Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
45.880
Cevap
208
Favori
2.603.175
Tıklama
Giriş

Orijinalden alıntı: Ambarad

Canım kardeşim, diyorum ya; Sen, ben olsak bu olay buraya gelmezdi. Ama geldi, getirildi. Bu saatten sonra da operasyondan başka hiçbir şey bu sorunu çözmez, hafifletmez. Bize de TSK'yı, operasyonu desteklemekten başka bir şey düşmez. Başka çıkar yol yok. Bunu sana sordum sen ne yaparsın diye ama, cevap vermekten kaçındın şimdiye kadar. Demek ki başka çaremiz yok.

Alıntıları Göster
    Ben daha ne cevap vereyim benim vicdanım var bir işi bu kadar pervasız şekilde bu hale getiremezdim o kadar kalpsiz değilim işte baksana ülkendeki iç mekanizmaya adalete hukuka sence bu düzgün yönetimin sonucu mu yoksa bir yönetilememenin sonucu mu devlet dediğin olgu sadece sen bir ürün bir şey alınca vergi veya zam olarak mı çıkar yoksa senin haklarını korur kollar mı.Ben veya sen bir bakanın oğlu kadar değerli değilsek ne önemi var mesela.

Sözde bizde sadece Allah korkusu var diyen adamlar trilyonluk zırhlı araç ve 1000 koruma ile geziyor bu ülkede.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Boş yapma ekonomik durumun ortada ne savasi. .
    Açlıktan nefesiniz kokuyor burda klavyeden savaş yapıyorsunuz. Kaç tane doğuda gorev yapan arkadaşın var? Benim doğuda tanıdığım uzman çavuş arkadaşım bize günlük 100 mermi veriyorlar diyor.. ne Savaşı'ndan bahsediyorsun
    Ben ülkenin boş işlerle uğraştığını düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cihat_, kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Allah ordumuza zeval vermesin. Ne yazık ki siyasilerin zamanında yapmış olduğu hataları yine canımınızla kanımızla ödüyoruz, ödeyeceğiz. İlk günden (2010-11) bu yana yanlış politika izledik maalesef. Bu seferki düşman daha tehlikeli daha sinsi, eskiden gizli saklı eğitim, silah desteği verilirken şimdi gözümüze soka soka yaptılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bosna Hersek,kendisine uygulanan silah ambargosuna rağmen 4yıl boyunca Avrupa'nın 4. büyük ordusuna karşı arslanlar gibi savaştı.Otomobil parçasından silah yaptı direndi.Bu ABD sevicileri ise binlerce tır askeri yardıma rağmen kaybediyor.Haklı davanın kendisi bir moral gücüdür!
    |
    |

Orijinalden alıntı: aeemin

Kardeş geri kalan alanda su yok şehir yok köy yok yol yok orası hakiki çöl bilmeden sallamayın

Alıntıları Göster
    Sonunda benim gibi düşünen bir insan

Suriye'nin kuzeyinde çok verimli araziler bulunuyor bu nedenle birçok şehirde kuzeye kurulmuş.Biz bu dağ eşeklerini güneye itince ellerine kalan anca çöl kumu olacak.Tabi Fırat nehrinin çevresinde bir miktar verimli arazi kalacak yine ellerine.Şehir olarak da rakka ve haseke ellerinde olacak ama rakka'da da şuan moloz yığınından başka bir şey yok.

• Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Ben daha ne cevap vereyim benim vicdanım var bir işi bu kadar pervasız şekilde bu hale getiremezdim o kadar kalpsiz değilim işte baksana ülkendeki iç mekanizmaya adalete hukuka sence bu düzgün yönetimin sonucu mu yoksa bir yönetilememenin sonucu mu devlet dediğin olgu sadece sen bir ürün bir şey alınca vergi veya zam olarak mı çıkar yoksa senin haklarını korur kollar mı.Ben veya sen bir bakanın oğlu kadar değerli değilsek ne önemi var mesela.

Sözde bizde sadece Allah korkusu var diyen adamlar trilyonluk zırhlı araç ve 1000 koruma ile geziyor bu ülkede.

Alıntıları Göster
    yanlış ülkedesin ABD ye taşın bence.

