Şimdi Ara

Bahçede öğretmenin sigara içmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> Anadolu Liseleri >> Bahçede öğretmenin sigara içmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Lisedeyim okulumuzun arka bahçesinde ve kazan dairesinde okuldaki öğretmenlerin çoğu sigara içiyor. Dün okulun arka bahçesinde sigara içen müdür yardımcısının resmini çektim ve bi şekilde kulağına gitmiş bugün beni yanına çağırdı sildim fotoğrafı sana mı inancaklar bana mı şikayet etsen bile fotomontaj derim benden habersiz fotoğrafımı çektiğin için seni disipline vercem ve tazminat davası açıcam dedi sizce ne yapmalıyım ve yapa bilir mi dediklerini? o mu haklı? şikyet etsem bişey olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fndk.5 -- 3 Mart 2016; 18:52:58 >

|
    |

Orijinalden alıntı: Fndk.5

Lisedeyim okulumuzun arka bahçesinde ve kazan dairesinde okuldaki öğretmenlerin çoğu sigara içiyor. Dün okulun arka bahçesinde sigara içen müdür yardımcısının resmini çektim ve bi şekilde kulağına gitmiş bugün beni yanına çağırdı sildim fotoğrafı sana mı inancaklar bana mı şikayet etsen bile fotomontaj derim benden habersiz fotoğrafımı çektiğin için seni disipline vercem ve tazminat davası açıcam dedi sizce ne yapmalıyım ve yapa bilir mi dediklerini? o mu haklı? şikyet etsem bişey olmaz mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: Fndk.5

Bişey olmaz knk fotoyu sildiysen seni nasıl mahkemeye verçek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    28 Mesaj
    gözünü korkutmak için yapmıştır boşver takma
    |
    |
Reklamlar
üniversite
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.