Şimdi Ara

BACKLİNK Çalışması - PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9 | Dofollow - Nofollow Satılık Linkler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
10.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • www.cyprustore.com pr 2 sıralamada yükselmek için yapacağımız çalışma neler olacaktır. ve maliyeti ne olacaktır.
  • Ben Ankarada tercüme bürosu işletmekteyim.
    Hocam ben PR5 ve PR6 linler arıyorum. Ancak şimdiye kadar tavsiye edilenler birçok yere link verdiginden puanları çok düşük. yüksek puanlı PR linkleri nasıl elde edebilirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: net tercume

Ben Ankarada tercüme bürosu işletmekteyim.
    Hocam ben PR5 ve PR6 linler arıyorum. Ancak şimdiye kadar tavsiye edilenler birçok yere link verdiginden puanları çok düşük. yüksek puanlı PR linkleri nasıl elde edebilirim .

Şuanda bende Ankara'da bulunuyorum, burada yakın arkadaşlarımın yanında olacağım 1 hafta. Müsait olursanız yüzyüze görüşebiliriz. 1 hafta sonra Beşiktaş'a geri döneceğim. Mail adresim antol.nyo@gmail.com mail yolu ile telefonda görüşebiliriz ve sitenizi ileterek inceleyebilirim.

İstediğiniz gibi link seo yaparım, iyi çalışmalar.
  • TurkeyLegénd kullanıcısına yanıt
    Merhabawww.tuanarentacar.com istediğimiz belli başlı anahtar kelimeler var bi kontrol edip bilgi verirseniz bi değerlendirelim
    saygılarımızla
  • selam pm alabilirmiyim imzamdaki yokamk sitesini inceleyebilirmisiniz saygılar..
  • Konu günceldir.

Kelime bazlı seo çalışmaları devam etmektedir, anlaşmaya göre belirtilen sürede Google'da istenilen yere getirilir.

Forum dışı mail adresim antol.nyo@gmail.com pm atanlarada telefon numaramı verebilirim, İstanbul Beşiktaş veya Kadıköy'de yüzyüze görüşmede yapılır.
  • Selam hala backlink calismaniz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.dilsizoglutesisat.com siteyi inceleyip bana fiyat cimartirsaniz swvinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilsizoglutesisat -- 17 Kasım 2016; 10:14:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pr5 veya pr6 link çıkışarı abartılmamamalı pr8 den 1 link çıkın daha mantıklı.
    malatya rent a carhttps://www.malatyarentacar.net/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.