Şimdi Ara

Bakarmısınız? ı l l ßy ßinzat l l ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kasayı alacağım sizce nasıl?

• Aldığına değmez

Feel al
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Aldığına değmez

Feel al
    düşük seviye bir kasa...
    bütçeni zorlayabilirsen daha iyi kasalar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmrHun

düşük seviye bir kasa...
    bütçeni zorlayabilirsen daha iyi kasalar var

Alıntıları Göster
    bunu alırsan bi de iyi güç kaynağı gerekecek çünkü üzerinde 500w yazan dandik psu lar 500 veremiyo ve yeni sistemlerde kesin sorun çıkıyo...almışken iyi bi marka seç...thermaltake, asus, feel gibi...önce işlev sona görsellik:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hahomaru

bunu alırsan bi de iyi güç kaynağı gerekecek çünkü üzerinde 500w yazan dandik psu lar 500 veremiyo ve yeni sistemlerde kesin sorun çıkıyo...almışken iyi bi marka seç...thermaltake, asus, feel gibi...önce işlev sona görsellik:)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hahomaru

Ya arkadaslar sacmalamayin FEEL kasalar cok mu kaliteli. Eminim bu kasa feel den cok daha duzgundur. Kac kisi FEEL ve BASKA bi marka kasa kullanip bu yorumlari yapti ??
    Feeldeki 550W psu 350W zor veriyo. Malzemesi dandik. Bi tek tipi var.

Goruntu istiyosan bunu al. Butcen fazlaysa ve kaliteli kasa istiyosan ThermalTake in kasalarina bak. Daha pahali kasalar da var ama onlar cok pahali...

Asus lara da bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

quote:

Orjinalden alıntı: hahomaru

Ya arkadaslar sacmalamayin FEEL kasalar cok mu kaliteli. Eminim bu kasa feel den cok daha duzgundur. Kac kisi FEEL ve BASKA bi marka kasa kullanip bu yorumlari yapti ??
    Feeldeki 550W psu 350W zor veriyo. Malzemesi dandik. Bi tek tipi var.

Goruntu istiyosan bunu al. Butcen fazlaysa ve kaliteli kasa istiyosan ThermalTake in kasalarina bak. Daha pahali kasalar da var ama onlar cok pahali...

Asus lara da bakabilirsin

Alıntıları Göster
    Gerçekten ya, FEEL nereden çıktı "iyi markalar" arasında? FEEL adam mı ya
    O çok bilinen modeli de AeroCool kasanın taklididir. Hatırlatayım...
    Yani o listeden FEEL'i çıkarıp, AeroCool'u koysak daha iyi.
    Raidmax ve Silverstone gibi kasaları da ekleyebiliriz.

Bu arada eğer bulabilirsen AeroCool Jr. Mid Tower PSU'suz kasayı Vatan'da 50$ gibi güzel bir fiyata almıştım. FEEL'in fikir babası olan kasadır kendisi.
    Kaldığını zannetmiyorum gerçi. Bir tane vardı, onu da ben aldım zamanında, adamlar CoolerMaster kasa diye etiketlemişlerdi. Ne olduğu bile bilinmiyor

Bir ara kasayı bilgisayarcıya götürdüğümde "Hmm..Feel mi?" diye küçümserce bir bakış fırlatmışlardı, "hayır AeroCool" deyince gözler ışıldadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Gerçekten ya, FEEL nereden çıktı "iyi markalar" arasında? FEEL adam mı ya
    O çok bilinen modeli de AeroCool kasanın taklididir. Hatırlatayım...
    Yani o listeden FEEL'i çıkarıp, AeroCool'u koysak daha iyi.
    Raidmax ve Silverstone gibi kasaları da ekleyebiliriz.

Bu arada eğer bulabilirsen AeroCool Jr. Mid Tower PSU'suz kasayı Vatan'da 50$ gibi güzel bir fiyata almıştım. FEEL'in fikir babası olan kasadır kendisi.
    Kaldığını zannetmiyorum gerçi. Bir tane vardı, onu da ben aldım zamanında, adamlar CoolerMaster kasa diye etiketlemişlerdi. Ne olduğu bile bilinmiyor

Bir ara kasayı bilgisayarcıya götürdüğümde "Hmm..Feel mi?" diye küçümserce bir bakış fırlatmışlardı, "hayır AeroCool" deyince gözler ışıldadı :)

Alıntıları Göster
    Feel kaliteli bir kasa değil zaten...
    ama fisby den kaliteli olduğuna inanıyorum...

