Şimdi Ara

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
7
Favori
33.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yıllık ücret kesmeyen banka var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenkizilay

Merhaba arkadaşlar, bu taksitli nakit avans olayını tam kavramadan işlem yapmak istemiyorum.

Kredi kartım Play Kart, Yapı Kredi'ye bağlı

http://www.playcard.com.tr/playli-olmak/neden-playli-olmaliyim/nakit-sikintisi-yasamazsin.aspx

Sitede yazanlar bunlar

Sormak istediğim birkaç soru var aklıma takılan yardımcı olursanız sevinirim . Daha önce hiç yapmadığım bir işlem olduğu için çok saçma olabilir kusuruma bakmayın.

Örneğin;

1- Ben 300 TL'lik Taksitli Nakit Avans işlemini 2 taksitli olacak şekilde yaptım.Parayı çektim bulunduğumuz Aralık ayı içinde . Benim hesap ekstreme yansıyacak olan aylık taksit tutarı Aralık ayından mı başlayacak ( Ödemem Aralık-Ocak aylarında olacak ? ) , yoksa işlem yaptığım aydan sonra ki 2 ay ( Ocak-Şubat ayları) arasında mı olacak ?
    2- Kart limitim 1.000 Tl . 300 Tl'lik Taksitli Nakit Avans işlemi yaptığımda kart limitim bu taksitlerimi ödeyene kadar 700 Tl mi olacak ?

3-Bu işlemi hesap kesim tarihinden sonra mı yaparsam ( Her ayın 15'iydi sanırım ) Taksitlendirme sonra ki 2 aya yansır ?

4- Bu işlemi için ödeyeceğim taksiti direk atm üzerinden karta para yatır seçeneğinden hesaba para yatırarak gerçekleştirebilir miyim ?

Hepsi bu kadar dostlarım, abilerim, kardeşlerim . Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Ve eklemek istediğiniz uyaracağınız noktalar varsa paylaşırsanız sevinirim. Kredi kartı işleri beni biraz tedirgin ediyor da

Bu hesaplamayı da yukarıda verdiğim linkteki sitede yaptım. Yapı Kredi'nin sitesinden yani
     Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun)

ARKADAŞLAR CEVAPLAYACAK KİMSE YOK MU ?

• aylık hedef harcamaya puan kampanyası kapsamında 6000-tl nakit avans (9 taksit) kullanacağım. ancak kredi kartı limitim yeterli olduğu halde, nakit avans limitim yetersizmiş. nakit avans limitimin 4500-tl olduğunu öğrendim. acaba nakit avans limitini arttırmanın bir yolu yok mu?
  • "Yapıkredi Kredi Kartınız'dan Ekim'de size özel komisyonsuz, sadece %0,5 faizle 9 ay taksitli nakit avans! Örneğin 1000 TL taksitli nakit çekin, 9 ayda 114 TL ödeyin."

Evet arkadaşlar, telefonuma böyle bir mesaj geldi. Komisyon yok diyor, aradım bankayı.Bu tutardan başka herhangi bir ücret alınmayacağını söylediler. Nakit avans üst sınır da kredi kartının limiti kadarmış.

Belki ihtiyacı olan vardır.
  • Gereqsiz kullanıcısına yanıt
    Yeni BDDK tebliği gereği bankalar artık taksitli nakit avanstan nakit çekim ücreti alamıyorlar.
  • bugun benıde garantıden aradılar 10bıntl 9 ay taksıtlı avans ıcın 11090 tl odeyıp cekebılcemı soyledıler. nakıt avans kullanıcaklara duyrulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

"Yapıkredi Kredi Kartınız'dan Ekim'de size özel komisyonsuz, sadece %0,5 faizle 9 ay taksitli nakit avans! Örneğin 1000 TL taksitli nakit çekin, 9 ayda 114 TL ödeyin."

Evet arkadaşlar, telefonuma böyle bir mesaj geldi. Komisyon yok diyor, aradım bankayı.Bu tutardan başka herhangi bir ücret alınmayacağını söylediler. Nakit avans üst sınır da kredi kartının limiti kadarmış.

Geçen ay bende bu kampanyadan 1000 tl çektim. Bi alavere dalavere vardır diye korkup limiti yükseltmedim.

Tekrar gelsede şu mesajdan sömürene kadar çeksem diye bekliyorum ama yok.

Yalnız bu kişiye özel oluyor, herkese uygulamıyorlar diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumi Ori -- 7 Nisan 2015; 12:01:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Nasrallah

quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

"Yapıkredi Kredi Kartınız'dan Ekim'de size özel komisyonsuz, sadece %0,5 faizle 9 ay taksitli nakit avans! Örneğin 1000 TL taksitli nakit çekin, 9 ayda 114 TL ödeyin."

Geçen ay bende bu kampanyadan 1000 tl çektim. Bi alavere dalavere vardır diye korkup limiti yükseltmedim.

Tekrar gelsede şu mesajdan sömürene kadar çeksem diye bekliyorum ama yok.

Yalnız bu kişiye özel oluyor, herkese uygulamıyorlar diye biliyorum.

bana arada bir 9 ayda 118 öde diye sms geliyo ama çekmiyorum.
    peki bu faiz hesaplaması nasıl yapılıyo arkadaşlar? 0,5 faiz diyo. diyelim 5000 çekicem.ayda kaç kaç öderim.?

• 1000 liraya 118 ise 5000 liraya 590 tl ödersiniz. 590*9= 5.310,00 tl gibi çok cazip bir fiyata geliyor.
  • quote:

1000 liraya 118 ise 5000 liraya 590 tl ödersiniz. 590*9= 5.310,00 tl gibi çok cazip bir fiyata geliyor.

Ek olarak işlem ücreti kesilmiyor mu? %3.5+6 TL şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hserdark

quote:

1000 liraya 118 ise 5000 liraya 590 tl ödersiniz. 590*9= 5.310,00 tl gibi çok cazip bir fiyata geliyor.

Ek olarak işlem ücreti kesilmiyor mu? %3.5+6 TL şeklinde.

Hayır, kesilmiyor.
  • bugün ben garantiden 19000 tl taksitli nakit avans çekmek istedim. 21.400 olarak, yani 2400 tl faizle 9 taksit alabiliyorum. sizce ihtiyaç kredisine başvursam daha uyguna alabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.