Şimdi Ara

Bankaların Taksitli Nakit Avans Kampanyaları (İhtiyaç Kredisinden Daha Uygun) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
33.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goofyitu

1600*1.05(%5 komisyon) = 1680
    arkadasin kardesin 1680 lik birsey satiyor
    sen 12 taksitle bunu aliyorsun
    tanidiginin hesabina yani sana 1600tl gibi bir para hemen yatiyor
    sen 1680 i 12 ayda oduyorsun

olay budur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

1600*1.05(%5 komisyon) = 1680
    arkadasin kardesin 1680 lik birsey satiyor
    sen 12 taksitle bunu aliyorsun
    tanidiginin hesabina yani sana 1600tl gibi bir para hemen yatiyor
    sen 1680 i 12 ayda oduyorsun

İlk defa duyuyorum . Harika bir fikir.
  • Snlpzrda dikkat edilmesi gerekenler
    1-alıcı ve satıcı farklı bilgisayarda bulunmalı yoksa ayni ipden bağlandıkları icin hemen işlemi iptal ediyorlar.
    2-alıcının ve satıcının takma ad ve soyadları birbirine yakın olmaması gerekir aile icinde satış zannedip iptal ediyorlar.
    3-500 tl ve üzeri işlemlerde 2 veya daha fazla ayni kisi ile alışveriş yapmayın bu da sıkıntı oluyor.
    4-yüksek meblağlı satışlarda kontrol amaçlı 0216xxxxxx bir numara sizi arıyor satıcıyı veya alıcıyı günlük hayatta taniyormusunuz diye tanıyorum dıyorsanız yine iptal ediyorlar.
    Bu saydığım sebeplerden dolayı islemleri iptal ediyorlar gerekçe malum taksitli alışverişi nakite çevirme olayı....
  • Gayet mantikli Akbanktan kullanmistim taksitli nakit avas %0,39 dan hemen hesaba yatirdilar.ama simdi akbank faiz oranini 0,49 olarak degistirmis.
  • takip edelim güzel bir konu önümüzdeki hafta lazım olacak
  • Yukarıda yazdığım 4 madde dısında ekleyebilecek varsa paylaşalım :)
  • valla metin bey süper taktik. bunu denemek lazım.
  • şu aralar en uygunu yine axess kart veriyor

daha uygunu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar

valla metin bey süper taktik. bunu denemek lazım.

Ben önce 3bin denemiştim aynı bilgisayardan üye olmuştum.
    iplerden anlamışlardı falan çıkardılar ortaya iptal ettiler.
    Sonra tabi yer mi 2.kazığı anadolu çocuğu.

ayrı pclerden farklı isimlerle üye oldum.
    Ödemeyi yaptım.
    hatta kargoya gittim boş bir evrak verdim gerçekçi olsun diye :)
    Daha sonra kargoyu farklı adresden farklı kişi teslim aldı.
    onayı verdim ertesi gün hesaba yattı para.
    ne arayan oldu ne soran hiç ruhları bile duymadı :)
    Ama abartılı paralar yapmayın en fazla 2bin olsun :)
  • Kargoya bakmıyorlar numara sallayın gitsin
  • Bonus kartıyla hem puan kazanıp hem de 12 taksitle 6500para çekmek isteyen varsa bana ulaşsın.Kısaca açıklayim, ben 6900 12 taksitli ürün alıcam, benim için kartını kullandırana 6500 nakit vereceğim.(İllaki tam bu kadar olmayabilir çekmek istediğiniz, buna yakın olursa da olur, kalanı firmaya nakit öderim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Bonus kartıyla hem puan kazanıp hem de 12 taksitle 6500para çekmek isteyen varsa bana ulaşsın.Kısaca açıklayim, ben 6900 12 taksitli ürün alıcam, benim için kartını kullandırana 6500 nakit vereceğim.(İllaki tam bu kadar olmayabilir çekmek istediğiniz, buna yakın olursa da olur, kalanı firmaya nakit öderim.)
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 10 Nisan 2012; 17:59:58 >
  • 9,95 TL masrafla 3 taksitli 500 TL.

