Şimdi Ara

bana mühendislik için en iyi 10 devlet üniversitesini sıralayın desem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
3.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tobb etü ankara, gazi, marmara, deü, egeden daha iyi mi

oradaki hoca kalitesine verdiği imkanlara ve mezunlarına bakın öyle değerlendirin

iyte ile gtü nün orada olması bile yanlış çünkü diğer okullar ile aradaki farkı çok fazla var(elbette bazı mühendis dalları hariç ortalama olarak)

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Kanka bence TOBB İTÜ'den önde bile olabilir ya baudan kesinlikle önde onu söyleyebilirim.Özellikle makine,elektrik,bilgisayar,yapay zeka alanında baya iyi durumda

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

yani yanlış okuyorsunuz burdaki sınıflandırmayı ayırdımda halbuki. eğer a veya b ye puanınız/paranız yetiyorsa hangisine isterseniz gidin. yetmiyorsa bence c yi düşünün c ye de yetmiyorsa. tobb bahçeşehir yeditepe olabilir şehire ortama göre vs. ama "D" iyte = ankara = gazi = marmara demek değil. "E" ye paranız/puanınız yetmiyorsa zaten düşünmüyorsunuz ve "D" den bir üniversite seçiyorsunuz yani onların detaylarına da pek girmedim orda biraz daha lineer artık çünkü. kabataslak özel-devlet karma bir haritalandırma amacıyla bunu yaptım yoksa orda da detaylandırma yapılabilir elbette tabii ki.

• ryanbabel8 R kullanıcısına yanıt

kesinlikle akademik üyeleri bu alanda baya başarıları ve verdiği eğitimler de harika gerçekten orda okuyan arkadaşlarım da aynısını diyorlar

• tobb ile itü karşılaştırmanın itüye hakaret olduğunu düşünüyorum. vakıf üniversitelerinin ekstra reklam güçleri olduğunu unutmayın. benim düşüncem bunlarda ibarettir iyi geceler

• bence taü marmaranın önünde olması gerek

ktü de gazi, ege ve ankaranın arkasında olmalı 

• Elektronik için sıralama

İtü

Boğaziçi

Odtü

Yıldız

Hacettepe

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

where is hacettepe 

• romario11111 R kullanıcısına yanıt
    munzur üniversitesinin bi üstünde o ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

• ne zaman böyle konu açılsa 12. sınıflar ya da lise 5'ler geliyor itü'yü ytü'yü beğenmiyor. bildikleri tek şey sıralama olanların çoğunluğu oluşturduğu yerde bu konuları açmak saçma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizim okulun finans yonetimle ne alakasi var yaw econ minorumuz bile yok bizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ODTÜ
    İTÜ
    Boun
    Hacettepe
    Ytü
    İyte
    Marmara
    GTÜ
    KTÜ
    Gazi

• TOBB ve özyeğin mühendislikte yeditepe ve bahçeşehirle aynı klasmanda değil bence.

• @YaralıPanda

odtü ve diğerleri diye ayrılır 

• Nphexy N kullanıcısına yanıt

İşte buna sıralama derim  

• itü sabancı odtü boğaziçi koç tobb özyeğin diye gider

• İpleme üniyi cengde bir önemi yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.