Şimdi Ara

Banshee (2013-2016) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
29
Favori
54.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son sezon sadece finalsiz denmesin diye çekilmiş. yoksa zerre keyif almıyorum. bir son bölümde son dakikalarda biraz eski havası vardı o kadar.
  • 4x5

Sonlara doğru topladı bölüm. Calvin de iyi psikopat çıktı, doğruyordu herifi Brock'un Kurt'la konuşmasından ben bile etkilendim, Banshee'ye gidip seri katili arayasım geldi
  • 4x6

Baya sağlam bölümdü. 3. bölümle birlikte bana göre sezonun en iyi bölümüydü. Carrie ve o polis kızın dövüşü, Job'un kendine gelmesi falan çok iyi bölümdü. Son sahne efsaneydi. 2 bölüm kaldı. Artık şu katili yakalarlar herhalde. Ama benim merak ettiğim Kurt vs Calvin olayı ne olacak?

• Final bölümünde ortalık karışacak anlaşılan Hood'un gerçek ismini öğrenelim de öyle bitsin dizi ya Dizi final yapıyor adamın ismini öğrenemedik
  • Saatler kaldı benim için bir efsanenin daha bitmesine
  • Hood'un gerçek adını söylemeden bitirirlerse fena sövecem, öyle böyle değil.
  • Dün gece 4x7 izledim ama uykum geldi yorum yazamadım

Güzel bölümdü. Şu Bode işini bitirmeleri iyi oldu, çok uzamıştı artık. Calvin psikopatlıkta Burton derecesine yaklaşıyor gitgide Hood tam adını söyleyecekti ya, ulan şu adı öğrenmeden bitmesin harbiden. Job ve diğer hacker elemanın sahnesi da baya güzeldi. Job'u da pc başında hack yaparken görmek ayrı bi zevk yahu

Efsanenin bitmesine 1 bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Final bölümü düştü sitelere indiriyorum izleyince tekrar yazacam. Umarım yakışıklı bi final olmuştur.
  • Ah beyler ah bir efsane daha bitti. Çok üzüldüm ya

• Kardeşlerin dövüşü en güzel sahneydi. Bu sezonun ilk 4-5 bölümü beni hiç sarmadı ama şu son 3 bölümde toplarladırlar en azından. Finalde Proctorun öldüğünü yine göremedik, Proctorun adamına da ayar oldum herifi amma abartmışlar. Roket yiyo arabayla defalarca takla atıyo hiçbişey yok. Bazı yerler pek olmasada yine de final iyiydi. Hood'un ismini bize söylemeyen senarist seni de saygıyla anıyorum.
  • Hoşçakal reis
  • bitti be

burton & hood sahnesi beklentimin altında kaldı, ama sonrasında da proctor'un boynunu kırıp oraya bırakması ve son halini göstermeleri çok iyidi. calvin & kurt kavgası burton & hood'dan daha iyi olmuş, sonunda kardeşini vurmak zorunda kaldı. brock'un bazukası efsaneydi adam ne hale geldi hood ve brock'un birbirine bakarak veda etmeleri de finalin en iyi sahnelerinden biriydi.

hood'un ismini merak edenler için raporun resmi

bu resime göre ismi john smith, tabi gerçek mi yoksa yine job'un işimi hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz

Banshee Pennsylvania, suck my tit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Mayıs 2016; 13:19:08 >

• final hakkında...

Abi bir son yok sanki ya resmen devamı gelecek der gibi bitirdiler. Bence devamı da gelecek
  • Beyler Lucas hood reisin yeni dizisi başlıyor birazdan yazıcam buraya

• https://twitter.com/american_gothic/status/726117290060615680

• bu arada kai proctor'da the blacklist kadrosuna katıldı, 4. sezonda önemli bir rolü oynayacak. yine banshee'de ki gibi bir rol. tavsiye ederim değeri bilinmeyen çok güzel bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Mayıs 2016; 13:36:01 >
  • @b0Ni Hocam nasıl dizi o? Şimdi baktım ilk sezonu indirmişim, duruyor hala öyle. Güzelse başlarım, Kai de katıldıysa güzel olur.

@Crxius Saçları uzatınca garip geldi reyiz Konusu gizem, gerilim galiba, trailerden öyle anladım. Bu arada Hood reyizi oynayan adam hakketen değeri bilinmeyen bir aktör. Ben şahsen yüksek bütçeli aksiyon filmlerinde görmeyi çok isterim.

• Bu arada okuduğuma göre 4.sezonda dizinin çekim yeri değişmiş cinemaxinde diziyi bu sezon bitirin demesiyle aceleye getirdiler bence ama yine de güzel bir iş çıkaracak bitirdiler.Değeri bilinmeyen efsane bir dizi olarak kalacak

• efsane dizi bitti yav:( bu kadar güzel dizi bitirilmi be abicim
  • Şimdi gördüm de bizim Bunker ile Rebecca gerçekte beraberlermiş

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.