Şimdi Ara

Barfiks setlerinde çok sıkıntı çekiyorum ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Setler hem yarıda kalıyor hem de tamamlayamıyorum programdan çıkarmalı mıyım? Başka hafif hareketler var mı barfiks yerine yapabileceğim?

• şu bilge adam reis midir nedir o barzo varya hani mükemmel vucudu olduğu zanneden lime lime parça parça şşdlkşsadas
    seni onun yanına alalım ikinizde harika vucuda sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz

yani 1.5 yılda sıfır gelişim almışsın oturup nerede hata yaptığını sorgulamak yerine millete bulaşıyorsun. demek ki o çok övdüğün elemanın verdiği bilgileri de alamamışsın
  • Lat Pull down öneriliyor sanırım barfix yerine
    veya yardımlı makine var ise salonda onunla negatif tekrarlara yoğunlaşma
  • chın up yap hem barfiks hem de latpulldownu havada karada tokatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeIsraetel

chın up yap hem barfiks hem de latpulldownu havada karada tokatlar
    Kardes senin sirtinin fotosunu gormustum bi numarasi yok yanlis tavsiyeler verme.Sirt icin en etkili hareket agirlikli barfikstir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scofield_

Kardes senin sirtinin fotosunu gormustum bi numarasi yok yanlis tavsiyeler verme.Sirt icin en etkili hareket agirlikli barfikstir

Alıntıları Göster
    araştır nette chin upla ilgili yazanları sonra konuş neye göre ağırlıklı barfiks en iyi

https://www.t-nation.com/training/inside-the-muscles-best-back-and-biceps-exercises

• quote:

Alıntıları Göster
    1,5 senede anca bu kadar oluyor bi numara olması için steroid mi çakmamız lazım? Benim süper vucudum var ondan dinleyin demiyorum (ama 1,5 sene için gayet iyi olduğunu düşünüyorum) bilgim var araştırdım senin bilgin nedir de en iyi harektin barfiks olduğunu iddaa ediyorsun

• quote:

1,5 senede anca bu kadar oluyor bi numara olması için steroid mi çakmamız lazım? Benim süper vucudum var ondan dinleyin demiyorum (ama 1,5 sene için gayet iyi olduğunu düşünüyorum) bilgim var araştırdım senin bilgin nedir de en iyi harektin barfiks olduğunu iddaa ediyorsun

Alıntıları Göster

Steroidle ne alakasi var Al bilgim bu .Adam bicepsi calistirmak istemiyor chin up biceps icin etkili lat icin kismen .sen lafa chin up tokatlar diye girersen sorarlar adama ne yaptin diye arastirmalar her sey degildir kisinin hissiyatina gore degisir deadlift mesela herkes icin uygun bir hareket degil.Ben herkes icin en verimli gordugum hareket oldugundan pull up dedim. isin dogrusu kisinin kendisi kesfetmesi lazim hangi hareketin ona yarayip yaramayacagini

• quote:

Steroidle ne alakasi var Al bilgim bu .Adam bicepsi calistirmak istemiyor chin up biceps icin etkili lat icin kismen .sen lafa chin up tokatlar diye girersen sorarlar adama ne yaptin diye arastirmalar her sey degildir kisinin hissiyatina gore degisir deadlift mesela herkes icin uygun bir hareket degil.Ben herkes icin en verimli gordugum hareket oldugundan pull up dedim. isin dogrusu kisinin kendisi kesfetmesi lazim hangi hareketin ona yarayip yaramayacagini

Alıntıları Göster
    Kaç senedir bu sporla uğraşıyorsun?

