Şimdi Ara

ban yememek çok zor değilmi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: JJimi

Sezon 3 ten beri oynuyom 7 kez flameden perma yedim. Banların cogunuda son 2 yılda yedim. Bir ara sistemi değiştirdiler.. Ondan önce 3-5k chat banı atıyolardı.

demek ondan tf oynuyorsun baktin takim mal maci taşıyim diyorsun hll qnq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerrohero -- 24 Mart 2017; 16:6:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece tf oynamiyom ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weste geçince 14 gün ban yemiştim.Tr de hiç ban yemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon 3 teki maceramdan beri hesabım uyarı bile almadı ha küfrü ediyorum ama seri seri değil ya da direk oyuncuya değil bir sıkıntı da çıkmıyor..
  • 4 senedir TR'de 4-5 hesabım EUW'de 1 hesabım uyarı bile almadı. Sanıyorum ki oynarken klavyeyi ısırıp SENİENSN ANANADI diye cinnet geçiren tiplerdensin. Yoksa başka bir açıklaması yok. He chati hiç kullanmıyor muyum kullanıyorum fakat "kaliteli" konuşunca ban yemiyorum.
  • her türlü küfürü ettim ama ban yemedim. küfür etmeyi bilmyiorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

4 senedir TR'de 4-5 hesabım EUW'de 1 hesabım uyarı bile almadı. Sanıyorum ki oynarken klavyeyi ısırıp SENİENSN ANANADI diye cinnet geçiren tiplerdensin. Yoksa başka bir açıklaması yok. He chati hiç kullanmıyor muyum kullanıyorum fakat "kaliteli" konuşunca ban yemiyorum.

yok weste geçince öyle bir durum olmuyo ama çok can sıkıyorum ya bunun bende farkındayım ama takım kötü olunca kendime hakim olamıyorum chati çok fazla kullanıyorum hani adamlara küfür değilde çok kötüsün niye feedliyosun reported felan yazıyorum olay bu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.