Şimdi Ara

BACKLİNK Çalışması - PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9 | Dofollow - Nofollow Satılık Linkler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
10.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 Aydır güncel tuttuğum Dofollow - Nofollow Arşivim vardır. Gerçekten çok faydası olmuştu. Bu blogların içerisine kasmış olduğum sitemi 2 Hafta önce sattım, Yaklaşık 1.5 Ay Boyunca hiti 50k & 55k Aralığındaydı. Bugünlerde Yeni sitelerimide kasmaktayım. Hitli olan siteyi lütfen istemeyiniz (Backlink'e Bakıldığında çünki ilk sıralarda en faydalı bloglar çıkıyor).

Linkler anca Tarafınızca Satın alındıktan sonra kasıcağım siteleri gösterebilirim. Adreslerin Tamamı yabancıdır ve onaysız , PR Değeri yüksek sitelerdir.

- Kasılacak Siteleriniz Aşağıdaki Pagerank Dağılımları İçerisine Eklenecektir.
    PR4 20 Site
    PR5 20 Site
    PR6 10 Site

- Yukarıda Yazdıklarımın Anasayfa PR Değerleri Aşağıda Verilmektedir.
    PR7 3 ADRES
    PR8 2 ADRES
    PR9 1 ADRES

Linklerinizin Çoğunluğu PR7 ve PR9 Anasayfalı Sitelerin , Alt Sayfalarına Eklenecektir. (ALT Sayfalar --> PR4 , PR5 , PR6)

# AÇIKLAMA
    // Yeni Olarak Alt Sayfalar Buldum ve Link çıkışı yoktur , Önceki arkadaşların linklerini eklediğim alt sayfalarda en fazla 10 tane link çıkışı oluşmuştur , oralara artık link eklemiyorum , eklendiği taktirde link çöplüğü oluşabilir.

// Eklenecek olan linkleriniz Temiz ve Link çıkışı henüz bulunmayan alt sayfalardır.

// Yeni olarak işe başlıcağım arkadaşların linklerini yazdığım alt sayfaları en fazla 8 Saat içinde bitirip teslim edicem. (kendiniz görebilmeniz için)

// Ekliyeceğim Yerler PR9 Anasayfalı Sitedir , PR9 Sitenin Alt Sayfalarına Ekliyeceğim . Elimde Yaklaşık Bu Sitenin 300 Tane Alt Sayfası Vardır PR4 , PR5 , PR6 Değerindedir.

# ÖDEME
    // Kelime bazlı seo çalışmasında linklerinizi Ben ekliyeceğim ve Fiyat öğrenmek için PM isteyiniz veya Mail atınız hesabıma.

// İş Bank - Garanti Tercih Edilmektedir.

NOT: Sitelerde Link Çöplüğü Oluşturmamak İçin Devamlı Farklı Alt Sayfalar'a Ekliyorum, Sitenize inş Faydalı Olabilirim.

+ Detaylı Görüşmek İsteyen PM ve Telefon Numaramı İsteyebilir , İlgilenenler için Teşekkür Ederim .

Foruma üye olmayanlar antol.nyo@gmail.com Hesabıma mail atabilirler Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyLegénd -- 5 Kasım 2013; 13:28:52 >

• pm gönderildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeep

pm gönderildi

Arkadaş ile Çalışma sağlanmıştır ve başarılı bir şekilde işi teslim ettim.

Backlink Çalışması her türlü site için yapılır. İlgilenenler PM.
  • bir göz at ne yapabileceğini söyle görüşelim...www.gamestal.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokok0 -- 19 Mart 2010; 3:50:01 >
  • Selamlar,

1.970 Google index var , yalniz son 24 Saat index alan URL'niz bulunmamaktadır.
    Sitenize son veriyi 20.03.10 01:14 Bu vakitte yapmışsınız , yaklaşık 15 Saat önce ve index alan yok.

Sadece 42 BACKLİNKİNİZ Bulunmakta ve oldukça çok az.

