Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
46.082
Cevap
184
Favori
2.641.761
Tıklama
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  7711 Mesaj
  bişeyler donuyor yine. 4 amerikan askeri bi yerlerde olduruldugu videolar dolasiyor.abd konsolsluklarını kapattı.ankaradaki tum abd vatandaşlarını sokaga cıkmayın uyarısında bulundu.ankrada bugun yarın bi bomba patlarsa sasırmayın.
  _____________________________
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: gençkurt


  quote:

  Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

  BM verilerine göre Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana sadece 33 sivil hayatını kaybetmiş.

  Nerede ve nasıl? bu verilere inanıyor musun, tsk şimdiye kadar köy ya da belde içerisine bomba bile atmadı, eğer doğru olsa idi bizi perişan ve rezil ederlerdi.

  33 sivil ölmüşse bu gayet normal hatta az bile.Orada büyük bir savaş var bombalar atılıyor illaki arada kaynayanlar olacak

  Aynı operasyonu abd veya rusya yapsaydı sivil kayıpları 1000i geçmişti bile
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  916 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: hsngencer

  bişeyler donuyor yine. 4 amerikan askeri bi yerlerde olduruldugu videolar dolasiyor.abd konsolsluklarını kapattı.ankaradaki tum abd vatandaşlarını sokaga cıkmayın uyarısında bulundu.ankrada bugun yarın bi bomba patlarsa sasırmayın.

  20 subattaki video o Nijer mali sınırında bir köyden çıkarken ordaki ışidlilerin pususuna düşmüşler. 4 ABD askeri 5 de Nijer'li asker ölmüş.
  |
  |
  _____________________________
  Hayâl ile tesellîdir gönül meyl-i visâl etmez
  gönülden taşra bire yâr olduğın âşık hayâl etmez.
 • Binbaşı
  1911 Mesaj

  Yandaş bir kanal ama propaganda yapmıyorlar. Murat Bardakçının bugün okuduğum yazısından sonra uygulamasını telefonumdan kaldırdım.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
 • Yarbay
  2043 Mesaj

  Programı izledim yandaşlığı yoktu tayyip erdoğandan bahsetmesi yandaşlığı oluyorsa yanlış bir düşünce bu

  Aynı programda tayyipci kesim esadla anlaşamayız siz vatan hainisiz dedi sunucu yorumculara

  Sunucu ve yorumcular direk açık açık omurgasız kemiksiz insanlar bunlar yarın erdoğan esadla anlaşırsa bunlar döner dedi rusya olayındaki gibi

  En azından teke tek öyle değil izlenimlerime göre gözüm kapalı haa o şunu demiş bunu yapmış diye bakmıyorum ben izlerim ona göre karar veririm

  Yada sadece benim bölüme denk gelmiştir bilmem ama izlenimlerim bu
  |
  |
  ysakay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  335 Mesaj
  esad ın ayak takımı , dün geldiler bugün paket servis geri döndüler. TSK nın adrese teslim paket servisi çok hızlı Maşallah.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 5 Mart 2018; 1:19:35 >
  _____________________________
 • Yarbay
  3434 Mesaj
  Bu elçilik açıklaması çok tedirgin etti beni. Geçen senelerde ne zaman böyle bir şey deseler sürekli bir yerde bomba patladı. Yakınlarımın iş yerleri o civarlarda. Her sabah her akşam kullanıyorlar kızılayı.
  |
  |
  _____________________________
  VODAFONE NET PİŞMANLIKTIR.
  Ryzen 5 2600x Core Frozr L - 1,375V 4.1Ghz/Msi X370 Gaming Plus /Palit Gtx 1080 Dual/2x4 2x4 2x8 3000 Mhz Corsair Bellek/256 Gb M2 SSd/ 3 Tb HDD/ Cooler Master Haf 912 Advanced/750W Cooler Master Psu
 • Çavuş
  43 Mesaj

  Haber vermen çok iyi oldu live map engeli kalkmış.
  |
  |
  Master Mirror kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  506 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: mfyazar

  Haber vermen çok iyi oldu live map engeli kalkmış.

  https://sinirotesihaber.com/  Buradan da takip edebilirsiniz. Harita bölümü de var.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Steam: Serkandemir
 • Yarbay
  2514 Mesaj  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  335 Mesaj
  ASELSAN ve Tübitak SAGE tarafından geliştirilen Akkor Pulat aktif koruma sisteminin testten başarıyla geçtiği açıklandı.

