Şimdi Ara

Bana bir All-in-one tavsiyeee...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Printer ve Scanner'ımı sattım. Şimdi bu ikisinin işini görecek bir alet almayı planlıyorum. Bana hem printer'ı hem de scanner'ı sağlam çalışacak, kaliteli ve 150$ altı bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

• hp psc 1210 fiyat perfonmas olarak çok güzel 150 dolara alabilirsin kdv dahil
  • KDV dahil 140 - 145 arası (Printer/scanner,copier) HP psc 1210
    diğerleri çok daha pahalı
  • aleti ne için alacağın nerede kullanacağın önemli örneğin dpi çözünürlüğü yüksek olması lazım ki fotograf basabilesin yada tarattığın resimleri adobe photoshop gibi programlarla açıp verim alabilesin, bu fiyata inkjet bulabilirsin yalnız arkadaşların tavsiye ettiği Hp modellerinin kartuş fiyatlarını da göz önünde bulundur..
    brother 1820c,3220c,3420c modellerine bir göz at istersen aynı zamanda bu modellerde faks özelliğide bulunmaktadır.
    kartuş fiyatları orj: 25$ renkliler 21$ siyah
    tabiki bu kartuşları dolum yaptırabilirsin renklileri 8 mil siyahı ise 10 milyona.. :))
  • lexmarkları da düşünebilirsin
  • Kimse epson önermemis. Epson bu konuda liderdir. epson.com.tr den bu turn urunlere bakabilirsin...
  • hp 2175 yada 2150 tavsiye ederim yalnız 200 dolar civarı 2175 de 4 cart reader-writer da var fotokopi fax tarayıcı yazıcı fotobaskı var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.