• 1.5 sene sonra sırt bu halde ise durum vahim
  • quote:

Alıntıları Göster
    Attigim linke bakmadığını adim gibi eminim hala gelmis vucudum daha iyi daha cok biliyorum diyosun bilgiyle vucudun paralel olduğunu iddaa ediyorsun

Bu sporun en iyi koclarinin pek de iyi.bir vucuda sahip olmadığı gerceginin farkinda degilsin sanirim

bkz>> mark rippetoe

Ayrica ben benim bilgim cok ustayim faso fisoya girmiyorum

Attigim siteyi algilayacak kadar ingilizceye sahipsen girip bakabilirsin kisaca ozet geceyim kaslara cip yerlestiriliyor ve gelisim ve uyarılması olculuyor

Chin up hem biceps hem en iyi lat egzersizi senin gibi vucudumu atip boyle demiyorum git gir siteye oku vucud muhabbeti yapacaksan o arastirmayi yapan adamin yaninda vucudun 0

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

1.5 sene sonra sırt bu halde ise durum vahim
    Sen zirt pirt furkana saglayan dh bodybuildersta bos bos sorular soran fotosu olmayan profili gizli eleman degil misin?

Furkana sallayacak kadar kiskanc bi adam ben arnold olsam bile bi eksik bulur o yuzden;

Yav hehe he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 25 Mayıs 2018; 9:59:6 >
  • biz başlıkta time under tension progressive overload konularını tartışıyoruz. 1.5 sene çalışıp sıfır gelişim alan birisi tabi ki bu konulara trene bakar gibi bakar.
    furkana sallamamın nedeni uyguladığı programı kendisi icat etmiş gibi davranması, sahiplenmesi üzerinden prim yapması
    senin gibi cahiller de adama prim veriyor adam ekmeğine bakıyor
  • quote:

biz başlıkta time under tension progressive overload konularını tartışıyoruz. 1.5 sene çalışıp sıfır gelişim alan birisi tabi ki bu konulara trene bakar gibi bakar.
    furkana sallamamın nedeni uyguladığı programı kendisi icat etmiş gibi davranması, sahiplenmesi üzerinden prim yapması
    senin gibi cahiller de adama prim veriyor adam ekmeğine bakıyor
    Aynen bozuk saat bile gunde 1 kere dogruyu gösterir bir kere bu konulari tartismis olabilirsin ama genel olarak yazdıkların boş

Klavyeden salladigin adamin fitnesa faydasi senin gibi bos elemanlardan cok daha fazla ayrica benim agirsaglami.nasil takip ettigimle ilgili haberin bile yok ama adami yuceltiyorsun gibi tanimadigin bir insanla ilgili fikir belirtebiliyorsun 5x5i sahiplenmesi falsn beni.ilgilendirmez ben verdigi bilgilere bakarim baya.bir.bilgi.veriyor karakteri egosu havasi vs beni.alakadar etmez

Comar diye tabir edilen koru korune dogru veya yanlis kafasinda degilim bana verebilecrgi bir bilgi varsa almaya calisirim ama sen sanirim bu kafaya sahipsin

5x5 mevzusu disinda dünkü veled vucudu boyle vucudu soyle gibi salladigini gordum adam bilgi veriyor arastiriyor cok iyi kaynagi var senin gibi gereksizlerde forumlarda onun vucudu soyle bunun vucudu soyle diye sallar

• quote:

Aynen bozuk saat bile gunde 1 kere dogruyu gösterir bir kere bu konulari tartismis olabilirsin ama genel olarak yazdıkların boş

Klavyeden salladigin adamin fitnesa faydasi senin gibi bos elemanlardan cok daha fazla ayrica benim agirsaglami.nasil takip ettigimle ilgili haberin bile yok ama adami yuceltiyorsun gibi tanimadigin bir insanla ilgili fikir belirtebiliyorsun 5x5i sahiplenmesi falsn beni.ilgilendirmez ben verdigi bilgilere bakarim baya.bir.bilgi.veriyor karakteri egosu havasi vs beni.alakadar etmez

Comar diye tabir edilen koru korune dogru veya yanlis kafasinda degilim bana verebilecrgi bir bilgi varsa almaya calisirim ama sen sanirim bu kafaya sahipsin

5x5 mevzusu disinda dünkü veled vucudu boyle vucudu soyle gibi salladigini gordum adam bilgi veriyor arastiriyor cok iyi kaynagi var senin gibi gereksizlerde forumlarda onun vucudu soyle bunun vucudu soyle diye sallar

Alıntıları Göster
    şu bilge adam reis midir nedir o barzo varya hani mükemmel vucudu olduğu zanneden lime lime parça parça şşdlkşsadas

yani 1.5 yılda sıfır gelişim almışsın oturup nerede hata yaptığını sorgulamak yerine millete bulaşıyorsun. demek ki o çok övdüğün elemanın verdiği bilgileri de alamamışsın