  Akkor Pulat aktif koruma sistemi, atışlı test faaliyetleri başarıyla gerçekleştirildi

  Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan tanklara kısa sürede entegre edileceğini belirtildi "Sistem bu anlamda dünyada ilk kez muharebe alanında kullanılan aktif koruma sistemi olacak."
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 5 Mart 2018; 1:54:0 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  510 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: samso


  quote:

  Orijinalden alıntı: Vanished Man


  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci


  quote:

  Orijinalden alıntı: Vanished Man


  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Evet tek bir meshebin tekelinde olan bir devlettir suriye ekonomide devletin üst kademelerinde vs. Bunu ben söylemiyorum biraz araştır ya hu bu arada. Yine evet Kendinden olmayan muhalefete zulm eden bir devlettir. Muhaberat meşhurdur. Hama da yapılanlar vs örnektir.

  Suriyedeki iç savaşın sadece bir aileye karşı olması gibi bir şey olsaydı esed çoktan gitmişti, benzerleri gibi. Sisteme karşı bir tepki var orada.Suriyenin batı kısımları neden isyana katılmadı acaba! Lazkiye ve tartus ta benzer bir iç savaş hali var mı örneğin? Esede karşı savaşan bir mesheptaşı grup var mı? Esed yanlısı milisler kimlerden oluşuyor?

  Halkın bir kaç farklı kesiminin gitmesini istemesi (ekonomik vs sebeplerden) bu gerçeği değiştirmez.

  Şeriatla vs de alakası yok bir meshebi öne çıkaran dikta yönetimi kısaca.

  Yaş müsait bu arada

  Muhalafet dediklerin ne muhalefetmiş ki kendi devletine silah çekip 6 yıldır savaşıyor.
  Irakta yıllarca azınlık sünniler iktidardaydı, bahreynde şii çoğunluğu sünniler yönetiyor bunların yıkılması da hoşuna gider herhalde.
  Sizin gibilerin derdi mezhepçilik yapmak. Kendi istediğin olsun diye türlü bahaneler uydurup durursunuz. Peki muhalif dediklerin kazansaydı o isyana katılmadı dediğin bölgelerde katliam olmayacaktı sanki.
  Bu isyan dediğin zımbırtı en çok türkiyeye zarar verdi. Milyonlarca nüfus geldi, kuzeyi kürt devleti oldu. Önceden bunların hiçbirisi yoktu.

  Lafı sağa sola çekmeyi bırakıp suriye dışından kendince örnekler uyduracağına suriyeden bahset. Söylediklerimin yanlışlığını dair örnekler ver varsa kanıt sun.

  Irak değil konumuz. Ama madem açtın konuyu söylediğin gibi saddam ve rejimi-destekçileri de meshepçilik yaptı petrol vs imkanlara rağmen refah içinde yaşatmak yerine zulm etti halkına ve Allah tan belasını buldu (ama tüm halk bunun acısını çekiyor). Suriyede olan bitende bundan ibaret. Benim yaptığım durum tespiti ama anlaşılan on ikiden vurmuş birilerini.

