Şimdi Ara

Bahçede öğretmenin sigara içmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lisedeyim okulumuzun arka bahçesinde ve kazan dairesinde okuldaki öğretmenlerin çoğu sigara içiyor. Dün okulun arka bahçesinde sigara içen müdür yardımcısının resmini çektim ve bi şekilde kulağına gitmiş bugün beni yanına çağırdı sildim fotoğrafı sana mı inancaklar bana mı şikayet etsen bile fotomontaj derim benden habersiz fotoğrafımı çektiğin için seni disipline vercem ve tazminat davası açıcam dedi sizce ne yapmalıyım ve yapa bilir mi dediklerini? o mu haklı? şikyet etsem bişey olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fndk.5 -- 3 Mart 2016; 18:52:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fndk.5

Lisedeyim okulumuzun arka bahçesinde ve kazan dairesinde okuldaki öğretmenlerin çoğu sigara içiyor. Dün okulun arka bahçesinde sigara içen müdür yardımcısının resmini çektim ve bi şekilde kulağına gitmiş bugün beni yanına çağırdı sildim fotoğrafı sana mı inancaklar bana mı şikayet etsen bile fotomontaj derim benden habersiz fotoğrafımı çektiğin için seni disipline vercem ve tazminat davası açıcam dedi sizce ne yapmalıyım ve yapa bilir mi dediklerini? o mu haklı? şikyet etsem bişey olmaz mı?

Bişey olmaz knk fotoyu sildiysen seni nasıl mahkemeye verçek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözünü korkutmak için yapmıştır boşver takma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.