Şimdi Ara

Balık buğulama nasıl yapılır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ya bana yaptığınız yada daha önce bildiğiniz balık buğulama yemek tarifi verebilecek olan varmı? Özel bir misafirim gelicek. ona yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

• ne balığı yapıcaksın önce onu bilelim ama en basiti şu şekilde olur soğanları yuvarlak olarak kes tepsinin en altına koy üstüne balıkları koy onun üstüne tekrar soğan domates limon dilimleri koy tuz at balığın üstüne çıkmıycak kadar su koy fırına ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapursuit

ne balığı yapıcaksın önce onu bilelim ama en basiti şu şekilde olur soğanları yuvarlak olarak kes tepsinin en altına koy üstüne balıkları koy onun üstüne tekrar soğan domates limon dilimleri koy tuz at balığın üstüne çıkmıycak kadar su koy fırına ver

çipura düşünüyorum hocam.. teşekkür ederim.. bide baharat olarak ne kullanmak gerekir. güzel bi tat vermesi için başka ne kullanabbilirim?
  • quote:

ne balığı yapıcaksın önce onu bilelim ama en basiti şu şekilde olur soğanları yuvarlak olarak kes tepsinin en altına koy üstüne balıkları koy onun üstüne tekrar soğan domates limon dilimleri koy tuz at balığın üstüne çıkmıycak kadar su koy fırına ver

• Balığı karşına al ve buuuu de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cigirtma

quote:

çipura düşünüyorum hocam.. teşekkür ederim.. bide baharat olarak ne kullanmak gerekir. güzel bi tat vermesi için başka ne kullanabbilirim?

tuz yeterlidir ama istersen az miktar kara biber atabilirsin balığa baharat yakışmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.