  Kendi halkına top namluları çevirmekten geçmişte de günümüzde çekinmeyen ve en büyük dostu olması gerekirken asalasından pkk sına kadar komşu ülkelerde kan döken meshepçi bir azınlık rejimimden bahsediyoruz.Sanki demokrasinin beşiği, insan haklarının tavan yaptığı bir ülkeymiş, ABD-Türkiye vs gibi ülkeler muhalafeti kışkırtmış iç savaş çıkarmış gibi salağa yatarak esed esed diye ağlıyanlardır asıl meshepçilik yapanlar sen ve senin gibilerdir.  Geç onları bir kalem. Kendi halkı devletine silah sıkıyor ne halksa.
  Sen nerede gördün devletine isyan edip silah sıkıp karşılık görmeyen bir topluluk?
  İsyan eden hangi halkta devletin ordusuyla kafa kafaya savaşacak silah olur?
  Bugün aynı durum türkiyede olsa demek kürtler yapsa onları da haklı göreceksin. Yoksa işine geldiği gibi mi davranırsın? Onlar isyan etse kendilerini haklı çıkaracak bir sürü olay bulurlar.
  Ayrıca ortadoğuda demokrasiyle yönetilen, insan haklarının tavan yaptığı ülke vardı da biz mi bilmiyoruz? Batı mantığıyla burada demokrasi mi arıyorsun? Öyle bir kültür yok ama demokrasi arıyorsun öyle mi?
  Ona mezhep denir meshep denmez.
  Muhalif dediğin teröristler nasıl oluyor da o silahları buluyor onu da merak ettim? Ben tabanca bulamazken bu adamlar her türlü silahı buluyor ne ilginç. Başka ülkelerden destek görmezsen anca av tüfeği bulursun başka birşey bulamazsın.

  %10 luk nusayrilerin yönettiği %90 ı sünni olan suriye halkı ile Türkiye'de ki kürtleri bir tutmak ne alaka.. bu nasıl mantık.. türkiye hendek operasyonları yaptı evet ama bunu sivillere zarar vermeden yaptı.. adamlar helikopterden varil bombasını rastgele bırakıyorlar.. Türkiye asla böyle bir şeyi yapmaz.. kötü niyetli art niyetli mezhepçi bir yaklaşım bu..

  kaldı ki suriyede protestolar başladığında silahın s si yoktu.. esed denen canavar kalabalık gördüğü her yeri bombalaya bombalaya olayları buraya getirdi.. esed katildir yaptığı vahşettir. bunu söyleyemende kendi ruh dünyası içersinde vahşidir..

  Ya siz ne masallar anlatıyorsunuz? %10'luk nusayrilermiş. Mezhepçinin önde gidenisiniz. Kendi istediklerin iktidar olsun diye bu masallar çıktı.
  Kürt meselesine gelince isteseler çok güzel bahaneler bulunur. Kürtlerin devlet kurmak istedikleri yerde nüfusta çoğunluklar. Ayrıca yıllardır isyan halindeler.
  Hendek falan derken çocuksun herhalde. 90'larda zorunlu göç, köy yakmalar oldu. Bunlar taraflı değil resmen devlet tarafından kabul edilen işler. O devirleri gördük yaşadık. Pöhlerin köylere nasıl girdiğinin kaç videosu var eskiden.
  Suriyede protestolar başlamışmış.
  Bırakın bu işleri. Protesto falan bu işler sıradan toplulukların yiyeceği haltlar değil. Libyada da demokrasi istediler ülke yıkıldı. İranda 2 kere aynısı denendi iran güçlü ülke sökmedi.
  Demokrasiymiş, insan haklarıymış yok sünnilermiş. Bu işleri başlatanların çok umurundaydı değil mi suriye halkı? Boru hattı meselesi var esadla anlaşılamayan konular var o adamın ipini çektiler türkiye, bae gibi ülkelerde bu işi körükledi.
  O ülkede milyonlar ölüp gitse gelişmiş ülkelerde zerre etkisi olmaz. Batılı devletlerin diğer ülkelere baskı yapmak için kullandığı argümanları gelip burada anlatmayın.
  Benim küçüklüğümde angola iç savaşı vardı, ruanda- brundi katliamları vardı. Afrikada millet birbirini palalarla doğrarken, keleşlerle deşerken milyonlar ölmüş ama televizyonda ayda bir gösterilir geçilirdi. Gariban ülke halkları kimsenin umurunda olmaz.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  510 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Emredersin hemen geçiyorum bir kalem. Sen geç dedin tüm yazdıklarım yalan oldu şimdi. Mezhep yazarım bundan sonra da sağol eksik olma.