TEB KREDİ KARTINIZLA “CEPTE PARA”

Bir SMS ile 500 TL hesabınızda! Üstelik faizsiz, sadece %1,99 işlem ücreti ve 3 taksitle geri ödeme fırsatıyla

Hemen kayıtlı cep telefonunuzla PARA yazıp boşluk bırakın, kartızın son 6 hanesini 4766’ya gönderin, faizsiz 500 TL nakit avansınız hesabınıza geçsin. Geri ödemesini 3 taksitle yapın.

Kampanya Detayları:

Kampanyaya katılım için müşterilerin bankaya kayıtlı cep telefonlarıyla PARA yazıp boşluk bırakarak, kredi kartının son 6 hanesini Turkcell 4766’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. (Örnek: PARA 123456) Avea ve Vodafone hat sahiplerinin 0532 752 4766’ya kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.
    Kampanyadan sadece 500 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.
    Kampanyada talep edilen 500 TL, değerlendirme yapıldıktan sonra müşterilerin ana vadesiz hesaplarına aynı gün içinde aktarılacaktır.
    Kampanyada talep edilen 500 TL’nin geri ödemesi, bir sonraki ekstre döneminden başlamak üzere 3 eşit taksitte ekstrelere yansıyacaktır. Farklı taksit seçeneği mümkün değildir.
    Bu kampanya kapsamında müşteriden çekilen tutarın %1,99’u ücret olarak ilk ekstreye yansıtılacaktır. BSMV hariçtir*
    Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun TEB kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
    Ek kartlar kampanyadan faydalanamaz.
    17.12.2010 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesi ve 22. maddesindeki Yönetmelik Değişikliği kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun yüzde %50'sine kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
    TEB, CEPTE PARA kampanyası koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• TEB Business Kredi kartınız varsa 0 faizle 12 ay taksitli Şipşak para kampanyası var şuan, üst limit yok, sadece %6+10 TL ücret var.
    18-24 ay vadelerdede %1,99 faiz ve %6+5 TL ücret var.

Sıfır faizli olandan daha iyisi şuan piyasada yok, Nisan sonuna kadar devam edecek kampanya.

*Bireysel kart kullanıcıları yararlanamaz, sadece Business kred kartları için geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerkan79

TEB Business Kredi kartınız varsa 0 faizle 12 ay taksitli Şipşak para kampanyası var şuan, üst limit yok, sadece %6+10 TL ücret var.
    18-24 ay vadelerdede %1,99 faiz ve %6+5 TL ücret var.

Sıfır faizli olandan daha iyisi şuan piyasada yok, Nisan sonuna kadar devam edecek kampanya.

*Bireysel kart kullanıcıları yararlanamaz, sadece Business kred kartları için geçerli.

business kart nasıl çıkartılıyor ne istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

hiç uğraşmayın arkadaşlar en güzeli sanal pazar...%5 komisyon bide kampanyalara denk geldi mi mis gibi...

kampanyaya denk geldimi derken ?
    biraz açabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkkk

quote:

hiç uğraşmayın arkadaşlar en güzeli sanal pazar...%5 komisyon bide kampanyalara denk geldi mi mis gibi...

biraz açabilir misiniz

şu an en önemlisi axess sanalkartla 1000 lira harcayana turkcell vınn.

1000 liralık bir işlem gerçekleştirince. 50 lira komisyon gider 12 taksitte 1000 lira ödersiniz. elinize 950 geçer. ve ilk 1000de olursanız bir adet 12gb vınn gelir.

onuda burada satarsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gloom4u

quote:

Orijinalden alıntı: muratkkk

quote:

biraz açabilir misiniz

şu an en önemlisi axess sanalkartla 1000 lira harcayana turkcell vınn.

1000 liralık bir işlem gerçekleştirince. 50 lira komisyon gider 12 taksitte 1000 lira ödersiniz. elinize 950 geçer. ve ilk 1000de olursanız bir adet 12gb vınn gelir.

onuda burada satarsınız :)

taktik için teşekkürler
    :-)

• sanalpazarda yıllar sonra arayıp vergi istemesinler? bide güncel en uygn taksitli nkt avans nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

sanalpazarda yıllar sonra arayıp vergi istemesinler? bide güncel en uygn taksitli nkt avans nerede?

şu an en uygunu paraf

http://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar_taksitliNakitAvans.aspx
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.