Şimdi Ara

Balıkesir'den Samsun'a Giderken Batı Karadeniz Sahil Kesiminde Kamp Yeri Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 18 Temmuz sabahı Balıkesir'den Samsun'a yola çıkacağım. Güzergahım şu şekilde:

Bursa > Kocaeli > Sakarya > Düzce > Bolu > Gerede > Karabük > Amasra > Cide > İnebolu > Abana > Ayancık > Sinop > Bafra > Samsun

Bu güzergahta özellikle Amasra civarından sonra güzel ve güvenli bir yer bulabilirsek bir gece kamp yapmayı düşünüyoruz. Bu bölgede kamp tecrübesi olan veya bilgi sahibi olan var ise kamp için tavsiyelerini paylaşmasını rica ederim.

Balıkesir'den Samsun'a Giderken Batı Karadeniz Sahil Kesiminde Kamp Yeri Tavsiyesi

• Amasra'da teknelerin olduğu plaj benzeri bir alan var. Geçen sene 2 gün orada kaldım. Kimse bir şey demiyor. Gece köpekler çok havlıyor ama bir şey yapmıyorlar. Zaten. sorunca gösterirler. Arka tarafta ücreti 1₺ olan tuvalet var. Ona kamp yaptığını anlatıp ücretsiz faydalanabilirsin. Zaten yerli oran birine sorarsın tarif eder orayı. Ben de öyle bulmuştum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amasradan sonra Gideros koyunda kamp yapabilirsin. Ağaçların altına bir yere kurabilirsin çadırı. Etrafta yiyecek bırakmamaya çalış. Domuzlar gelebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakimbeyy

Amasradan sonra Gideros koyunda kamp yapabilirsin. Ağaçların altına bir yere kurabilirsin çadırı. Etrafta yiyecek bırakmamaya çalış. Domuzlar gelebilir.

teşekkür ederim her iki tavsiye için de.

• Kamp yeri tavsiyesi veremiyeceğim ama güzergahınıza bakınca hatırlatmak istedim; Osmangazi Köprüsü'ne girmeden Karamürsel - Gölcük - İzmit yoluyla da aynı sürede ücretsiz olarak TEM'e bağlanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.