Fıratın doğusunda ilk hedef Akçakoca yakınlarında-Tel Abyad olacaktır. Geri kalan bölge de nufus çok az, kontrolu zor, ama o bölgede de pkk-ypg devleti kurulmasına müsade edilmeyecek, terörü bitirmek için Türkiyenin başka seçeneği yok.

Akcakoca?

• quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

Tsk Afrin'i vurunca batılılar devreye girdi ve sıkıştı operasyon.El bab'ı almamıza izin verileceğini sanmıyorum.Işid'in iplerini elinde tutanlar,ışid'in kuzeyde Öso'ya karşı mevzilenmesine öncelik verip sağ ve sol kanatların zayıflamasına sebep olarak Pyd'nin El bab'ı kıskaca almasını sağlayabilirler.Afrin'in altından uzanan ince pyd hattı dediğimi doğrular nitelikte.

Pyd'ye operasyon yapmamıza izin vermiyorlar.2 haftadır uçaklar kalkmıyor.Eğer El bab'ı alamazsak çok sıkı bir diplomasi yapılarak Suriye rejimine geçmesi için çabalamalıyız.Diğer halde Işid'in elindeki her toprağa Pyd'yi yerleştirme arzusunda Abd.

Maalesef haklısın sanırım

• Afrini topçular vurmuşlar abd sağlam bir darbe yemeli yoksa alamayız abd gündemi meşgul edecek sorun gerek

• Beyler Suriye'dekş hava savunma sistemleri jetlerimize kilitleniyormuş, bu yüzden sadece karadan operasyon yapmaya çalışıyoeuz, kayıp vermeden ierlemek istiyorsak, iş bayağı uzayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

Beyler Suriye'dekş hava savunma sistemleri jetlerimize kilitleniyormuş, bu yüzden sadece karadan operasyon yapmaya çalışıyoeuz, kayıp vermeden ierlemek istiyorsak, iş bayağı uzayacak.

malasef s-300 f16 kitlenmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

Beyler Suriye'dekş hava savunma sistemleri jetlerimize kilitleniyormuş, bu yüzden sadece karadan operasyon yapmaya çalışıyoeuz, kayıp vermeden ierlemek istiyorsak, iş bayağı uzayacak.

malasef s-300 f16 kitlenmişler

Rusyayla aramız iyidi s300 ler niye bizim f16 lara kitlenmiş durumda
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.