Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.708
Cevap
49
Favori
451.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahbap

ing turuncu hesapta atm'den para yatırınca 5 lira kesinti yapılıyormuş diye duydum, doğru mudur?

Turuncu hesaplara atm den direk erisim yok
    http://www.ingbank.com.tr/turuncuhesap/merakettikleriniz.asp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: maviadafl

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

ing turuncu,teb marifetli,finans wap şubesi eft ücreti almıyor halen.

teb mağrifetli güzel bişiye benziyor kullanan var mı hiç

Arkadaşlar sizce "ing turuncu" "tebin marifetli hesabı" mı daha iyi yoksa "kuveyt türk mü" yarın hesap açtırcam işbankasından taşıncam bu neya 2 senedir kesmiyorlardıda şimdi akıllarına geldi. kendileri kaybeder ben değil :=) bir yardımcı olabilirseniz sevinirim..

İng ile teb arasinda belirgin fark tebde atm de para yatirma cekme yapabiliyormusuz teb daha guzele benziyor ben kuveytden actirdim suan memnunum ilgi alaka guzel telefonda beklemiosun subede kuyruk yok teb ing lerde faiz veriolar bu onemli mi ayrica teb ve ing de fatura odeme yapamiosun kuveytte var ucretsiz sekilde

şimdilik ykb ye taşıdım eşyalarımı hazirana kadar buralardayım çünkü 2 şey önemli hem param çalışsın hemde cep şubeden eft yapabileyim. kuveytte para çalışsaydı iyiydi ama olmadı..

• ziraatte kredilerin yattığı bankamatik kartım var bu hesapla internet şubesine nasıl başvurabilirim. sitede başvuruyla ilgili biryer göremedim. Bankayı mı aramak lazım yoksa şubeye mi gitmeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

kuveytturk iyi guzel de bulundugum yerde atmsini hic goremiyorum. baska bankalarin atmlerinden nakit cekimde ne kadar ucret aliyor?

Kuveyt Türk ATM kartımla başka bir bankanın ATM'sini kullandığımda ne kadar ücret öderim?

Kuveyt Türk başka bankaların ödediği komisyon dışında ekstra bir ücret talep etmez. Bankamız ATM kartıyla başka bankalarda Bakiye Sorma işlemi için 22 Kr (0.22 TL), Para Çekme işlemleri için çekilen tutarın %1'i + 82 Kr (0.82 TL) ücret ödersiniz.
  • quote:

quote:

ing turuncu hesapta atm'den para yatırınca 5 lira kesinti yapılıyormuş diye duydum, doğru mudur?

cevap için teşekkürler.

başka bir sorum daha olacak. bu turuncu hesaba banka gişesinden para yatırırken, illa kendimiz mi yatırmak zorundayız, yoksa hesap cüzdanımızla veya kartımızla falan eşimiz gittiğinde o da bizim adımıza yatırabilir mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler.

başka bir sorum daha olacak. bu turuncu hesaba banka gişesinden para yatırırken, illa kendimiz mi yatırmak zorundayız, yoksa hesap cüzdanımızla veya kartımızla falan eşimiz gittiğinde o da bizim adımıza yatırabilir mi acaba?

sitede bir bilgi yok bunla ilgili ancak genel banka uygulamarında başka biri para yatırabiliyor kimliğiyle yada banka hesap nosu olur elinde pek sorun olcağını sanmıyorum ayrıca teb mağrifetlide ortak hesap açılarakta olabiliyormuş olmadı öyle yaparsınız olursa tabi... 444 0 600 en iyi cevabı verecektir sanırım :)