Eğer İsterseniz Backlink Çalışması Yaparak yardımcı olabilirim. Sizin yapmanız gereken sitenizi güncel tutmanızdır.
    quote:

Orijinalden alıntı: Mokok0

bir göz at ne yapabileceğini söyle görüşelim...www.gamestal.com
  • zaten sorun burda işte.. sitem yaklaşık 2 aylık ve kendi oluşturduğum xml dosyalarını atıyorum ancak nedense çok geç görünüyor.. eklediğim bir dosyanın google dizinde yayınlanması 1 haftayı buluyor.. Bir diğer sorunda kullandığım programlar. gsitecrawler ile almaya çalışıyorum çok uzun sürüyor.. bu alanlarda biraz destek almayı düşünüyorum açıkcası..
  • mantıklı gelir elde edilir.
  • zaten amaç gelir ise denenebilir ama her önüne çıkıpta ben bunu artırırım diyene para verecek halimizde yok herhalde :(
  • Ben sizi zorlamıyorum :)

Referans isterseniz gösterebilirim.

250+ kişi (WebMaster Forum Sitesinde)
    quote:

Orijinalden alıntı: Mokok0

zaten amaç gelir ise denenebilir ama her önüne çıkıpta ben bunu artırırım diyene para verecek halimizde yok herhalde :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyLegénd -- 31 Mart 2010; 17:36:41 >
  • Senle goruselim rumuzum sitemin adıdır... OzgurDunyam yani yada nasıl gorusecegiz bilmiyom..
  • PM yolladım hocam.

Detaylı görüşebiliriz.
    quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdunyam

Senle goruselim rumuzum sitemin adıdır... OzgurDunyam yani yada nasıl gorusecegiz bilmiyom..
  • pm alayım

sitewww.wingsmen.com

herkezden destek bekliyorum ücret karşılıgı
  • yüzbaşı kardeşim bende iki sitem için backlink almak istiyorum pr5 pr6 benimle irtibata geçersen çok iyi olurwww.seslichatevi.com sitem burası mail adresim ahmet1682@hotmail.com ben herzaman faruma bakamıyorum mail atarsan çok iyi olur
  • pm göndermiştim ama dönüş olmadı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepural

pm alayım

sitewww.wingsmen.com

herkezden destek bekliyorum ücret karşılıgı

PM attım.

quote:

Orijinalden alıntı: seslichatevi

yüzbaşı kardeşim bende iki sitem için backlink almak istiyorum pr5 pr6 benimle irtibata geçersen çok iyi olurwww.seslichatevi.com sitem burası mail adresim ahmet1682@hotmail.com ben herzaman faruma bakamıyorum mail atarsan çok iyi olur

Msn adresinizi ekledim görüşmek üzere.

quote:

Orijinalden alıntı: aaabnpg

pm göndermiştim ama dönüş olmadı??

Kusura bakmayınız, Yeni gördüm ve Dönüş yaptım.

### Backlink Çalışmaları Devam etmektedir. PR3 PR4 PR5 PR6 Altsayfalara Linkleriniz eklenir. Fiyatlandırma için PM.

• pm gönderildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepky

pm gönderildi

Kusura bakmayın geç oldu ama dönüş yaptim.

Google da Basamak atlamak istiyorsanız iletişime geçiniz.
  • dostum selam ..
    bende senden backlink almakistiyorum ama önce backlinkler benim alexa rankimi ve page rankimi artırırmı yani sitem buna müsaitmi bi bakarsan ..
    pm atıldı
    http://kocaeliyurtdisiegitim.com
  • Selamlar Arkadaşlar Bende Almak İstiyorum Bu 3 Forum İçin Nasıl iletişimze Geçicez

Yada bana Ulaşın arkadaşlar hertürlü Anlaşırız

servertanitimi@hotmail.com ekleyiniz

forumlarım bunlara yapılcak

1 Webmaster forumu

2 Server tanıtımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatustaa -- 16 Temmuz 2010; 5:29:21 >
  • bilgi ve fiyat için pm alabilirmiyim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.