Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %25 kampanyasında, indirim ekstre tutarından yapılacak. O yüzden 6 mayıs ve sonrasında kesilecek ekstreleriniz en az 100 lira olsun ki indirim yansısın.

Edit: "Kampanya kapsamında kazanacakları ödül tutarı 6 Mayıs 2015 tarihinden sonra kesilecek ilk hesap özetlerine indirim olarak yansıtılacaktır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 5 Mayıs 2015; 9:14:44 >
  • Bende geven ay basvurup alisveris yaptim simdi internet subesinden kontrol ediyorum herhangi bir chippara yatmamis. Market Akaryakit kampanyasina da dahil olup 400 tl alisveris yapmistim ustelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Geçen ay başvurana değil Mart ayında başvurana verildi. Nisan da başvurana Haziranda verilecek.

Bu bahsettiğim ilk 100 tl alışverişe 100 tl chippara kampanyasıdır.

400 e 100 için chippara yüklenme süresine daha var.
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    Bende bana yuklenmedi diye hemen mh ni arayacaktim. Bekleyelim o zaman
    tesekkurler

• Mayıs ayı için kampanya yok mu yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoy84

Şu anda bütün kampanyalar tırt.Kampanyalara istinaden geçen ay 14'ünde başvurdum hala gelicek.Tüm kanpanyalarıda kaldırmışlar.

aynen. gelecek kart da 1 tl limitli. onun da limitini artırmak 1 ay sürer. boşuna aldık
  • Arkadaşlar puanları nerede harcayabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • varol987 V kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar burada:

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/default.aspx

Adamlar birkaç aydır güzel kampanya yapıyorlardı. Bu ay onlar gibisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Arkadaşlar puanları nerede harcayabiliyoruz?

Şok carfuersa real

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbet yeni kampanya gelecektir. Gelmezse de kartı kullanmayız olur biter. Rahat olun
  • Elbet yeni kampanya gelecektir. Gelmezse de kartı kullanmayız olur biter. Rahat olun
  • Boyle giderse kullanmayiz zaten. Peki bu karti kapatsak bir sıkıntı cikarirlar mi bize? 100 tl puan alacagiz ya

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatırsanız geri alırız gibi bir söylemleri yok. Bu puanı verirken 1 yıl açık tutacaksınız diye de bir şart yok. Puanları harcadıktan sonra dilediğiniz gibi kapatabilirsiniz.
  • Bu ay 50 T.L. chip para kampanyası varmış. Kart başvurusunda müşteri hizmetleri söyledi. Ama detay bilgisi yoktu, geveledi. Mayıs yazı 8444'e gönderin dedi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Bu ay 50 T.L. chip para kampanyası varmış. Kart başvurusunda müşteri hizmetleri söyledi. Ama detay bilgisi yoktu, geveledi. Mayıs yazı 8444'e gönderin dedi sadece.

Boş mesaj geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

quote:

Bu ay 50 T.L. chip para kampanyası varmış. Kart başvurusunda müşteri hizmetleri söyledi. Ama detay bilgisi yoktu, geveledi. Mayıs yazı 8444'e gönderin dedi sadece.

Boş mesaj geldi

Valla ayın başından beri gönderiyorum mesaj, hattımda T.L. kalmadı, ondan denememiştim ama boş mesaj geldiyse kampanya olacaktır. Önceki günlerde yanlış mesaj gönderdiniz şeklinde cevap geliyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: espial

quote:

Boş mesaj geldi

Valla ayın başından beri gönderiyorum mesaj, hattımda T.L. kalmadı, ondan denememiştim ama boş mesaj geldiyse kampanya olacaktır. Önceki günlerde yanlış mesaj gönderdiniz şeklinde cevap geliyordu.

Ücret almıyor 8444 deneyebilirsiniz.

• Beyler hadi gene iyisiniz, bedava 2500 TL Taksitli avans, 100 TL chip para ve otomatik ödeme talimatına da ayrıca 100 TL kampanyaları devam ediyormuş aldığım duyumlara göre. Yakında duyurusunu yaparlar. Takipte kalın. Her artı bir de 50 TL chip para kampanyası daha var.Toplam 4 kampanya, Patron çıldırdı herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL kamoanyasi var ama kamoanyanin ne oldugunu kimse bilmiyor sanırım

• ben mayıs yazıp yolladım. kaydınız alınmıştır mesajı geldi. ama kampanya nedir bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.