Şimdi Ara

Bangggood rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar banggood firmasından linkteki ürünü 12 Aralıta siparş verdim 2 ocakta teslim edildi .Tabi posta önce farklı bir şehire gidip ordan benim adrese geri geldi.Ürünü teslim aldım açtım herşey güzel kapalı kutu dışı sitreçli
    gelin görün ki içinden çıkan cihazın ekranının üstündeki koruma haşat olmuş kasasının üzerinde kullanmadan kaynaklı yıpranma var. Firma işi 3,5 dolarla kurtarmaya çalışıyor. Haladır pazarlık yapıyor.Şu puan verelim şunu yapalım diye .Ben ürünü video ortamında kırıp yeni ürün istiyorum stokta yok deyip yanaşmıyorlar halbuki satış durumunda stok var görünüyor. İşin içinden çıkamadım.Bir kaç siparişimdede çizik ve bozuk ürünler göndernişti firma o zaman sorunu çözüyorlardı şimdi başaBangggood rezaleti https://www.banggood.com/ISDT-BattGo-BG-8S-Smart-Battery-Checker-Balancer-Receiver-Signal-Tester-Quick-Charge-Function-p-1177825.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CNBangggood rezaletiBangggood rezaleti

• Geçmiş olsun, banggood bangbad olmak için çaba sarf ediyor galiba, üzücü. Forum da Banggood yetkili sayfası vardı galiba oradan sorununuzun çözümü için ulaşın, veya facebook sayfasından. Pek faydalı olacaklarını sanmıyorum ama, şansınızı deneyin isteseniz.
  • banggood çok bozuldu. hem fiyatları şişirdiler hem de kalite düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.