• tamamdır, teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

İş Bankası benim için bitmiştir bu saatten sonra. Oldukça fazla işlem yapardm ne kadar meblağları yüksek olmasa da ama
    İlk önce öğrenci olduğum halde Ekim ayında 35 lira kesmeleri, şubeye gidip öğrenci kartımla işlem yapmama rağmen halen geri ödememeleri, ki geçen günlerde şubeyi aradım halen işlemde dedi sanki devlet hazinesinden para alacağım. Kredi kartı başvurusu yaptım 3 hafta oldu, zahmet edip te hiç bir şey söylemediler, internet şubesinden baktığımda başvurunuz halen sonuçlanmamıştır diyor ki ben acele para lazım olduğundan dolayı başvurmuştum 2 olmadı 3 haftaya gelir kart diye ama 3 hafta oldu hala değerlendirmede, zaten artık gönderseler de kabul etmeyeceğim. Bir de sıklıkla kullandığım İş Wap'ta EFT'yi ücretli yapmışlar. Ben sürekli Finansbank, Garanti, Yapı Kredi , Kuveyttürk, Ziraat wap şubelerini kullanıyorum. Sadece Ziraat 21 kuruş kesiyor diğerleri hiç kesmiyor. Bunların yanında 2.5 lira günde 3-4 kere eft yapan ben için İş Bankasın'dan şaka gibi geldi. Artık elimden geldiğince İş Bankasını kullanmamaya çalışacağım, herkes övüp duruyor ama bir tek bana olumlu hareketleri olmadı sanırım.

Kardeşimde aynı durumda arkadaşları da öyle. Öğrenci olmanıza ve öğrenci belgeniz olmasına bakmıyorlar.

Garanti bankası 23 yaşına kadar Ekstra Genç hesaplarından hesap işletim ücreti ve kart ücreti almıyormuş. Kardeşim iş bankasını kapatacak ve Garanti'ye geçecek.

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/odemeler_ve_hizmetler/****.page

• quote:

quote:

İş Bankası benim için bitmiştir bu saatten sonra. Oldukça fazla işlem yapardm ne kadar meblağları yüksek olmasa da ama
    İlk önce öğrenci olduğum halde Ekim ayında 35 lira kesmeleri, şubeye gidip öğrenci kartımla işlem yapmama rağmen halen geri ödememeleri, ki geçen günlerde şubeyi aradım halen işlemde dedi sanki devlet hazinesinden para alacağım. Kredi kartı başvurusu yaptım 3 hafta oldu, zahmet edip te hiç bir şey söylemediler, internet şubesinden baktığımda başvurunuz halen sonuçlanmamıştır diyor ki ben acele para lazım olduğundan dolayı başvurmuştum 2 olmadı 3 haftaya gelir kart diye ama 3 hafta oldu hala değerlendirmede, zaten artık gönderseler de kabul etmeyeceğim. Bir de sıklıkla kullandığım İş Wap'ta EFT'yi ücretli yapmışlar. Ben sürekli Finansbank, Garanti, Yapı Kredi , Kuveyttürk, Ziraat wap şubelerini kullanıyorum. Sadece Ziraat 21 kuruş kesiyor diğerleri hiç kesmiyor. Bunların yanında 2.5 lira günde 3-4 kere eft yapan ben için İş Bankasın'dan şaka gibi geldi. Artık elimden geldiğince İş Bankasını kullanmamaya çalışacağım, herkes övüp duruyor ama bir tek bana olumlu hareketleri olmadı sanırım.

bir öğrenci için 6 bankayla çalışmak fazla külfet getirmiyor mu?

eleştirmek için söylemiyorum, hesap işletim ücreti, kart aidatı vs... tamamen iyiliğin için

Key satışı yaptığımdan dolayı lazım oluyor.

@DHTR Garanti'den hesap açtırdım da kredi kartına pek sıcak bakmıyorum Garanti'den.

• quote:

Bu konu için bir tablo hazırlayabilecek var mı?

ÖrneK: 

BANKA EFT WEB / EFT WAP / HESAP İŞLETİM ÜCRETİ
    ------------------ ------------ ------------ -----------------------------
    ING TURUNCU ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK
    TEB MARİFETLİ ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK
    KUVEYT TURK ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK

...vs şeklinde. Yapan olursa çok makbule geçer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTRiX -- 5 Ocak 2012; 13:57:57 >
  • ING Turuncu çok iyi gerçekten, tek istedikleri 2 otomatik ödeme talimatı. Bunlar kredi kartına otomatik de verilebiliyor üstelik. Hesap işletim, eft-havale ücretsiz.
    Tek olumsuz olabilecek yanı ise kredili hesap gibi birşey açıyorlar ve hesabınız 0 olursa ve para çekilirse burdan eksiye geçiyor ve günlük bazda faiz koyuyorlar hesap artıya geçene kadar. Benim kredi var burda bu yüzden de koymuş olabilirler bunu gerçi emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

Bu konu için bir tablo hazırlayabilecek var mı?

