Şimdi Ara

Bana Oyunda Yardımcı Olabilecek Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunda Antri serverindeyim. 57 Level Templarım var fakat oyun hakkında hala bilmediğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Soruları buraya kısaca yazayım, onun dışında oyun içide yardım gerekiyor. Yardım edebilecek varsa özelden mesaj atabilirse ve skype tan iletişim kurabilirsek çok sevinirim.

1)Aion Coin çekmeden para kasıp item dizmek zor mu?

2)Aion Coin çekersem, shop tan item satarak ne kadar kazanırım? ÖRN: 100 Aion Coin kaç m ediyor? (Bunun gibi)

3)Templar için stigma öneriniz var mı? Daha çok pve oynamayı seviyorum, fakat pvp içinde önerebilirseniz sevinirim.

4)Templar için en uygun manastone, godstone nedir?

5)60-65 olduğumda en azından sağlam olabilmem için hangi seti dizmem gerekir, maliyeti ne olabilir (Tahminen) ?

Oyun içi destek ise, Beshmundir Temple da kasmak istiyorum fakat oyun içinde hiç arkadaşım yok. O yüzden bana gitmeme yardımcı olacak, Beshmundir de kasılmama yardımcı olacak birini arıyorum. Sorularıma cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. :)

• 100 ac 110m ye geliyo yaklasik yeni baslangic pve seti *run hero* pvp seti yeni gelen *arena seti*

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcansglm

100 ac 110m ye geliyo yaklasik yeni baslangic pve seti *run hero* pvp seti yeni gelen *arena seti*

Cevap için teşekkür ederim oyunda bilgi sahibine benziyorsunuz size PM yoluyla ulaşabilir miyim sormak istediklerim varda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.