  Anlamak istemediğin belli de yine de yazacağım forumun tümü için. Olay şu sen bir devlet gibi değilde gaspçı bir çete gibi yönetirsen insanları ABD gelir o gelir bu gelir kinle doldurduğun katlettiğin halkı sana karşı kışkırttır, silah vs verir. Bu onları halk olmaktan çıkarmaz, senin mantığına göre halk değil tek halk ağzı kulaklarında rejimin meyvelerini toplayan tipler senin gibiler için.

  Ayrıca Türkiye ile suriyeyi kıyaslamak ne demek? Türkiyede yönetimi gasbetmiş belli bir kesim mi var? Mükemmel değil hatalar yapılmış (geri dönülmüş çoğundan) ama 40 yıldır süren bir zulüm mü var da Türkiyede pkk yı örnek veriyorsun. Mantığın, örneğin dehşet olmuş. Adamın babası ve mezhepdaşları gasbetmiş resmen devleti ve kendi gibi düşünmeyenlere kan kusturmuş 40 yıldır. İstismara açık bir ülke olmuşsun ve yediğin b*kların getirisi olan b*k ları tekrar yiyorsun bugün. Bana göre işid ne ise el kaide ne ise esed rejimi de odur, bunların devlet yönetimini çalıp ünvan kapmış üniforma giymiş versiyonudur.

  Suriyedeki muhalefet sözcüğü de esed eleştirisi gibi dokunmuş sanırım. Evet aslında hiç muhalefet yoktu herşey güllük gülistanlıktı ABD silah vermeden önce.

  Şu dendi ve deniyor Türkiye suriye meselesinde ABD ve ekibinin gazına gelmemeliydi. Keşke suriyede iç savaş öncesi düzen bu şekilde değil de barışçıl yollardan değişseydi. Bir çok masum insan her kesimden öldü. Hem Türkiye yi yönetenlerin basiretsizliği hem esedin zalimlikleri tuz biber oldu iş bu noktalara geldi.

  İşin özü şu sen ve senin gibiler neden zerre eleştirmiyorsunuz esedi ? Eleştiriler neden kimyanızı bozuyor?

  Yönetimi gasp etmek nasıl oluyormuş? Suriye demokrasinin beşiğiydi baas partisi geldi yönetimi aldı öyle mi?
  Ya komik komik şeyler. Batı mantığıyla ortadoğu yorumu yapmak komik oluyor.
  Kendi devletine silah çeken tipler oldu muhalefet. Tek bildikleri de orduya saldırmak. Senin muhalif dediklerin abd kucağına oturursa esad gider rusyadan destek ister.
  İnsan hakları, demokrasi olmayan bölgelerde böyle şeylerden bahsetmek ilginçmiş.
  Bu işlerden anlayan biriysen orada yaşayan, ölenlerin propaganda malzemesi olmak dışında kimseyi etkilemediğini bilirdin.
  E şimdi ne oldu? Senin muhalifler savaşı kaybetti. O kadar insan öldü, ülke yıkıldı, kuzeyi kürdistan oldu, 5 milyon suriyeli türkiyeye girdi. Bae devletinin parası gitti boru hattı projesi yalan oldu, türkiye hayatının kazığını yedi.
  Yok mezheplermiş, yok insan haklarıymış... Bu laflar hiç bitmiyor. Bu lafları icat edenler amerikalı çıkmazsa ne olayım. Propaganda lafları yiyen yok.
  Gelişmiş ülkeler dışında yaşayanların insan hakları, çektiği acılar dünya kamuoyunda 2 satırlık haber olur anca.
  Çok merak ediyorum ne yapacaktı esad? Halk beni istemiyor diyerek yönetimi bırakıp gidecekti değil mi? Kim gelecek yerine? Arap sermayeli müslüman kardeşler mi? Onlarda esad taraftarlarına kardeşim diyerek sarılacaktı. Tabi yersen. İlk işleri tartus, lazkiyeye girip katliam yapmak, rus üslerini suriyeden çıkarmak olmazsa ne olayım.
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  770 Mesaj
  Arkadaşlar bu ortadoğu işgali altındaki asıl amaç enerji koridoru ve yeni ipek yolu ağı oluşturmak mı?
  Bilmediğimiz başka planlarda var mı? Bu konu hakkında bilgisi olan herkesi aydinlatirsa iyi olur detaylı olarak.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  2978 Mesaj
  Galiba ciddi ciddi Tel Rıfat geliyor. Cinderes de baya buffyleniyor gece yarısından bu yana orası da alınabilir yarın. Zaten Afrin'in kapısına dayanmamız için son bir engel kaldı. Cinderes kasabası ve çevresindeki tepeler orası da alınırsa artık olmayan moralleri de çökecek.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 5 Mart 2018; 2:56:53 >
 • Yüzbaşı
  468 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: olcay2011

