Şimdi Ara

bang and olufsen h3 115tl bimeks içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
4.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar alanlara bildiğim kadarıyla lg kutulu gönderilmiş ancak buna rağmen sıcak bir fırsata benziyor sizin de görüşleriniz önemli ne dersiniz alınır mı? arkadaşlar fikirleriniz çok önemli yardımcı olursanız seviirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garmen -- 24 Nisan 2017; 21:9:30 >

• ben aynı başlığı geçenlerde açtım silindi. Teşhir ya da paket hasarlı olabilir bimekste satılanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

ben aynı başlığı geçenlerde açtım silindi. Teşhir ya da paket hasarlı olabilir bimekste satılanlar.

nasıl öğrenicez acaba bunun cevabını bende almayı düşünüyorum kafamda iyice soru işaretleri oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garmen -- 24 Nisan 2017; 21:28:6 >
  • kulaklığın teşhiri zor olur. paket hasarlı olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garmen

quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

ben aynı başlığı geçenlerde açtım silindi. Teşhir ya da paket hasarlı olabilir bimekste satılanlar.

nasıl öğrenicez acaba bunun cevabını bende almayı düşünüyorum kafamda iyice soru işaretleri oluştu

Bimekste eğer teşhir yada paket hasarlı olursa sepette belirtiyor.

sepete ekle herhangi bir uyarı yoksa sıkıntı yok.

Ben şu ana kadar tersi bir durum yaşamadım ama banada güvenme
  • hiç satın alan yok mu bimeksden yardımcı olsa bi teşhir vesaire olabilir mi? kulaklık
  • Piyasada en ucuz 200 küsürdü, görünce dayanamadım aldım, inşallah arızalı gelmez
  • Bimeks batmadi mi hala ya :/ magazalar korku filmi gibi, urpertici

• quote:

Orijinalden alıntı: promac

Piyasada en ucuz 200 küsürdü, görünce dayanamadım aldım, inşallah arızalı gelmez

Hocam bizi de bilgilendirirsen sevinirim

• teşhir var teşhir olan alinirmi

• Yurtdışı fiyatları çok uçuk değer mi ne dersiniz farkı hissedermiyiz ?? Amazon $150 diyor ingilterede €200 civarıymış satışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: barda_06

teşhir var teşhir olan alinirmi

Teshiri neden alacaksın normal ürüne gir sepete ekle kırmızı renkle belirtilmiyorsa eğer kapalı kutu gönderiyorlar.

Ben çok alışveriş yaptım burdan daha öncedende müşteri hizmetleriyle bu konuyla ilgili görüşmüştüm.

Sana ne gönderilecekse sepette belirtiliyor.

Yinede risk var tabi

• ceednaan759 kullanıcısına yanıt
    Bu modelin 3 serisi var. Biri ucuz, diğerleri pahalı. Muhtemelen LG G5 yanında verilendir(renk olarak). Diğer 2 model 600 kusur liraya satılırken bu model 200 liraya satılıyordu. Sizin baktıklarınız da daha sonra çıkıp indirime girmeyen modeller olabilir.
  • murphy adam kullanıcısına yanıt
    Yani farklılar mı birbirlerinden yoksa aynı ürün, bu lg yle birlikte hediye geldiği için mi ucuza veriyorlar ?
  • aylardır direniyorum bu kulaklığı almamak için konusu her açıldığında gerek yok diye almadım bu sefer 115 tl olunca dayanamadım artık yılda 1 kere takacağımı bile sanmıyorum ama bakalım artık....
  • 179 liraya mı ne satmışlardı almıştım yollamamışlardı. 115 görünce besmele ile sipariş verdim gelir inşallah.
  • ceednaan759 kullanıcısına yanıt
    Vaktiyle araştırmıştım ama çok bi bilgiye erişemedim. Bir takım faklılıklar var. Lg ile verilen sadece Lg için üretilmiş bir ürün değil, diğerlerinden yaklaşık bir yıl kadar önce piyasaya çıkmış, sonra ufak tefek değişiklerle diğer serileri çıkarmışlar. Bu kulaklık ara ara 115 ve 165 gibi fiyatlara düşüyor. Yabancı forumlarda yenilenmiş seri ile arasında performans farkı olduğunu bahseden nadiren çıkıyor. Alınabilir, fiyat güzel, zaten birçok forum yöneticileri ve editörler de öneriyor. (ben de alacaktım ama son anda vazgeçip daha ucuz diye G4 kulaklığı aldım)
  • Eline ulaşan arkadaş olursa buraya yazsın lütfen

• Bimeks'in stokları bitmedi mi?

Kulaklık şu galiba:http://www.hepsiburada.com/bang-olufsen-beoplay-h3-kulaklik-ie-p-BSBRTUBO1642101GMS

Gümüş rengi 239'a satılırken diğer renkleri 645'e satılıyor.
  • Stok var sanırım şimdi aldım ben de
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.