Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Back to the Future (1985-1990)

167
Cevap
0
Favori
15.380
Tıklama
Giriş
    333 Mesaj
    Serinin 3. filmi bugün 22:30 da Kanal 1 de
    Kanal 1 in Marty(Yekta Kopan) seslendirmesi dışındakiler bence hiç olmamış.Maneronunda dediği gibi Starda ilk izlediğimiz dönemdeki seslendirme mükemmeldi.O zaman doktoru seslendiren kimdi bilmiyorum ama adam harika iş çıkarıyordu.TRT yayınladığı zamanki dublajıda Kanal 1 den kat kat iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekno06 -- 25 Temmuz 2006; 2:58:34 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: alumsum_89

arkadaşım orayı anladım.marty 2 dk erken gitti doktoru kurtarmaya o sırada doktor vurulurken marty arabayla geçmişe gitti.o geçmişe giden marty'e ne oldu diyorum?

Dostum o giden Marty de bir paradoks gibi o dönen Marty olacak. Zaman makinesi diye bir şey yok biliyorsun ama olsaydı buna benzer paradokslar olacaktı. film bence çok güzel kurgulanıp bu olayı çok iyi anlatmış. Eğer filmi dikkatlice izlersen(3 bölümü de) sen de mükemmel bir kurgu olduğunu her tekrar izleyişinde farklı şeylerkeşfederek anlayacaksın
    |
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    sevdigim bir filmdir
    |
    |
    |
    Hortlatıyorum bu mesajı ama ne yapayım yazmadan da duramadım. Yaw arkadaşlar acaba bu film büyülü falan mı bilen var mıdır? Ben cebime kopyaladım istanbulun saatler süren yolculukları vız geliyor artık. Yaw diyorum ne iştir bu? Niye bıkmıyorum bu filmden...Allah Alllaaaaah

Gerçekten mükemmel bir kurgu olduğunu ve efsane olmayı hak ettiğini söylemeyi unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coğrafyacı -- 13 Ocak 2007; 22:52:51 >
    |
    |
    dostum efsane demek daha doğru olur,büyüsüne kapıldınmı kurtulamazsın.

quote:

Orjinalden alıntı: Coğrafyacı
    Hortlatıyorum bu mesajı ama ne yapayım yazmadan da duramadım. Yaw arkadaşlar acaba bu film büyülü falan mı bilen var mıdır? Ben cebime kopyaladım istanbulun saatler süren yolculukları vız geliyor artık. Yaw diyorum ne iştir bu? Niye bıkmıyorum bu filmden...Allah Alllaaaaah
    Gerçekten mükemmel bir kurgu olduğunu ve efsane olmayı hak ettiğini söylemeyi unuttum.
    |
    |
    ben 27 yaşındayım, dayım 40 küsür ve ne zaman bu filme denk gelsek tv de ne olacağını bildiğimiz halde sıkılmadan izleyebiliyoruz.
    başka hangi filmde serinin 3 filmide bir şekilde aynı zaman dilimlerini kapsıyor ki?
    3. filmin başı bile 2. filmin sonunun devamı ki o da aslında 1. filmin sonu..

bu arada ben en çok dr. un planları için yaptığı maketlere hastaydım, her ayrıntısına kadar 1 e 1 aynı kopya yapardı ve her seferinde marty e
    "maket biraz özensiz oldu, kusura bakma.." derdi..
    |
    |

Orjinalden alıntı: nerevar

bu filmin efsane olmasında konu ve kurgusunun gayet güzel ve eğlenceli olması yatıyor.
    ben 27 yaşındayım, dayım 40 küsür ve ne zaman bu filme denk gelsek tv de ne olacağını bildiğimiz halde sıkılmadan izleyebiliyoruz.
    başka hangi filmde serinin 3 filmide bir şekilde aynı zaman dilimlerini kapsıyor ki?
    3. filmin başı bile 2. filmin sonunun devamı ki o da aslında 1. filmin sonu..

bu arada ben en çok dr. un planları için yaptığı maketlere hastaydım, her ayrıntısına kadar 1 e 1 aynı kopya yapardı ve her seferinde marty e
    "maket biraz özensiz oldu, kusura bakma.." derdi..

şu cümlen varya öyle çok şey anlatıyor ki (özette son nokta): 3. filmin başı bile 2. filmin sonunun devamı ki o da aslında 1. filmin sonu
    |
    |

• Yarbay
    6695 Mesaj
    süper filmdir YA
    |
    |

Renault 12
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    Kesinlikle hayranıyım diyebilirim keşke bir geleceğe dönüş daha çekilse dicem ama o eskilerin yerini alabilir mi tartışılır
    |
    |
    Ben de Geleceğe Dönüş'ü çok severim ve defalarca izlememe rağmen şimdi olsa yine bıkmadan izlerim. Ama ben yenisinin çıkmasını istemiyorum çünkü o tadı veremeyeceğini düşünüyorum. Tadında bıraksalar çok daha iyi. Zaten hatırlarsanız filmin sonunda De Lorean da parçalanmıştı. Gerçi bu filmde hiç belli olmaz her an üç patlamayla bir yerden çıkabilir ama.
    |
    |

|
    |

Orjinalden alıntı: DaRk ChAos

bunlarda benden

senin yüzünden 3'ü bir daha seyretmek zorunda hissediyorum kendimi. Acıktım yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coğrafyacı -- 17 Ocak 2007; 20:27:04 >
    |
    |

• Yarbay
    3634 Mesaj
    sa millet bende bttf hastasıyım üyelerden bi tanesi martymcfly nickini kapmış bende babası olıyım dedim
    filmi kaç kere seyrettiğimi hatırlamıyorum
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    arkadaşlar, filmin üçlü dvd setini istanbulda nreden bulabilirim??
    |
    |
    dvd set halinde internetten alabilirisin anca tabi stoklarında kalmışsa
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slyn -- 24 Şubat 2007; 16:32:36 >
    |
    |

Ruhumun Anısına ; Çünkü Biz Aslında Kaybettiklerimiziz...
  • Yarbay
    3634 Mesaj
    bende 3 film orjinal dilde türkçe alt yazılı 5+1 destekli harika görüntü kalitesiyle var (840*440 gibi bi çözünürlük var) isteyen varsa öm atsın anlaşalım
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    böyle güzel biribirine bağlanan üçleme olamaz.
    izlemeden duramıyorum ayda en az bir kere peş peşe izlerim...
    ...
    micheal j. fox un johnny b. goode
    bu arada türkiyede de lorean gören duyan varmıdır?
    amerikadan araba getirmek ne kadar mal olur?
    |
    |

BACK TO THE FUTURE FOREVER !!!!
    |
    |

Guild Wars 2: Zaris.5076
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.