Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tırişka , muratingist Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
73.007
Cevap
1.795
Favori
6.016.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklamlardan görebildiğim kadarıyla bankalar hoş geldin faizi olayını artık krediye kaydırmışlar. Bilmem ne şartlarını karşılayanlara düşük faiz oranından kredi vermeye başlamışlar, buna da Hoş Geldin Faizli kredi diyorlar. Ben TEB reklamından duydum, diğer bankalar var mı bilmiyorum.

Anlaşılan artık mevduata tamamen doydular; bundan sonra yüksek faizi unutalım.

Bu arada TEB MARİFETLİ hesap artık %17, 18 değil; tabloda 18 gözüküyor halen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melikveben -- 8 Eylül 2019; 16:27:27 >
  • Melikveben M kullanıcısına yanıt
    Fonları boşuna atmıyorum buraya kaç aydır,mevduat işi çoktan bitti(geçici süre)
    13 eylülde güncelleme yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 8 Eylül 2019; 17:3:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Fonları boşuna atmıyorum buraya kaç aydır,mevduat işi çoktan bitti(geçici süre)
    13 eylülde güncelleme yapacağım
    Hiç biseyin garantisi yok hocam burası Türkiye, şimdilik bitti gibi gözüken 2 ay sonra ne olur bilinmez? Bu kadar ekonomiye aykırı işin yapılıp, herşeyin dört dörtlük gitmesini beklemek aşırı iyimserlik olur. Yaşayıp göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 8 Eylül 2019; 17:0:11 >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Hiç biseyin garantisi yok hocam burası Türkiye, şimdilik bitti gibi gözüken 2 ay sonra ne olur bilinmez? Bu kadar ekonomiye aykırı işin yapılıp, herşeyin dört dörtlük gitmesini beklemek aşırı iyimserlik olur. Yaşayıp göreceğiz.

Alıntıları Göster
    Geçici süre zaten, ancak o süreleri iyi değerlendirmek lazım demek istediğim.

• Yüzde 24.1 den koyduğum mevduatın 33 günü kalmış. Burada faizler sert düşecek deyince itiraz eden öngörüsü düşük arkadaşlara şu tablo ders olsun.

• Melikveben M kullanıcısına yanıt
    ben şahsen mesajı aldım: "elinde üç beş parası olan, paran enflasyon karşısında erisin kardeşim. elinde parası hiç olmayan, gel seni borç batağına alalım". mesajın böylesine rağmen , dikensiz gül bahçesinde yaşadığımızı iddia eden trollerin alayına düz gittim yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 8 Eylül 2019; 20:0:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 70 bin tüketici kullanıcam, 1.29 verdiler, ppk ile gerçekten daha düşme ihtimali var mı ? varsa kaç olabilir ? beklemeli miyim ?
  • Arkadaşlar FON madem espirisi kalmadi faziler desen düşük eee şimdi neye yatırım yapacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: haykmayk

70 bin tüketici kullanıcam, 1.29 verdiler, ppk ile gerçekten daha düşme ihtimali var mı ? varsa kaç olabilir ? beklemeli miyim ?
    Sa 1.29 orani hangi banka verdi

• sonsuzluq S kullanıcısına yanıt
    finansbank
  • Denizbank hoşgeldin yüzde 18 olan kampanyada hesap açmaya çalışıyorum 90 gün olarak ama sitesinde belirttiği gibi 17.50 değil 15.50 görünüyo faiz oranı. Sebep nedir acaba ?
  • Bu haftaki indirim gene agresif olacak gibi.

Eğer öyle olursa (350-400 gibi) dolar bu sefer tepkisiz kalmayabilir.

• Burgan bank 91 gun 18.55 oran nasıl arkadaşlar sizce şu durumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ben şahsen mesajı aldım: "elinde üç beş parası olan, paran enflasyon karşısında erisin kardeşim. elinde parası hiç olmayan, gel seni borç batağına alalım". mesajın böylesine rağmen , dikensiz gül bahçesinde yaşadığımızı iddia eden trollerin alayına düz gittim yine.
    Bu ortamda hala kredi almaya cesaret edebilen -küçük montanlı tüketici kredileri hariç- varsa ona yiğidim diye sarılmak istiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnozdmr0642

Burgan bank 91 gun 18.55 oran nasıl arkadaşlar sizce şu durumda
    Bence gayet iyi. Perşembeden önce fırsat bulabilirsem ben de Fibabank'a geçmeyi deneyeceğim ama yarın bütün bankalardan PPK'yı beklemeden yarım puan gibi bir düşüş daha bekliyorum. Perşembeye yetiyemezsem de kadere razı olacağız artık
  • faizler düşerken döviz alınsa faizler düşmez, enflasyon % 50-60 den aşağı değil , gramaj azaltılmış ürünlerde bile % % 60 -80 artış var geçen yıla göre . % 25-30 bile faizde para eriyor
  • AlternatifBank VOV günlük vadeli hesap düşünülebilir. Oran 18,50 ve 90 gün sabit.
    https://www.alternatifbank.com.tr/bireysel/mevduat-ve-yatirim-urunleri/vov-hesap/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 8 Eylül 2019; 23:59:19 >
  • nzor yüzde 16ya düşürmüş 18di cuma günü
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.