• quote:

şu bilge adam reis midir nedir o barzo varya hani mükemmel vucudu olduğu zanneden lime lime parça parça şşdlkşsadas

Alıntıları Göster
    Arkadaşım algilama problemin var sanirim ben parca parca efsane vücudum var demiyorum ki

1.5 sene önceki halimi gordun mu de hic gelisim olmadığını idddaa ediyorsun harbi algilama problemlerin var

Halimden memnunum 1.5 sene onceki ile simdi aldigim iltifatlari ben bilirim sadece, etrafimdaki insanlardan yakisikli olduguma dair iltifatlar aliyorum bu bana yetiyor ronnie coleman olma hedefim falan yok

• Adamın 1.5 sene yapıp kasamadığını düşünüyorsanız düşüncek yapınız olmadığını düşünürüm . En azından adamın vücudunun üçgenleştiğini gözü gören çoğu kişi görebiliyordur düşünüyorum . Diğer size daha kaslı gelen eleman yanılmıyorsam daha hacimli fakat yağ oranı düşük . Yağ oranını düşürmek uzun bir uğraş ve hayat düzeni ister . Dirty bulk halinde olmayı bile seven bir arkadaş olabilir . Fakat diğerine göre kasları daha az gözüküyor diyip adamın emeğini hiçe saymanız da biraz saçma olmuş .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Arkadaşım algilama problemin var sanirim ben parca parca efsane vücudum var demiyorum ki

1.5 sene önceki halimi gordun mu de hic gelisim olmadığını idddaa ediyorsun harbi algilama problemlerin var

Halimden memnunum 1.5 sene onceki ile simdi aldigim iltifatlari ben bilirim sadece, etrafimdaki insanlardan yakisikli olduguma dair iltifatlar aliyorum bu bana yetiyor ronnie coleman olma hedefim falan yok

Alıntıları Göster
    kolun buyumus falan diyolar onu iltifat falan sanıyosun heralde bu vucudumu begeniyor kızlar

• quote:

kolun buyumus falan diyolar onu iltifat falan sanıyosun heralde bu vucudumu begeniyor kızlar

Alıntıları Göster
    Ustte neye.iltifat ettiklerini yazdim algilayamadiysan bir daha okursun

Kimseye bisey kanitlamak zorunda degilim ve evet kizlar begeniyor :)

• Bu bence de biraz komik olmus hocam attığın araştırmada da zaten peak aktivitede pull up'ın daha önde gözüküyor. Daha çok peak aktivitenin önemli olduğu söyleniyor mean aktivite de ikisi esit gibi zaten bir fark yok. Tokatlayacak kadar bir fark yok yani. Bana biraz pull up yapamayanlar chin up yapıyor gibi geliyor en azından öyle bir algı var.

Lats
    Mean: Weighted Chin-up, Weighted Pronated Wide-Grip Pull-up, Rack Pull
    Peak:  Weighted Pronated Wide-Grip Pull-up, Rack Pull, Underhand-Grip Feet Elevated Inverted Row

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 25 Mayıs 2018; 20:52:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afka9

Bu bence de biraz komik olmus hocam attığın araştırmada da zaten peak aktivitede pull up'ın daha önde gözüküyor. Daha çok peak aktivitenin önemli olduğu söyleniyor mean aktivite de ikisi esit gibi zaten bir fark yok. Tokatlayacak kadar bir fark yok yani. Bana biraz pull up yapamayanlar chin up yapıyor gibi geliyor en azından öyle bir algı var.

Lats
    Mean: Weighted Chin-up, Weighted Pronated Wide-Grip Pull-up, Rack Pull
    Peak:  Weighted Pronated Wide-Grip Pull-up, Rack Pull, Underhand-Grip Feet Elevated Inverted Row

lat gelisimleri esit bicepste chin up onde bir tasla iki kus kisaca

dl havada karada rdli tokatla3 der demek gibi bu dogru mu dogru ama dersen ki hamstring gelisimi ikisinde de ayni buna gore mi kiyasyapicaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.