Şimdi Ara

Bambi yatak tarafından malıma el konulması. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reklamında h*lya oynuyor diye hiç önünden bile geçmedik. :))

• Desteğiniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim merak ettiğim bir konu var arabanın arka tarafına branda bez üzerine bambi yatak ile yaşadığım bu durumu anlatan bir yazı yazıp arabaya assam hukuki olarak bir sorun yaşarmıyım ciddi ciddi böyle bir şey yapmayı düşünüyorum.

Ahkam kesmek dediğiniz gibi karını sat demek kolay ama ben hukuki olarak çözmek istiyorum ben haklıyken bir küfür yüzünden olay bana dönmesin.

• Konu takip.

Güncellemeleri paylaşır mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan için tüketici hakem heyeti sonucunu bekliyoruz keşke ekşi sözlük te konuyu açabilme şansım olsaydı iyice reklam ederdim.Gittiği yere kadar götüreceğim

• yukarı

• Konu ne oldu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demek bir de istediginiz yere sikayet edin diyorlar..  

• AHOME A kullanıcısına yanıt

Hocam kusura bakmayın biraz geç oldu.

Tüketici hakem heyeti benim lehime karar verdi yatağın teslim edilmesi için karar çıktı gidip hakem heyeti kararını masalarına vurdum yüzlerini görmeniz lazımdı dilleri tutulmuştu dedim bu kararada uymaz iseniz paramı hiç etmekten maddi manevi tazminat davası açacağım deyip ayrıldım.Akşamına telefonla aradılar ve bölge sorumlusu olduğunu söyleyen bir bayan vardı artık kaç tane bölge sorumlusu varsa her arayan bölge sorumlusuyum diyor böyle bir konudan benim haberim olsaydı sizi mağdur etmezdim kusura bakmayın deyip 3 gün sonra yatağı teslim ettiler. 23 ekimde teslim oldu.

• f0rm3hm3t kullanıcısına yanıt

İyi bari hocam sorununuzun çözüldüğüne sevindim. Adalet geç de olsa tecelli etmiş. Geç olsun, güç olmasın ne diyelim. Bu olay da bizlere ders olsun, Bambi Yatak da gözümüzde mimlenmiş oldu.

• Ben bu forum üyesi adına bir mesaj atacağım.

Lütfen bu arkadaşın profiline tıklayıp sıradan, öylesine insanları nasıl mağdur edip kur farkından faydalanmak ve insanları darlamak için neler yaptığına dikkat edin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.