  teröriste sen nasıl güzel kız diyebilirsin?


  Yoklukta öşek s*ken bi arkadad galiba ösekleri falan guzel buluyor  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  468 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: SkeironnWH

  Bu haberturkteki teke tek programi çok güzel forumdan dolayı kanalı yandaş kanal sanardim izlemezdim demekki forumdaki trollere bakmamak lazımmış

  Sana gore hangi program , tv tarafsiz acaba soyler misin ?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2298 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: xmms

  Arkadaşlar bu ortadoğu işgali altındaki asıl amaç enerji koridoru ve yeni ipek yolu ağı oluşturmak mı?
  Bilmediğimiz başka planlarda var mı? Bu konu hakkında bilgisi olan herkesi aydinlatirsa iyi olur detaylı olarak.

  Aklıma gelenler.  -Ortadoğuda hep karışıklık olması, güçlenilmemesi, küçük devletler olup birbirleri ile savaştırılması veya büyükler tarafından hazmedilmesi. Veya Şii-Sunni savaşı.

  -Bölgede abd uydusu olacak, İsrail hizmetkarı bir devlet istenmesi.

  -Büyük İsrail kuruluşu. Deccaliyete hizmet.

  -Bütün enerji hatlarını kontrol altında tutmak, Su dahil.

  -Amerika 2100 gibi sular altında kaldığında yeni yerini hazırlamak, demografi değiştirme.

  -...  Bu meseleler çoğaltılabilir, arada yanlışlarda olabilir lakin en büyük amaç çıkarlardır her vakit.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Cevap vermeyi kesiyorsam, ya sen haklısındır, ya ben haklıyım, ya ikimiz haksızız, ya ikimiz haklıyız, ya başka biri haklı.

  BİLİRKİŞİ
 • Yarbay
  2689 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

  Galiba ciddi ciddi Tel Rıfat geliyor. Cinderes de baya buffyleniyor gece yarısından bu yana orası da alınabilir yarın. Zaten Afrin'in kapısına dayanmamız için son bir engel kaldı. Cinderes kasabası ve çevresindeki tepeler orası da alınırsa artık olmayan moralleri de çökecek.

  Beklenenden hızlı ilerlemiyor muyuz? Bir duraklama olurmu ilerleyen günlerde?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurney5 -- 5 Mart 2018; 4:34:45 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2048 Mesaj

  Esad gösteri yürüyüşlerinde halkına ateş açmadı mı. Açtı mı açmadı mı bu soruyu adam gibi cevapla. Kanıtlarıya basın görüşünün apaçık şekilde delillendirilmiş olanlarıyla gel.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.