Şimdi Ara

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
27.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: oray

quote:

Orijinalden alıntı: orkun25

quote:

başka benim gibi balıkesir il jandarma komutanlığına giden var mı? 333. dönem? veya şu an orda olan? :)

arkadaslar askerlık nasıldı bıraz bılgı verebılırmısın orası hakkında..

ben merkezdeydim, oldukca kotuydu

cok acıklayıcı oldun sağol yaaaa

• quote:

quote:

quote:

quote:

başka benim gibi balıkesir il jandarma komutanlığına giden var mı? 333. dönem? veya şu an orda olan? :)

ben iki sene once yaptim, tum komutanlar degismistir, o yuzden bugun nasil olur allah bilir... fazla soyleyecek bir sey yok, tamamen donemin komutanlarina bagli iyi veya kotu gecer...

• Acemi ve Usta Birlik İL J.K.LIĞI/BALIKESİR olarak kısa dönem er çıktı :)

Nasıldır, ilde mi kalıyoruz kura mı çekiyoruz orada olan biri anlatabilir mi :)
  • İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
    BALIKESİR

bende buradayım beyler, 349.dönemm
  • Benimde Balıkesir il jandarma çıktı tertipler. hem acemi hem usta. hayırlısı olsun hepimiz için...
  • Balıkesir Jandarma ya gidip gelen dedelerden hiçbir bilgi yok. Nette her yere baktım ama burası ile ilgili yorum yok. Nedir ne değildir bilmiyoruz hiç.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_68983119/tm.htm

Balıkesir il jand. kmt. çıkanlar buraya toplanalım arkadaşlar. Şimdiden hakkımızda hayırlısı olsun...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben iki sene once yaptim, tum komutanlar degismistir, o yuzden bugun nasil olur allah bilir... fazla soyleyecek bir sey yok, tamamen donemin komutanlarina bagli iyi veya kotu gecer...

bitti beee sonunda:) askerlik diye birşey kalmadı...balıkesir ilçe jandarmadan burhaniyeye gelenler.her turlu soru cevap ıcın yazın..

• 1991/2 olarak balıkesir il jandarma komutanlığı hizmet muhafız bölüğünde yaptım.. gerçi askerlik sayılmazdı ama yinede yaptık diyelim,balıkesirde ki en güzel en iyi şartları olan askeri birliktir,karacı ve havacılarda ki gibi katı kuralları disiplin olayları yoktur.. 2 ay dis.ceza ve tutukevinde gardiyalık yaptım havacılaran karacılardan zibil gibi mahkum gelirken jandarmadan 2 ayda bir gelirdi o da firar suçundan.. başka birliklerde komutana selam vermediğin zaman disko cezası yersin ama il jandarma da askerden çok rütbeli olduğu için selam verdiğinde komutanlar uyarıyordu ''olum selam verirsen herkese elin başından inmez'' der. Zaten balıkesir il jandarmayı askeri birlik olarak görme emniyet müdürlüğünün askeri hali olarak gör..
  • jandarmamsa J kullanıcısına yanıt
    kol_ay

zibidi_romeo

Die4SaXo

bymehmet

Skaarj

Bu ergence nickleri çok aradın mı tıfıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.