Şimdi Ara

Banished (2014) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
28
Favori
112.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu durumun oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. oyun sırasında cpu gpu ve disk kullanımını kontrol ettiniz mi?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım kullandığım TV monitörden kaynaklı oluyor. Oyun moduna aldığımda biraz daha iyi oldu. Birazda darboğaz var. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misafir_Terliği -- 22 Kasım 2019; 2:38:17 >
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    TV monitörden kaynaklı olmaması lazım. Oyunun ayarlarını en yükseğe aldınız değil mi? Düzgün yapılmayan windows kurulumu bile bu tarz sorunları meydana getirebiliyor. RAM de epey fazla aslında. oyun modu nasıl etki yapmış anlayamadım. darboğaz olabilir evet, imkanınız varsa 12nm ryzen 1600 alın keyfini çıkarın bilgisayarın.
    Sanırım tepki süresini düşürüyor. Dün gece 2 saatte yakın oynadım sıkıntı çıkmadı. Oyun uzak kamera açısı ile 130 FPS, yakın kamera açısı ile 200 FPS oluyor. Daha çok yakınlaştırma yaparken oluyor. İşlemci ve ekran kartı zaten değişecek. :)
    ekran kartı niye değişşiyorsunuz ki
    Kullanılmayı bekleyen GTX1070 var. RX580'i elden çıkardığım zaman R5 3600 alacağım. :)
    Hayırlı olsun:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe yaması var mı varsa çalışıyor mu? şuan 10,54₺ olmuş dip fiyat değil ama.
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Yama Steam atölyede mevcut hocam. Ayrıca uzun zamandır dip fiyat görmedi diye hatırlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.