Şimdi Ara

Back to the Future (1985-1990) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
15.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakikaten izlediğim en iyi film lerdendi eğlencelik olmasına karşın ciddi bakımdan eğitici bir filmdir
  • arkadaşlar geleceğe dönüş nezaman tv de gösterilecekse sitede birbirimizi haberdar edelim.
  • martinmcfly arkadaşım sitede istediğimizi bulabiliyoruz .allah razı olsun senden .ama siteye devamlı yeni şeyler koyarsan daha güzel olacak.
  • ARKADAŞLAR YOKSA BU FİLM'İN HAYRANLARI BU KADAR MI?NEREDESİNİZ
  • Kardeş haklısın gerçekten. Ben çok film seyrettim ama Geleceğe Dönüş gibisini hiç bir yerde bulamadım. Bu zamandan sonrada bulamam zaten. Bu üçleme başka hiçbir filmde olamaz. 1985-1990 arası filmler olmasına rağmen onun gibi kurgu ve efektler hala yapılamıyor bence. Çünkü yapılsaydı etkilenenler olurdu Ama... yok işte.
    Bende CD'si var ama Tv çekimi. İsteyenler irtibata geçsin mail atsın yapayım onlara (1.film orjinal): koksalonur_gs@hotmail.com
    Ama yine de Star TV'nin eskiden verdiği filmlerdeki dublajlar harikaydı. Özellikle Doc. ELB'nin.
    Bilginiz olsun filmler var...
  • filmle ilgili olumsuz bir yorum yok gibi,bu film oskar aldımı
  • Arkadaşlar... Geleceğe Dönüş'ün çizgi filmini nerede bulabilirim?
  • Aynı şeyi ben de denedim mükemmel oluyor izlemeyenlere tavsiye ederim 1-2 ve 3'ü arka arkaya izleyin...
  • ARKADAŞLAR BENDE BU FİLMİN HAYRANIYIM.100 KEZ DE OLSA YİNE İZLERİM!!! EVET BİR ARA ÇİZGİ FİLM'İ DE VARDI BENDE ARIYORUM ONLARI.
  • ben filmleri arıyorum türkçe ise bana mail atarmısın
    eren.zaman@gmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: onuralp&Kagan

hey dostlar geleceğe dönüşten haber verin burada geleceğe dönüş hastası yok mu?[back to the future] benim en sevdiğim filmdir o
    marty i hatırlayın[mıchael j. fox]eğer cok seven biri warsa cevap atsın konusalım
    bttf bttf bttf bttf bttf bttf www.bttf.com

/>

gerçekten bu topic nerdeydi ya altlarda mı kalmış arkadaşlar geleceğe dönüş 4 çekilecek mi bilgisi olan var mı

• bu filmi bende hala hiç bıkmadan izlerim..ayrıca 100 kez izlememe rağmen yine de çok karışık bulduğum, çözemediğim olaylar olmuştur..
    bu arada filmde doktor e.brown u canlandıran c.lyod : CNBCE DE STACKED adlı dizide oynuyor..duyurulur...bende benzetemedim..ama sesinden tanıdım
  • Şu ana kadar en çok sevdiğim film serisidir bu...Bunun gibisi gelmedi...İnşallah 4.'üsünü çekip rezil etmezler...
  • yahu bu öyle bir filmdir ki araba gökyüzünden iner direkt konar yola gerçekten uçar gibi ben hayretle izlemiştim filmin seneryosu süper ötesi zaten daha 1000 kere izlerim süper birşey ya bu 3 filmin seneryosunu yazmayı bir sanat olarak adlandırıyorum!dahi bir zeka böylee güzel bir kurgu yapıp filmi bağlayabilir...
  • çok güzeldi gerçekten.arkadaşın dediği gibi seri devam etsede izlesek hep
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

Benim en sevdiğim film serisidir , devamının gelmesini beklesemde Michael Fox ve Cristopher lyold suz kesinlikle güzel olmayacağını biliyorun ne yazikki Bide arkadaşlar yaw star tv bi yayınlasada seyretsek adamların dublajları harikaydı ya ,trt pek beceremedi bence..

Evet aktörler oynamasa da uzun süreli güzel bir animasyon filmi yapılabilir. Güzel bir senaryo ve Michael Fox - Cristopher lyold seslendirmesi ile çok hoş olur.
  • Michael Fox yaşıyor mu hayatta mı?
  • elbetteki hayatta bttf 4 çekiyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: Abbas The Traveler

Michael Fox yaşıyor mu hayatta mı?
  • bende severim hatta çizgi filmleri bile vardı Dr.Emmeth Brown Hastasıyım Yaptığı deneylerde yanında bulunmak ona yardımcı olmak isterdim sırf bu yüzden fizik kimya gibi derslerin çoğunu sevdim ve hepsi 5 ti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

elbetteki hayatta bttf 4 çekiyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: Abbas The Traveler

Michael Fox yaşıyor mu hayatta mı?

ben kanser yada elheizmer oldu diye duymuştum öyle kalmış aklımda
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.