Şimdi Ara

Bad Company 2 PC beta key ister misiniz? (Beta Bitti) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
0
Favori
31.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben saat 17.00 'da başvurmuştum yeni geldi. ama evde değilim maalesef
  • laa 405keys left diooooooo
  • Bad Request (Invalid Hostname)

Site quit çekti
  • tertemiz duygularımızla oynadılar
    Allah rızası için key fakire bir key key dilenir olduk
    bizi bu hale getirenler utansın
  • site açıldı formu yolladım daha doğrusu send butonuna tıkladım bekliyorum 387 key var şu an
  • ahanda aldım
  • BAŞARDIM YAŞASINN!!!!! XDXDXD darısı başınıza HeyOOO xD
  • Formu yolladık bakalım mail ne zaman gelecek.
  • Send dedim hala beklemedeyim
  • aha aldım :D

mail geldi Thank you for applying for a beta key from i3D.net and BadCompany2.com.

You can now download the Battlefield Bad Company 2 beta on our forums. Please visit the following website:http://forum.i3d.net/downloads.php and register yourself. After downloading, you use this beta code:
  • Ben başvurdum yine ayrı bir adresle eğer ikisi de gelirse birine veririm artık.
  • hhjeeeeeee aldım :D 398 vardı bir geri geldim fazldan alem dedim. key kalmamış :D
  • bende aldım gmail e tak diye geldi ama hotmail.com.tr ye gelmedi ilerde gelirse onu birine verebilirm 3. deneyişimde formu gönderdim ama out of key
  • ya böyle birşey var mı herkesden önce gördüm sayıyı ama 2 farklı sayfadan Send' tıklamama rağmen bir türlü ilerlemedi

Requested page error

The requested page could not be opened.

Either your i3D.net login session expired
    Or you tried to access a page above your access-level
    Or the requested page cannot be found

• Yazdım Ve Sonuç :D

You will receive your Battlefield Bad Company 2 key within minutes. Please check your mailbox ........@hotmail.com and/or spamfolder for e-mails send from info@i3d.net. You will also find the key under licenses in the i3D.net control panel.
    The Bad Company 2 Beta key is free of charge; the developers appreciate your feedback on the official beta forums.

Please follow the instructions in the e-mail you have received to activate your beta key.
  • Allah kahretsin We're out of keys!

All tens of thousands of beta keys have been distributed, sorry!
    bu cıktı
  • Ya yok artık ya 380 key varken formu yolladım sitenin 3 dakika çökmesi yüzünden key alamadım

@masterm1nd

Hocam, keylerden birine talibim zahmet olmazsa

Aha gerek kalmadı. İşe bak adamlar önce üzüp sonra sevindiriyor. Key kalmadı dediler sayfayı yeniledim key gönderildi dediler ve key geldi Şanslımıyım neyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 29 Ocak 2010; 21:17:52 >

• Evet mail geldi ve beta keyim:************* xD Kusura bakmayın 2.yi almaya çalıştım ihtiyacı olan birine verirdim ama alamadım ne yazıkki :( :(
  • yaw birisi bana göndersin PLSSSSSSSS yalvarıyorum PM'den 1 tane KEYYYYYYYYYYYYY saliseyle kaçırdımm
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.