Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bana Müsade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3459 Mesaj
    Baktım her giden mesaj atıyo bende atim bari dedim [evlol].Finaller dolayısıyla pc yi kapatmayı düşünüyorum(ki inşallah başarırım bunu) o yüzden 2-3 hafta muhtemelen buraya uğrayamayacağım.O zamana kadar başta tanıdılarım olmak üzere herkes kendine iyi baksın. Geçmişteki yazılarım hakkında sataşanlar olursa arkadaşlarımdan mail bekliyorum [^].Haydi iyi sohbetler herkesee

|
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    Başarılar Tuna. Benim de ÖSSye kasmam lazım artık. Az kaldı benim de.
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    +1 acharad.. Rus profesörü diosan halederiz
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    bak gene dayanamadım girdim. bugün son inşallah janjanım rus profösörü boşver ya uğraşmaya değmez onla yalancının teki zaten
    |
    |
  • Yarbay
    2541 Mesaj
    ahh ahhh keşke tekrar final haftam yada öss telaşım olsada pc ye kilit vursam allah kolaylık versin arkadaşlar bence ufak bir hata yapıp bozun makinaları sınav haftası işinize yarar ben istatistik finalime hazırlamırken diski raw a attıydım finalden sonra ayıklamakla uğraştım 1 hafta
    ama finale kadar katiyetle açmadım kasmasın diye deneyin
    |
    |
  • PSU Uzmanı
    3913 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by thedevilslieutenant</i>
    <br />ahh ahhh keşke tekrar final haftam yada öss telaşım olsada pc ye kilit vursam allah kolaylık versin arkadaşlar bence ufak bir hata yapıp bozun makinaları sınav haftası işinize yarar ben istatistik finalime hazırlamırken diski raw a attıydım finalden sonra ayıklamakla uğraştım 1 hafta
    ama finale kadar katiyetle açmadım kasmasın diye deneyin
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

İyi fikir[bandt]
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    kolay gelsin kardeş bizimkiler daha başlamadı ama kazığın ucu göründü[locked] bir hafta var.
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    tunasilah başarılar kardeş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    tunam sınavlarında başarılar kardeşim. inşallah verirsin. bütlere kalıpta yine pc.yi kapatmak durumunda kalmazsın inşalah. başarılar iyi çalış.

güle güle dostum[bye]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    güle güle tunasilah arkadaşım... sana finallerde başarılar...
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    saolun arkadaşlar.erkan abi maalesef büt yok ya.yaz okuluna kalıcaz geçemezsek
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    Lan sen hala burda mısın ???[jwdwn]
    Kaybol gözüm görmesin!![dont][baris]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.