Şimdi Ara

banvitte staj yapan dh li var mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> banvitte staj yapan dh li var mı??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    210 Mesaj
    selam beyler kimler banvitte staj yapıyor

ben trakya lüleburgaz bnvitte staj yapıyorum

|
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    »(ø)« Marilyn Manson Korku Evi [Fan Club] »(ø)«
    :::^^::: Rietveldx (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Ben bandırma merkez binada staj yapıyorum berbat ötesi birşey banvitte stajer olmak haftanın 6 günü köpek gibi çalıştırırlar verdikleri 230 lira para.

Orijinalden alıntı: 0live

Ben bandırma merkez binada staj yapıyorum berbat ötesi birşey banvitte stajer olmak haftanın 6 günü köpek gibi çalıştırırlar verdikleri 230 lira para.
    quote:

cidden kötü ya bende 3 gün staja gidiyorum 2 gün okula

sabahın 5:30 kalkıp işe gidiyoruz saat 2 de çıkıyoruz eziyet gibi ancak bizimkisi depo

bende 210 tl alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RietveldX -- 4 Mart 2013; 21:33:20 >

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    »(ø)« Marilyn Manson Korku Evi [Fan Club] »(ø)«
    :::^^::: Rietveldx (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

quote:

sabahın 5:30 kalkıp işe gidiyoruz saat 2 de çıkıyoruz eziyet gibi ancak bizimkisi depo

bende 210 tl alıyorum

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

quote:

bende 210 tl alıyorum

Staj yerin neresi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.