Burda savaşı savunanlar acaba Türk askerine ne kadar cephane veriyolar diye düşünüyorlar mi? Ekonomik gücümuz nasılsa şuan savaş ortamında aynı ister inanın ister inanmayın. Zorunuza da gitmesin... Ben milliyetciyim ama doğrular ortada

• Yarbay
    2653 Mesaj
    [31 Mart 2020 14:09:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    isin tuhaf tarafi %80 ataist llan forum da herkez allah mehmetcige yardim etsin mesaji vermesi

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Alıntıları Göster
    Ben seni anlıyorum. Dediklerine de %100 katılıyorum. Bunu bil yeter.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

yanlış ülkedesin ABD ye taşın bence.

Alıntıları Göster
    Sen benim yazılarımı okudun mu bir üste kadar git oku bir.Sonra bunu de tekrar.
    |
    |

ne demek bilmirem , biliyosun işte :)

güvenli bölgenin dışında kalan bölgelerin bir kısmı verimli diğer kısımlar verimsiz ve çölümsü iklimi var.

rakka yıkık dediğin gibi. hele bir bölgeyi oluşturalım da gerisi düşünülür
    |
    |
    Bilmirem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uzaydan ülkemizi yok edecek meteor düşecek. Ülkemize düşmeden onu yok etme gücümüz var. Ama bize egemen güçler diyor ki meteorun hepsini yok edemezsin. Anca %15lik kısmını yok edebilirsin deniyor. PKK-PYD belası aynen böyle bir şey. Hepsini yok edemezsek ülkemiz bölünecek. Meteoru yüzde 15 değil, yüz 99 bile yok etsen, yüzde 1 yok etmeye yeter!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 9 Ekim 2019; 20:33:3 >
    |
    |
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/

Bu adam haklı... Siz hala boş beleş gaza geliyorsunuz...Bana ülkemizin savaş stratejisi Almanya Rusya savaşını hatırlatıyor. Almanya göz göre göre kaybetti .. Adolf Hitler'in egoistligi ülkesini mahvetti... Aynısı inşallah bize olmaz

|
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4087 Mesaj

Sivilleri koruyun demek sana mi kaldi dunyadaki sayılı devletlerdeniz sivillere koruyan.
    Korumayanlarin başında sen geliyorsun.
    Hadi bunu bu böyle diyor da halki inanıyor mu

|
    |
    AslanAvda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5621 Mesaj

yahu gaz alıyor , içeride çok baskı var. sorun yok konuşabilir :)
    |
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Bu adam haklı... Siz hala boş beleş gaza geliyorsunuz...Bana ülkemizin savaş stratejisi Almanya Rusya savaşını hatırlatıyor. Almanya göz göre göre kaybetti .. Adolf Hitler'in egoistligi ülkesini mahvetti... Aynısı inşallah bize olmaz
    Bizim karşımızda devletmi var bu nasıl bir kıyaslama?

|
    |
  • Binbaşı
    1765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Multimate

Çok heycan yapmayın gençler bu bir abd-nato ortak planıdır.Bu işin sonunda Suriye'nin kuzeyinde bir NATO koridoru oluşturulmuş olacak YPG de "güvenli hattın" altında varlığına devam edecektir.İcerde de milliyetçi savaş davulları caldirilarak içine edip batirdiklari ekonomiyi,zam dalgasını, sermayeye peşkeş çektikleri arazileri unutturmaya ve kendilerine nefes aldıracak bir süre yaratmaya çalışacaklar.Trump boşuna mı benim çizdiğim planların dışına çıkarsanız ekonominizi yok ederim diyor.Biraz aklınızı kullanın populizme ve savaş cigirtkanligina kurban gitmeyin.Bir kez daha doğrulandı ki "Milliyetçilik alcakların sığındığı son kaledir"
    SEN KENDINI AVUT ABICIM ERDOGAN DUSMANLIGINZDAN GOZUNU KOR OLMUS. BU HAREKET ZATEN PLANLANIYORDU KAÇ ZAMANDIRA AVUTT KENDINI AVUTTT CAKMMA MUHALİF SENİ KONUSULMASI GEREKEN TSK İKEN ANCA ANLAYIN DURUN HADİ KLAVYE BAŞINDA DEVAM TEORİLERİNE..
    |
    |

Master - Çocuk Gelişimi

• Yarbay
    5621 Mesaj
    Türk topçu birlikleri Azez batısındaki Tel Rıfat,Minig hava üssü ve Malikiye köylerinde bulunan PKK mevzilerini vuruyor.

bu rutin sanırım.
    |
    |
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.