Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (975. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 35 Misafir (6 Mobil) - 37 Masaüstü8 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
74.390
Cevap
1.815
Favori
6.132.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu millet niye bukadar saf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    duygusal millet. analitik düşünme yok. hissettiklerini doğru kabul etmeye elverişli bir yapıları var. sonuç genellikle hüsran olsa da, önceki hatalarından ders almak da yok. fasit daire tarifi.

• ozaman uzun süre daha 17 lerde dolanırız sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

naci agbal'in bugunku konusmasindan cikarilan sonuc: faiz indirimi en iyi ihtimalle son ceyrekte olabilir.

2021 gıda enflasyon beklentisi 11.50 u görünce istemsizce gülme geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

2021 gıda enflasyon beklentisi 11.50 u görünce istemsizce gülme geldi.

Alıntıları Göster

Bimde ocak sonu gelen 1ay içidne zamlar sadece % 25-30 ??? % 11 neyse .... yazmayayım

• kamu bankasından %17 alıyorum, 5 şubatta 18 de diretsem mi.

• Ev dediğim öyle ahım şahım da değil ki hani beğenirsin bakmazsın ama 1.2b para verip akşam evime gelince arabama park yeri aricam üstelik saçma sapan bir ülke olduk. Herhangi bir Avrupa ülkesi olsak inanın bu paralara kimse ev filan almaz.

• HSeldon H kullanıcısına yanıt

Bu dediğinizi özgür demirtaş bir videoda anlattı excel formülü de verdi aynı formülü ben kendim uyarladım gerçektende baktığım evlerin hepsi değerinin çok çok altında çıktı. linkini veriyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupi -- 28 Ocak 2021; 16:48:53 >
  • Enpara 32 günlük 17.50 yapmış tüm miktarlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 28 Ocak 2021; 17:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Enpara 32 günlük 17.50 yapmış tüm miktarlar için

50.000 altı için 14.50, 50.000 üstü için 15.25 görünüyor.

Size özel bir oran olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 28 Ocak 2021; 18:11:54 >
  • Ziraat 15.5 dan bağladım ben
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Ben çalışıyorum. Önceki sayfalara bakarsanız sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt

bu konunun yarısı burgan'da hocam

• Bugün burgandan hesap açtırdım.
    Vadeli hesap açmak için hesapta en az 500tl olması gereklimiş.
    Ve vadesiz hesabın hepsini vadeli hesaba aktarmak gereklimiş,vadeli hesaptan vadesiz hesaba para alıncağı zaman vadeli hesabı kapatmak gerekliymiş,tekrardan bağlamak için tekrardan vadeli hesap açmak gerek dedi müşteri hizmetleri.daha önce iNG ve TEB kullanıyordum,onlardan sonra çok amatör geldi Burganın bu uygulamaları.
  • rosmisal kullanıcısına yanıt

evet hesaplar arası para aktarımı yok, eklemiyorlar nedense. 2 saniyelik işlem ama

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

50.000 altı için 14.50, 50.000 üstü için 15.25 görünüyor.

Size özel bir oran olabilir.

Alıntıları Göster

düzenli kullanmaya başladım ben 1-2 aydır. birkaç hafta önce yükseldi.

siz düzenli kullanıyor musunuz ?

• Konu bank mevduatı olmakla beraber, yatırım fonu seçeneğini tekar hatırlatmak isterim.Ben 1-2 haftadır para piyasaları fonlarını yoğun olarak kullanmaya başladım. Örnek Azimut pp fonunun şu anda yıllık 17% civarında getirisi var. 0 stopaj avantajı ile 18% mevduata karşılık gelir aşağı yukarı. Kaybetme riski 0. Ayrıca fonlar Spk denetimindedir ve Takasbank saklama merkezinde saklanır. Haczedilemez. Günlük çekilip, istenirse ilave yapılabilir. %15-16 lar için bankalar ile uğraştığınıza değmez kisacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 28 Ocak 2021; 22:8:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

düzenli kullanmaya başladım ben 1-2 aydır. birkaç hafta önce yükseldi.

siz düzenli kullanıyor musunuz ?

Alıntıları Göster

Evet ana hesabım olarak kullanıyorum, hatta her ay ayın enparalısı oluyorum. Ufaktan bir birikim hesabım da var ama oranlar söylediğim gibi. Sadece ayın enparalısı olduğum için 0.50 fazla veriyor.

• burgan bankamatikten döviz çekebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Konu bank mevduatı olmakla beraber, yatırım fonu seçeneğini tekar hatırlatmak isterim.Ben 1-2 haftadır para piyasaları fonlarını yoğun olarak kullanmaya başladım. Örnek Azimut pp fonunun şu anda yıllık 17% civarında getirisi var. 0 stopaj avantajı ile 18% mevduata karşılık gelir aşağı yukarı. Kaybetme riski 0. Ayrıca fonlar Spk denetimindedir ve Takasbank saklama merkezinde saklanır. Haczedilemez. Günlük çekilip, istenirse ilave yapılabilir. %15-16 lar için bankalar ile uğraştığınıza değmez kisacası.
    Stopajın olmaması size getiren oranın üzerine çıkarmaz arkadaşlar stopajı siz çok yanlış anlıyorsunuz.Mevduat eşleniği bankada %18 olması gerektiğini diyorsan evet doğru.Genel olarak ama bu stopajın olmamasını sanki olan oranın üzerinde birşey getiriyormuş gibi biliyor insanlar öyle birşey yok devlete verdiğin haracı az veriyorsun sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Ocak 2021; 22:50:17 >

• 
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.