• quote:

Alıntıları Göster
    35 dolar olması lazım bu kasanın fiyatı.feel bu kasadan tabiiki kalitelidir ama.
    iyi bi psuyla frisby kasada güzel olabilir hem fazla para harcamadan

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

35 dolar olması lazım bu kasanın fiyatı.feel bu kasadan tabiiki kalitelidir ama.
    iyi bi psuyla frisby kasada güzel olabilir hem fazla para harcamadan

Alıntıları Göster
    2 sinin de birbirinden beter olduguna inaniyorum ve haala bunu savunuyorum

Biraz daha para biriktir ThermalTake Tsunami veya ThermalTake ArmorJR al... Emin ol pisman olmiyacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

2 sinin de birbirinden beter olduguna inaniyorum ve haala bunu savunuyorum

Biraz daha para biriktir ThermalTake Tsunami veya ThermalTake ArmorJR al... Emin ol pisman olmiyacaksin

Alıntıları Göster
    @ToffieBoi
    yiğidi öldür hakkını yeme, sende az kullanmadın-modlamadın feel i

psu su dandik ona lafım yok ama kasa içi hava sirkülasyonu & görüntüsü güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: BySerkan

@ToffieBoi
    yiğidi öldür hakkını yeme, sende az kullanmadın-modlamadın feel i

psu su dandik ona lafım yok ama kasa içi hava sirkülasyonu & görüntüsü güzel

Alıntıları Göster
    Mutlaka Thermaltake Tsunami almanı ve 600watt tagan,enermax psu almanı tavsiye etmek isterim ama tabi çok pahalı olacağı için tavsiye etmiyorum. Bence ucuz güzel görünümlü bir kasa al Feel oldukça güzel bir kasa bence fiyatına göre ona birde psu alırsan sorun yok kasada tipi boşver sen kasadan kıs psuya bayıl tüm parayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Mutlaka Thermaltake Tsunami almanı ve 600watt tagan,enermax psu almanı tavsiye etmek isterim ama tabi çok pahalı olacağı için tavsiye etmiyorum. Bence ucuz güzel görünümlü bir kasa al Feel oldukça güzel bir kasa bence fiyatına göre ona birde psu alırsan sorun yok kasada tipi boşver sen kasadan kıs psuya bayıl tüm parayı.

Alıntıları Göster
    fiyatına göre süperrrrr. al derim eğer öğrenci falansanbenvalla pişman oldum 5*25 lik slot4 tane 3.5 sot 2 tane. modifiye için süper ama daha iyileri de var tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Qxtay

fiyatına göre süperrrrr. al derim eğer öğrenci falansanbenvalla pişman oldum 5*25 lik slot4 tane 3.5 sot 2 tane. modifiye için süper ama daha iyileri de var tabi

Alıntıları Göster
    Feel Mescoll Yada Hurcanie 2 Al
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

Feel kaliteli bir kasa değil...

Gosterdigin kasayı alcagına Feel al daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chorme86 -- 16 Ekim 2007; 22:23:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chorme86

quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

Feel kaliteli bir kasa değil...

Gosterdigin kasayı alcagına Feel al daha iyi

Alıntıları Göster
    bu feel sevdasını anlamıyorum arkadaşlar gerçekten kaliteli bi kasa almadıgın sürece diger kasalar arasındada bi fark oldugunada inanmıyorum hepsi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

bu feel sevdasını anlamıyorum arkadaşlar gerçekten kaliteli bi kasa almadıgın sürece diger kasalar arasındada bi fark oldugunada inanmıyorum hepsi aynı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

• quote:

Orijinalden alıntı: 1F20SL

quote:

Orjinalden alıntı: mc.kork

Alıntıları Göster
    bence boş bi metal yığınına bu kadar para yığmak aşırı anlamsız..
    gerçekten mod yapacaksan al bi 2. el kasa 10 ytlye göğsünü gere gere kes biç istediğini yap ben şahsen bu güne kadar hiç bi kasaya 10 ytl den fazla vermedim ve çok saçma geliyor..
    yerinde olsam kasaya verceğime boyaya fana psu veririm kendime has kasayı yaparım performansı da bi o kadar iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: necoinside

bence boş bi metal yığınına bu kadar para yığmak aşırı anlamsız..
    gerçekten mod yapacaksan al bi 2. el kasa 10 ytlye göğsünü gere gere kes biç istediğini yap ben şahsen bu güne kadar hiç bi kasaya 10 ytl den fazla vermedim ve çok saçma geliyor..
    yerinde olsam kasaya verceğime boyaya fana psu veririm kendime has kasayı yaparım performansı da bi o kadar iyi olur

Alıntıları Göster
    sen konuşma neco sen beleşcisin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

sen konuşma neco sen beleşcisin zaten

Alıntıları Göster
    ben beleşçi olmaktan çok akılcı olmaya çalşıyorum..
    sonuçta dar gelirli bi ailenin evladıyım..
    ne yapacaksam kendi paramla yapmam gerek ve o parayı kazanmak hiç de kolay değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoinside

ben beleşçi olmaktan çok akılcı olmaya çalşıyorum..
    sonuçta dar gelirli bi ailenin evladıyım..
    ne yapacaksam kendi paramla yapmam gerek ve o parayı kazanmak hiç de kolay değil..

Alıntıları Göster
    aman hemen alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.