Şimdi Ara

Baraj hakkında soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hadi size soru. Barajlar için sınavda ilk xxx sırada olmak deniyor. Oobp li mi oobpsizmi.

Bence oobp li ise sınavda şu sıralamaya girmek demek yanlış olmuş. Bol keseden oobp verilenler sınavda diğerlerinden daha iyi değil sonuçta.

• Yerleştirme sonucuna bakılıyor. Maalesef obp bir sürü haksızlığa sebep oluyor.
  • 95 de girmiştim ÖSS ye ihl mezunuyum. Oobp bende 10 üzerinden 6 zordu okul birde ihl ler o zaman diğerlerinin yarısı ile carpilirdi yani o 10 üzerinden 6 aslında 3 du. Zar zor kazandık. Güneydoğu da o zaman hep obp ler 9 10 du birde ÖSS sorularını veriyorlardı kopya veriyorlardı. Hey gidi ODTÜ lere kimler girerdi. Üniversite ye gittim ilk matematik dersinde tahtaya hoca doğal sayılar yazdı. Oha dedim. Sıfırdan basliyacagiz dedi. O sebeple bana göre bu sınav bir ölçü değil.2 saatte bir insanı olcemezssin. Karnı ağrır başı döner stresi vardır üzüntüsü vardır . O sebeple baraj mantiksizdir. Zaten okullar eğitimine sıfırdan başlıyor lisede eğitim berbat. Actirmissin üniversitelere 1000 kontenjan komussun 500 baraj. Saçma Allah yardımcınız olsun gençler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.