Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRKİYE de bulunan hücreler falan dedi haber türkte böyle bir şey varmıdır iç işleri önlemini almıştır umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arap birliği , Türkiye'nin Fırat'ın Doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nı kınayıp karşı çıkmak için toplanacakmış..

hahahaha bunların içinde filistin'de dahil tabii.

hani şu yıllardır yardım topladığımız, yıllardır onlara yapılan saldırıları kınadığımız, hatta bu adamlar için miting bile yapılan filistin

arap'tan dost olmayacağı belki de 1000. kez tekrar kanıtlandı

umarım birileri bunları iyice görür ve anlar.

"TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Ekim 2019; 23:37:37 >
  • Ben hayatımda uçağa binmedim bu suriyeden kaçan vatansız oradan oraya geziyor uçakla Allah belanızı versin bizim mehmetçiğimiz suriyede ne için savaşıyor abi bıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

SON DAKİKA!
    Emniyet Genel Müdürlüğü: Kaynaksız ve yalan paylaşımlarda bulunan, terör örgütü propagandası yaptığı görülen 78 şahıs ile ilgili gerekli yasal işlemlere başlanılmıştır.
    Silahlı PYD'liler gibi telef edilmeliler bunlar da klavyeli teröristler
  • Savunma Sanayii Başkanlığı kaynaklarına göre Finlandiya'nın Türkiye'ye ihraç ettiği savunma sanayii ürünü bulunmuyor.
  • ABD BAŞKANI DONALD TRUMP: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BENI ARAYIP EN GEÇ PAZAR GÜNÜ BANA SURİYE’YE GİRMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. SURİYE KONUSUNDAKİ KARARIM ABD’NİN MÜTTEFİKLİKLER KURMASINA ZARAR VERMEYECEK.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkk yüzünden bi papazın kafasına havan düşmüş bize insani kriz uyarısı yapıyor trump ee papazın öldü lan brunson kadar değerli değil mi ? İnsani kriz değerli değil mi ? Yoksa rahip ajanmıydı

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ehheheeh konu vatan olunca babam da subay olunca ders calisamiyorum ne yapayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk mezun senem İ kullanıcısına yanıt
    Allah seni bildiği gibi yapsın.. ırkcı seni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Bu gotlek tipler samimiyetsiz pislik çıkarcı art niyetli olur.
    Gerçek Suriyeli vatanını koruyan cephede sahada olanlar

• günde 10 defa taraf değiştiren adam gibi adam

• Fransa ve İngiltere’nin baskısı sonrası Macaristan veto kararını çekti. AB birazdan ortak bir kınama bildirisi yayımlayacak.

• Araplar yine hanceri saplamis. İcimizdeki arap seviciler iyi okusun, isitsin bunlari.

• Türkiye Topraklarına atılan havan sayısı..

• Şu milli birliği yaşamak için operasyon mu şart arkadaş bu milletin milli birliği çok yüksek milli birliğin önüne bazı şeyler koyuyorlar ki bu his 365 gün yaşanmasın.

• Bu daeş in esamesi bile okunmuyordu. Biz suriyeye girdik bunlar yine ortaya çıktı hapisaneleri patlatıp kaçıyor ypg ye karşı savaşıyorlar. Ortada dönen oyuna bakarmısın arkadaş. Aynı zamanda bu esed de ypg ile müttefik yapıyor. Kim ne oldugu belli değil

• #SONDAKİKA
    Savunma Sanayii Başkanlığı kaynakları: "Finlandiya'nın Türkiye'ye ihraç ettiği savunma sanayii ürünü bulunmuyor." :D
    -CNN Türk-

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

r/worldnews'u Türk twitter tayfası paklar anca, faremi sokmam oraya

Alıntıları Göster
    Onlarla uğraşılmaz.Onlarca paragraf yazı yazsanız bile altına "Turkish propaganda" yazarlar.Tüm yabancı medya YPG'nin yanında şu an.Medya bu durumdayken pek sağlıklı yorum beklenemez.Gündemlerinden düşmesini bekleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Bu gotlek tipler samimiyetsiz pislik çıkarcı art niyetli olur.
    Gerçek Suriyeli vatanını koruyan cephede sahada olanlar
    Bizim ülkede de aynı tiplerden bolca mevcut. Bizde de olsa en az %30 kaçar. O yüzden çok yadırgamamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

bu site ben de açılmıyor
    opera dan giriyorm ben, dahili vpn var operada
  • 
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.