Şimdi Ara

Banggood F/P ürünü ev sineması projeksiyon iyi fiyat (blitzwolf®bw-vp6)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum ev sineması için f/p ürün buldum
    (marka ahım şahim değil ama iyi marka bu özelliklerde 6-7k dan aşağı değil)
    Bangoodda bu ürünü birkaç kişi aldığında 2bin kusurden 1773₺ ye düşüyor.
    Projeksiyon düşünen arkadaşlar için avantajlı bir durum yani.
    ben de gruba katılım yapıp bir ad aldım .isteyen benimle eşleşip alabilir veya bu kampanyaya uyan herhangi bir ürün de eşleşip alınabilir

Projeksiyon un linki
    https://banggood.app.link/gEGUgmP7Cbb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu grup olayını beceremedim. Acaba hala geçerli mi grubunuz?

• Şuan grupla alınca 1300 küsür tl yazıyor ama vergi dahil değil dimi buna? Vergisi nasıl hesaplanıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grupça almayı düşünen varsa katılabilirim ama olay nasıl işliyor acaba

• Bende katılabilirim ama grup olayı nasıl olacak herkes ayrı ayrı mı ödeyecek, ayrı adres mi? birde projeksiyonun boyutları nasıl mini projeksiyonlardan istiyorum. LG-pb60g gibi bu öyle mi ?

• Grup al dediğinde 1795 TL'ye geliyor, ama grup olayı ne bende pek bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfmrv -- 24 Kasım 2020; 16:18:45 >
  • https://www.banggood.com/Rigal-RD-819-Video-Projector-4000-Lumen-Full-HD-1920+1200-Resolution-For-Home-Entertainment-Cinema-Office-Home-Theatre-3D-Projector-Basic-Version-p-1531630.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN

ben bundan aldım geçen hafta 320tl ye

200 TL kargo ve vergi masrafı ödedim

mail attılar kargo ve vergi masraflarını yanlış hesaplamışız diye 476tl daha ödemeniz lazım dediler ama ödeme linki gelmiyor mail adresime bakalım ne olacak

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Hocam 320 TL ye nasil alldiniz? Su an 1,283 TL gorunuyor, kupon kullanimi yada ozel indirim mi vardi? Birde 320 TL lik urune toplamda 676 TL nasil vegi cikarmislar? Indirimsiz fiyatimi baz aliyorlar vergi hesaplamasinda?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonraki sayfa

Hocam 320 TL ye nasil alldiniz? Su an 1,283 TL gorunuyor, kupon kullanimi yada ozel indirim mi vardi? Birde 320 TL lik urune toplamda 676 TL nasil vegi cikarmislar? Indirimsiz fiyatimi baz aliyorlar vergi hesaplamasinda?

Fiyat o şekilde yazıyordu satın alırken

• e_capkan kullanıcısına yanıt

keşke başlık açsaydınız da bizler de faydalanabilseydik fırsattan

• quote:

Orijinalden alıntı: victor66

keşke başlık açsaydınız da bizler de faydalanabilseydik fırsattan

Uhappy u76 siparişini iptal ettiler .banggood telegram grubunda paylaşılmıştı

sonra linktekini aldık ama 4”5 gündür mail trafiğine rağmen ödeme linkini atmıyorlar .çamura yatıyorlar sanırım

• Ben bugun grup indirimiyle aldim 1795 tl ye. Daha once bangood dan hic siparis vermemistim. Benim durumumda olanlara yol gostermesi acisindan yaziyorum. Uyelik actim adresimi tanimladim gruba katil yazan yere tiklayarak aldim. Grup coklu alim gibi oldugu icin indirim oluyor yoksa herkesin adresine bireysel olarak geliyor anladigim kadariyla :)

• Pardon arkadaşlar geç yazdım biraz takip edemedim yoğunluktan .evet grup dediği iki kişi veya ürüne göre kaç kişiyse atrtik toplamda okadar kişi alırsa uygun fiyattan almış oluyor .atıyorum siz ilk aldınız ve belli bir süresi var onun 1-2 gün vs .o süre zarfında kimse almazsa yani grup tamamlanmazsa paranız iade ediliyor.gumrukle beraber tahminimce 1770 civarı geliyordu .inş düşündüğüm gibidir gelince gorecez:)
  • Arkadaşlar youtube da incelemeler var, altındaki linklerden rahatllıkla alabilirsiniz, biraz önce 1800 gibi bir rakama aldım bende...

• Alan arkadaşlar için soruyorum, soğutması ses yapıyor mu acaba? Çalışırken dışarıya ses verme durumu nasıl bu alette?

• runelgna kullanıcısına yanıt
    Ben aldım ama daha gelmedi gelince yazarım.fakat inceleme yapan birinin dediğine göre ses ortalamanın bir tık altindaymiş.ama o ortalama göreceli olabilir tabi
  • Ürün geldi ve 15 gündür deneyimliyorum
    Önceden 10 yıllık kullandigim optoma ml500 vardı bende 500 ansilumen LED
    O Projeksiyondan tabiki de daha ışık gücü yüksek ve renkleri daha oturaklı yeni gelen vp6 nin .
    Işık açıkken bile izlenebilir ama tabi karanlık gibi olmaz.
    daha da iyi olabilirmiydi? Tabiki daha da canlı olsa fena olmazdı ama parasına göre güzel ürün.
    şöyle bir baktığımızda 10 senelik 500 ansilumenlik optoma ile karşılaştırdığımızda insan daha çok şey beklemiyor değil.

Soğutma fan sesi optoma ml500 den yüzde 30 daha düşük
    Yani film izlerken veya müzik vs dinlerken pek rahatsız olmazsınız ama tamamen sessiz ortamda illaki sesi geliyor yani bu projeksiyonların doğasında var maalesef

Duruş olarak Açıp kaparken vs hissiyat olarak optoma daha profesyonel olduğunu bariz bir şekilde hissettiriyordu.
    Onun haricinde otomatik kapanma yapmamış Çinliler çok saçma bir durum
    Ayrıca açılışta sesli (melodi) açılıyor bunu iptal edemiyorsunuz vs.

Sonuç itibari ile bu fiyata alınabilecek bir urun ben memnunum genel olarak umarım başka alacak arkadaşlara faydası olur.

• Benim cihazda birkaç gün önce elime geçti ama çalışırken bobin vızıltısı (coil whine) gibi bir ses geliyor herkeste varmı bu ses

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.