Şimdi Ara

Bahçeşehir Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
15
Favori
55.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam BESL programıymış galiba, kayıt için gittiğimizde onu da görüşeceğiz gerçekten iyi bir fırsat . Aklıma takılan tek konu oraya alışma süreci ve başka Türk arkadaş olur mu sorusu , belki alışma konusunda da iyi olur. Hayırlısı bakalım
  • Hazırlıkta bu sene amerikadaydım. Oradaki program hakkında sorusu olan varsa seve seve cevaplarım. Biz yandık, başkaları yanmasın.
  • Yazılım mühendisliği hakkında bilgi verebilecek var mı ?

Ek olarak yakınlarında devlet yurdu var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki yıl Bau'da Dijital Oyun Tasarımı bölümü okumayı planlıyorum. Var mıdır beni bu konu hakkında bilgilendirecek olan? %100 burslu gireceğim yurt olanakları nasıl oluyor kalan biri açıklayabilir mi? Ve burslu girdiğim için yurt dışı olanaklarından nasıl yararlanabileceğim? Yardımcı olana cidden çok teşekkür ederim şimdiden.

• Applybau ile bilgisayar mühten tam burs aldım ama çok soru işareti var kafamd yardımcı olabilecek var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun zamandır girmiyodum foruma, sorularınıza bildiğim kadarıyla cevap verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonto

uzun zamandır girmiyodum foruma, sorularınıza bildiğim kadarıyla cevap verebilirim

BAU yazılım için şişirilmiş balon diyen çok fazla kişi var. Eğitimi düzgün değilmiş.Reklamlar ile bu kadar ünlenmiş felan diyorlar. Eğitimi nasıl ? İş imkanları hakkında bilginiz var mı ?

Hacettepe Bilgisayar gelmezse Bau yazılım düşünüyorum. Hacettepe bilgisayar gerçekten sağlam bölüm. Hem eğitimi çok iyi hem de iş imkânları. Tabi mühendis için önemli olan kendini geliştirmek ama okulda hocalar zorlarsa öğrencileri ( ödevler sınavlar bakımından ) daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: 16GEN

quote:

uzun zamandır girmiyodum foruma, sorularınıza bildiğim kadarıyla cevap verebilirim

BAU yazılım için şişirilmiş balon diyen çok fazla kişi var. Eğitimi düzgün değilmiş.Reklamlar ile bu kadar ünlenmiş felan diyorlar. Eğitimi nasıl ? İş imkanları hakkında bilginiz var mı ?

Hacettepe Bilgisayar gelmezse Bau yazılım düşünüyorum. Hacettepe bilgisayar gerçekten sağlam bölüm. Hem eğitimi çok iyi hem de iş imkânları. Tabi mühendis için önemli olan kendini geliştirmek ama okulda hocalar zorlarsa öğrencileri ( ödevler sınavlar bakımından ) daha iyi olur

İş imkanları hakkında tabi ki yorum yapamam sonuçta o tamamen size bağlı. Hiçbir okulun, bölümün iş imkanı iyidir değildir denemez eğer boş bir öğrenci değilseniz zaten okul bitince o imkan size gelir.

Bölümüm nedeniyle yazılım, bilgisayar hocalarından ders aldım ve boş olduklarını söyleyemem açıkçası, gayet derslere konulara yetkin insanlardı ki benden sonra da bildiğim kadarıyla daha da zorlaşmış dersler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 16GEN

quote:

İş imkanları hakkında tabi ki yorum yapamam sonuçta o tamamen size bağlı. Hiçbir okulun, bölümün iş imkanı iyidir değildir denemez eğer boş bir öğrenci değilseniz zaten okul bitince o imkan size gelir.

Bölümüm nedeniyle yazılım, bilgisayar hocalarından ders aldım ve boş olduklarını söyleyemem açıkçası, gayet derslere konulara yetkin insanlardı ki benden sonra da bildiğim kadarıyla daha da zorlaşmış dersler.

Hocam bir de tam burslu kazananlar yurt ücreti ödüyor mu bilginiz var mı ?

• Bildiğim kadarıyla okulun kendi yurdu yok, özel yurtlara yönlendiriyor seni. Bu yüzden evet@16GEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihonto -- 9 Haziran 2017; 3:29:24 >
  • uziee U kullanıcısına yanıt
    Burslu öğrencilerin hazırlığı yurtdışında okumaları için ne kadar ödemeleri gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Simge24

Burslu öğrencilerin hazırlığı yurtdışında okumaları için ne kadar ödemeleri gerekiyor

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

• Normal ücretin %75 ini

• Mf4 52k 50klık dijital oyun tasarımı yazıcam gelmez de bir umut.

Hocam sigara alkolu olmayan normal bir öğrenci sizce ne kadar harcar? 1.5k la rahat rahat geçinebilir miyim? Yurtta kalıcam. Yoksa zorlanır mıyım? Yemek fiyatlarından vs bahseder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: biqbanq6

Mf4 52k 50klık dijital oyun tasarımı yazıcam gelmez de bir umut.

Hocam sigara alkolu olmayan normal bir öğrenci sizce ne kadar harcar? 1.5k la rahat rahat geçinebilir miyim? Yurtta kalıcam. Yoksa zorlanır mıyım? Yemek fiyatlarından vs bahseder misiniz?

Yurt parası hariç 1.5 diyosan aşırı rahat, alkol ve sigara ile 4 senede maximum 1200 harcayabildim ben ki normalde daha da az oluyo

Ekleme, günde genelde 1 öğün dışarda yiyorum onu da belirtiyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihonto -- 15 Temmuz 2017; 17:29:52 >
  • quote:

Normal ücretin %75 ini

hocam normal ücret nedir peki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biqbanq6

Mf4 52k 50klık dijital oyun tasarımı yazıcam gelmez de bir umut.

Yurt parası hariç 1.5 diyosan aşırı rahat, alkol ve sigara ile 4 senede maximum 1200 harcayabildim ben ki normalde daha da az oluyo

Ekleme, günde genelde 1 öğün dışarda yiyorum onu da belirtiyim dedim

Yurt dahil hocam neyse yeter o zaman rahatlayabilirim

Bir de öğrenciler romaya felan gidiyor o nasıl oldu? Ekstra para vermek mi gerekiyor?

• -Normal ücret dediğim burssuz hazırlık ücreti(siteden bakabilirsin)

-Ek bir para vermiyosun kampüsler için, mesela okulda %50 burslusun diyelim, o parayı veriyosun sadece her sene başı olduğu gibi kampüs için ekstra bi öğrenim ücreti istemiyolar. Tabi yurt parası filan vardır ekstra olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihonto -- 16 Temmuz 2017; 13:24:18 >
  • Burası neden bu kadar sessiz yav

Ekonomi ve finans düşünüyorum.Bugün yarın tercihlerimi yapıcam ama içimde hala acabalar var

• Bahçeşehir Bilgisayar ve YTÜ Bilgisayar arasındayım bu konuda bilgi verebilecek olan var mı ? Yurt dışı imkanı okulun iç durumu hocaların kalitesi ve genel imkanları hakkında ?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.