Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (2269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22672268226922702271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben artık bu hükümetten umudu kestim koskoca orduyu da ele ayağa düşürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBeg

Rusya canını seviyorsa kaçsın aga kimleri aldık teke tekte ruslarıda alırız
    Hocam askerliğini nerede , ne kadar süre yaptın ?
  • Ben anlamadım ki bu nasıl iş. Biz hep bi masadayız. masa da masa. Esad pat küt vuruyor hiç masasını göremedik onun da. 5milyondan fazla insanı buraya sürdü, üstüne hala saldırıyor. Bizde masa kuralım daha. Savaş yanlısı biri değilim ama artık bu iş bitmeli. Bu yaz gelmeden iş bitmeli .
  • Maalesef üzücü haberler gelmeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgora kullanıcısına yanıt
    ya çürüktür ya da bedelli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Maalesef üzücü haberler gelmeye devam ediyor
    Hocam bizim askerler saldırıya kalktı mı konumlandığımız bölgede mi vuruluyoruz?
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam testis kanserinden çürük aldım
  • Rusya olduğundan karşılıkta veremeyiz boş alanları bombalar intikam aldık deriz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rejimi ezmek için ne bekliyoruz.

Rusya nın uçan hurdalarından mı çekineceğiz.

• Ya harekat yeniden başlasın ya da geri çekilelim.
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Sınıra bekliyorum seni. Helikopterlerimizin sınırı aşamayıp tam sınırda inip yaralıları almanı görmeni istiyorum. Ondan sonra rusyanın eski uçakları ve gücü hakkındaki fikrini tekrar beraber gözden geçiririz

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Rejimi ezmek için ne bekliyoruz.

Rusya nın uçan hurdalarından mı çekineceğiz.
    Buyur kanka saldır önden sen.

Rambo gibi adamsın. Durma buralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 10 Şubat 2020; 18:40:26 >
  • Türkiyenin çok büyük sorunları var.google mapsa bakın idlip suriye topragında bizim ne işimiz var suriyede. yabancı basın bile diyor türkiye cihatçıları koruyor suriyede. lan bırakın birbirini yesinler kapat sınırları yok bu ihvancılık yüzünden başımız belaya soktu.erdogan sırf bu mezhepçigi yüzünden bizim mehmetçigin şehit ettiler suriyede.ülkede ekonomik kriz var,mülteçi sorunumuz var,egitim sorunumuz var,sosyolojik sorunları var bu ülkede,hukuk çökmüş
    türkiye bitti abi ben ülkede kalkıcagımızı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HBeg

Rusyanın Türkiye karşısında şansı yok beyler kendinize gelin güvenin kendinize her şey rakam değil
    taksitle bedelli yapınca böyle oluyor
  • Allah aşkına bizim askerimiz idlip'de gözlem noktalarında neden duruyor, gerçekten bilgilenmek istiyorum.
  • Haberlerde bu mevzuda hiç bahsetmiyorlar.Resmen olayın üstünü örtüyorlar.

• tskya güveniyorum ve bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sosyal medya ne güzel bir şey giriyorsun Şehitler Ölmez yazıyorsun, vatan sağolsun yazıyorsun. Geliyorsun bu konuya gaz verici milliyetçi şeyler yazıyorsun. Bir yandan da yemeğini yiyorsun sıcacık evinde.

Şehit aileleri ne yapar ne eder şehidin çocuğu, kardeşi, sevgilisi, eşi var mı bakmıyorsun bile. Şehit ismini bile bilmiyorsun sadece 5 şehit var.

Twitter'da bittiyse Instagram'dan yazıyorsun Kahrolsun Esad diye. Sonra alt tab yapıyorsun başka sekmeye geçiyorsun.

5 şehit verdik peki sadece 5 mi ? O insanların aileleri bir daha toparlanabilecek mi? Her isim geçtiğinde her şehit kelimesi geçtiğinde akıllarına gelmeyecek mi?

Savaşacaksak savaş açalım. Her gün 2-3 şehit vereceğimize ülkece savaşa girelim ne olursa olsun. Ancak o insanlar hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak neden? Birileri geri adım atmadı diye. En baştan Suriye rejimine destek verseydik bugün bu coğrafya bambaşka olurdu.

Kahrolsun ABD diyorsun ama ABD'nin istediklerini yapıyorsun bu nasıl bir tezatlık ??

Yazıyoruz yazıyoruz bir şeye etki etmiyor. Yarın yine şehit haberi gelir yine Twitter'dan Şehitler ölmez yazıp çayınızı içmeye devam edersiniz.

Burada da gelir gaz verirsiniz millete konu vatan diyerek muhaliflere terörist damgası vurursunuz. Maksat dostlar vatansever görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Şubat 2020; 19:47:4 >

• MSB: İdlib bölgesine takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, Rejim tarafından yapılan son saldırılar sonrası angajman kuralları ve meşru müdafaa çerçevesinde anında misliyle mukabele edilmiştir.

MSB: Şu ana kadar bölgede tespit edilen 115 rejim hedefi derhal ateş altına alınmıştır.

MSB: Çeşitli kaynaklardan edinilen ilk bilgilere göre 101 Rejim unsurunun etkisiz hale getirildiği, 3 tank ve 2 top/havan mevziinin tahrip edildiği, ayrıca 1 helikopterin isabet aldığı öğrenilmiştir.

MSB: Belirlenen hedeflere meşru müdafaa kapsamında atışlar devam etmektedir.
    Şehit ve yaralı silah arkadaşlarımızın kanı yerde bırakılmamış, bırakılmayacaktır.
  • HBeg kullanıcısına yanıt
    hocam cocuklarınızda var mı
  • 
Sayfa: önceki 22672268226922702271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.