Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1255. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 20 Misafir (8 Mobil) - 17 Masaüstü16 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
73.133
Cevap
1.796
Favori
6.027.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konut kredileri hakkında öngörüsü olan varmı arkadaşlar? Şu an 1,37.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-358424EDC -- 16 Ekim 2021; 12:6:0 >
  • Adamlar hem de 100 puan düşürdü. Biz göstermelik 50 arttırım bekliyorduk. Vay be dolar kaç olacak bakalım.

• Fed ve Avrupa’daki bir çok merkez bankası enflasyon hedefini yükseltti

Bu kış çok çetin geçecek, doğal gaz ve elektrik fiyatlalarında artış bekleniyor

Yazık cidden yazık …

Şahap kendini düşürmemek için faizi düşürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kax123 -- 23 Eylül 2021; 14:27:5 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elimde kalan son Türk lirasını bir kaç hafta önce dolara bağladım. Sürekli faiz düşür yükselt, Burgan'a git öyle yap böyle yap sıkıldım.

Zaten paramın büyük kısmı dövizdeydi, son kalanları da attım dövize kafam rahat. Bu ülkeden adam olmaz, bunu zaten çok oldu anlayalı.

Bu arada sadece son aldığım dövizden bugünkü yükselişle birlikte şu an 6 bin lira kardayım, gerisini siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Burgan 91 güne 18.75 veriyor hala . Bugün gece düzenleme gelir. Yakında stopaj oranlarında da düzeltme gelecektir diye bekliyorum.

Bugün kesin 3 aylık bağlayan olur

• Gene TL kalarak gümledik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • diyecek bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Daha yeni başladı ne uçması

Alıntıları Göster
    neyseki %80 dövizdeyim,4 aylık zararım 2 haftada telafi oldu😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Konut kredileri hakkında öngörüsü olan varmı arkadaşlar? Şu an 1,37.

Kasap et derdinde , koyun can derdinde ....

• Lan zaten enflasyon ve faiz kafa kafayaydi simdi eksi faiz oldu bravo böyle devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

neyseki %80 dövizdeyim,4 aylık zararım 2 haftada telafi oldu😃

Alıntıları Göster

Aferin dolar artışı ile gelecek zamlarla Migros ve Hepsijette indirim kovalarsınız  

• ahcal06 kullanıcısına yanıt
    Öngörüye gerek yok, düşse bile faize verceğin parayı müteahhite verecen . Değişen bir şey yok , şimdiden fiyat listelerini hazırlıyorlar …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kax123 -- 23 Eylül 2021; 14:40:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Aferin dolar artışı ile gelecek zamlarla Migros ve Hepsijette indirim kovalarsınız  

Alıntıları Göster
    bu işleri geçin yav hep aynı palavralar.dolar 1 lira olsa hiç bişey ucuzlamaz.

• quote:

bu işleri geçin yav hep aynı palavralar.dolar 1 lira olsa hiç bişey ucuzlamaz.

Alıntıları Göster

ekonominin e'sinden anlamayıp böyle yorumlar yapmak cesaret ister gerçekten.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

gümledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

ekonominin e'sinden anlamayıp böyle yorumlar yapmak cesaret ister gerçekten.

Alıntıları Göster
    ekonomiden anlamayanlar 5-10 dikiş maaşlar huzur hakları ballı kaymaklı ihaleler felan derken lüks villalarda milyar dolarları eziyolar. meselede tamda o zaten

• Şahap 2 hafta önce çekirdek enflasyon açıklamasını boşuna mı yaptı, tabii ki faiz indirimi hazırlığı yapıldığı belliydi piyasa da zaten çekirdek enflasyon açıklamasına tepki vermişti ve faiz indirimi sinyalinin fiyatlamasını da yapmıştı, ben zaten yıl sonuna doğru faiz indirimi geleceğini düşünerek kur düştükçe dolara geçmiştim yavaş yavaş, özellikle çekirdek enflasyon açıklamasından sonra sadece %10 civarında TL kaldı elimde, dolara geçmek yine beni pişman etmedi ama TL kazandığımız için her türlü zarardayız orası ayrı konu.

• quote:

ekonomiden anlamayanlar 5-10 dikiş maaşlar huzur hakları ballı kaymaklı ihaleler felan derken lüks villalarda milyar dolarları eziyolar. meselede tamda o zaten

Alıntıları Göster

bu fiyatların sanki üretici kaynaklı arttığı ima etmişsiniz, hükümetin de tam olarak suçu kendilerinden atmak için yaptıkları şey de bu. üretici ve aracı firmalar döviz ve enflasyon oranlı zam yapmaya kalksa şu an insanlar açlıktan kırılıyor olurdu. bugün 8.8'den aldığım malları zamlı olarak satmayacağım, geçen aykinden bile daha ucuza satmalıyım, çünkü tüketicinin alım gücü her geçen gün düşüyor. ama paralelinde benim zararım daha da artıyor.

• Ooooo kaymaklar gelsin….

• 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.