ÖrneK: 

BANKA EFT WEB / EFT WAP / HESAP İŞLETİM ÜCRETİ
    ------------------ ------------ ------------ -----------------------------
    ING TURUNCU ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK
    TEB MARİFETLİ ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK
    KUVEYT TURK ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ YOK

...vs şeklinde. Yapan olursa çok makbule geçer...

bir tanede ben ekliyim yapı kredide mobil şubede 30.06.2012 ye kadar eft ve havele ücretsiz ayrıca turkcel ve avea ile ücretsiz bağlantı mevcut...

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir öğrenci için 6 bankayla çalışmak fazla külfet getirmiyor mu?

eleştirmek için söylemiyorum, hesap işletim ücreti, kart aidatı vs... tamamen iyiliğin için

Key satışı yaptığımdan dolayı lazım oluyor.

@DHTR Garanti'den hesap açtırdım da kredi kartına pek sıcak bakmıyorum Garanti'den.

ücretsiz kredi karti lazimsa bank asya card.

teb universi bonus carda okul hayatı boyunca ücret almıyor

http://www.teb.com.tr/universiteb/index.html

• quote:

Fransiz bankalarini boykot sona mı erdi :)

öyle birşey varmıydı ki ayrıca teb fransız bankası mı kaynak???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

ziraat bankasına cep telden wap şubesine girdim eft yaptım 0,21 kuruş alıyor. yinede ucuz eft yöntemlerinden biri. bu arada halkbank da hesap işletim ücreti var mı? varsa kesilmemesi için otomatik ödeme talimatı mı vermemiz gerekir. diğer bir sorumda halkbank'ın internet sitesinde havale ve eft ücretleri ile ilgili bir link göremedim?

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=9
  • YANLIŞLARI VE EKSİKLERİ DÜZELTECEĞİM, BİLGİ VERİRSENİZ.

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri

* 2 ADET OTOMATİK ÖDEME VERİLİRSE
  • quote:

YANLIŞLARI VE EKSİKLERİ DÜZELTECEĞİM, BİLGİ VERİRSENİZ.

Turuncuda fatura odeme talimati mi vermek zorundayiz eminmisin sitede tam tersine bu hesaptan fatura odeme yapilmaz yaziyor nerde yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

güzel bir tablo olmuş yanlız havale de o tabloya eklesek dahi iyi olur
  • quote:

Garanti WEB üzerinden EFT lerde 2.75 TL, HAVALE de ise 1 TL alıyor.
    Wap üzerinden ikisi de ÜCRETSİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 5 Ocak 2012; 21:57:43 >
  • quote:

İngBank'ta turuncu hepap,vadesiz tl hesabı, dolar ve euro hesabı olmak üzere 4 tane hesabım var.Hiç bir şekilde banka benden kesinti yapmıyor, üstüne hergün bana para veriyor Ayrıca Eylül'den beri şekerbank'ıda kullanıyorum "vadesiz tl, altın, euro, dolar ve gbp" şeklinde toplam 5 hesap tanımlı,hesap işletim ücreti adı altında hiçbir şekilde kesinti yapmadı.İphone veya java destekli telefonunuz var ise eft havaleden kesinti olmuyor.İnternet şubeden ise 0,51tl havalade kesinti yapıyorlar.Birde işbankasında hesabım var:)işbankası ise hesabımdaki 2tl'yi yılın ilk günü kesivermiş, başımızın gözümün sadakası olsun hayırsızlara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_XenoN -- 5 Ocak 2012; 22:05:28 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.