Şimdi Ara

BaNa YArDIm EDeCeĞiNiZi BiLiYoRuM YaRDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cod 4 te server açmaya çalışıyoruzz port vs tamam ama sonrası nasıl bilmiyoruz ve modernrcon nasıl kullanılıyor anlatırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodFurina -- 31 Mart 2008; 19:29:35 >

• ıyy bu neya ne repi arkadaşım.Forumu öğren ilk önce ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Archelot

ıyy bu neya ne repi arkadaşım.Forumu öğren ilk önce ya...

arkadaşım bende biliyorum rep olmadınığını ben sadece ilgi çekmek için dedim başka bişi için değil
  • Arkadaşlar saatin geç olduğunu bliyorum ama biraz cevap yazın lütfen hiç mi bilen yok er diye bu kadar ezmeyin adamı lütfen...

(olmuştur inşallah üstlerim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodFurina -- 31 Mart 2008; 19:31:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_SHiT

Yha ABİ saatin geç olduğunu bliyorum ama biras cvp yasın plss heeç mi bilen yok yav er diye bu kadar ezmeyin adamıı lütfennnn

türkçe bu kadar mı katledilir...yetişinnnnn..cevap yazsın biri:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

quote:

Yha ABİ saatin geç olduğunu bliyorum ama biras cvp yasın plss heeç mi bilen yok yav er diye bu kadar ezmeyin adamıı lütfennnn

Böyle yazanlara o kadar sinir oluyorum ki pls ne ya kardeşim Türkçe'mizde pls diye bir kelime var mı? Dj_Shit misin nesin adam gibi yazmayı öğren de gel burası bildiğin forumlara benzemez....

• quote:

Orjinalden alıntı: chatnyurur

quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

quote:

Böyle yazanlara o kadar sinir oluyorum ki pls ne ya kardeşim Türkçe'mizde pls diye bir kelime var mı? Dj_Shit misin nesin adam gibi yazmayı öğren de gel burası bildiğin forumlara benzemez....

forum nickinde kurallara aykırı bir nick!!! PLS değiştirirmisin onu YHA...TÜZGÜN birşeyler YASALIM.... :d dimi:D
    bilerek mi yazıyorlar diye düşünmüştüm bi ara:)

• şu yha çekenlere kıl oluyorum ya
  • Suçunu anlamıştır herhalde. Fazla üstüne gitmeye gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

Suçunu anlamıştır herhalde. Fazla üstüne gitmeye gerek yok.

Korktu kactı.Muhtemelen fake'dir
  • Zaten sagopa kajmer ve gta hayranları kluplerine üye olan birinden ne beklenirdiki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

Zaten sagopa kajmer ve gta hayranları kluplerine üye olan birinden ne beklenirdiki?

Arkadaşlar Özür Dilerim Yeni Kullanıcı olduğum için Bazı kurallardan haberim yok.Tekrar hatırlattığınız için teşekkür ederim ancak sago ve gta ya üye olmamla ne alakası var anlayamadım anlatırmısın murtix ayrıca açtığım konuya cevap verebilecek bir yiğit hala çıkmadımı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

Zaten sagopa kajmer ve gta hayranları kluplerine üye olan birinden ne beklenirdiki?

Arkadaşlar Özür Dilerim Yeni Kullanıcı olduğum için Bazı kurallardan haberim yok.Tekrar hatırlattığınız için teşekkür ederim ancak sago ve gta ya üye olmamla ne alakası var anlayamadım anlatırmısın murtix ayrıca açtığım konuya cevap verebilecek bir yiğit hala çıkmadımı

sen anladın onu...
  • Tamam bazı şeyleri bilmiyor olabilirim ama üye olduğum fan clublar hakkında yorum yapmazsanız sevinirim
  • Hala nasıl yapıldığını bilen bir kişi çıkmadımı ya arkadaşlar yardımcı olun lütfen ben kendim sorup kendim yanıtlamak istemiyorum
  • oyun çok zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.