Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Back to the Future (1985-1990)

167
Cevap
0
Favori
15.380
Tıklama
Giriş
    2162 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Embrio

Topgun Topgun Topgun

Değişmez.....
    Değişilemez.....

Onu gech hojam... Biliyok onu daa.. Sen film serisi olarak bişi söle..
    |
    |

Orjinalden alıntı: aceventura

quote:

Orjinalden alıntı: Embrio

Topgun Topgun Topgun

Değişmez.....
    Değişilemez.....

Onu gech hojam... Biliyok onu daa.. Sen film serisi olarak bişi söle..

ehhhh bari
    Emanuelle diiim
    |
    |

Please try again later...

• Emekli Yönetici
    1799 Mesaj
    BU FİLM VAZGEÇEMEDİĞİM FİLM HYRNAIM BU FİLME FİLMİ ABİM NETTEN İNDİRDİ İZLİYOZ BZN
    |
    |

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: wildworld

quote:

Orjinalden alıntı: theja

Orjinal adıyla back to the future bence de gerçekten yapılmış en iyi üçlemelerden biridir,anlamadığım şey michael j. fox'un bu seriden sonra neden bana göre sönüp gittiğidir

haklısın kimsenin değinmediği ve dikkate almadığı ordaki asıl karakterlerin neden bir an da sönüp gittiği
    Michael J. Fox zaten fazla görünmedi belki hastalığından bilemiyorum peki dr Christopher Lloyd neden hiç görünmedi .?

kardeş, M.J.Fox fazla filmde oynamadı belki ama oynadığı her filmde değişik bi hava vardı. Değişik filmlerde oynuyordu. Mesela Kurt Adam filminde oynamıştı. okulun basket takımında falan. Sonra şimdi ismini hatırlayamadığım filmleri var, baya kaliteli
    |
    |

• Yüzbaşı
    709 Mesaj
    içinizde hiç kimse geleceğe dönüşü benim kadar sevemez filmin içindeki hemen hemen her diyaloğu ezberledim bee (bu tren saatte 88 mil yapar mı? çok uzun bi yol ve gerekli eğim bulunabilirse ve kazan dairesinde yeterli ateşi elde edersek ki burda bi cehennem sıcaklığından bahsediyoruz)
    |
    |

• Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

içinizde hiç kimse geleceğe dönüşü benim kadar sevemez filmin içindeki hemen hemen her diyaloğu ezberledim bee (bu tren saatte 88 mil yapar mı? çok uzun bi yol ve gerekli eğim bulunabilirse ve kazan dairesinde yeterli ateşi elde edersek ki burda bi cehennem sıcaklığından bahsediyoruz)

"Düşün McFly düşün"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 9 Ekim 2005, 18:21:21 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    ARKADAŞLAR ARTIK GELECEĞE DÖNÜŞ FAN SİTEMİZ VAR http://gelecege_donus.sitemynet.com sitede filmin müzikleri oyunları videoları bilgileri falan da var!
    |
    |
    Ne zaman yayınlansa izlerim.Manyağıyım bu filmin.Çocukluğumun filmi,hayallerimi süslemiştir hep.baştan sona heyecanla,ilgiyle izlemişimdir her üç bölümü de.Üçlemenin her birinde bulunulan zamanların özellikleri o kadar iyi yansıtılmış ki anlatamam.

Filmde gelecekten gelmenin avantajını geçmişte kullanma olayları hep hoşuma gitmiştir .Uçan kaykay,ne olacağını bilmeleri,olayları eski haline geri çevirmeye çalışmaları;kısacası bu seri benim için bir kült.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 13 Ekim 2005, 21:57:34 >
    |
    |
    |
    |
    filmin bütün serisi var ... çocukluğumdan beri hastasıyım ... biçokkezde izlemişimdir... iyi bok yemişim dimi neese ... sadet seri süper !
    |
    |
    Daha dün gece serinin 2. filmini seyrettim.kaç kere izlediimi artık ben de unuttum benim için kesinlikle vazgeçilmezler arasında.
    |
    |
    Bir gün var bir gün yokuz kiralıkmış hayatlar.
  • Binbaşı
    1192 Mesaj
    Ben bu konuda yorum yapmıştım ama göremiyorum nereye gitti yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayattakiler -- 14 Ekim 2005, 12:58:39 >
    |
    |

• Yarbay
    3861 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: martymcfly

ARKADAŞLAR ARTIK GELECEĞE DÖNÜŞ FAN SİTEMİZ VAR http://gelecege_donus.sitemynet.com sitede filmin müzikleri oyunları videoları bilgileri falan da var!

işte ya, tam aradığımız şey
    |
    |
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    peki dördüncü çekilme olasılığı() % kaç
    |
    |
    ARKADAŞLAR ŞUAN DA BİR PROJE SÖZ KONUSU BELGESEL Mİ? FİLM'İ TAM ANLAYAMADIM http://gelecege_donus.sitemynet.com sitede sol tarafta looking back at the the future logolu link e tıklayıp izleyebilirsiniz.

|
    |
    Arkadaşlarwww.bttf.com vehttp://gelecege_donus.sitemynet.com'da yıldırım çarpma sahnesinin flash oyununu yapmışlar.Tam yıldırım çarptığında 88 mil süratle çizginin üzerinde olamanız gerekiyor.Çok dikkat gerektiriyor.5-6. denememde başardım.Oynayan var mı?Çok zevkli.
    |
    |

Orjinalden alıntı: erci541

Arkadaşlarwww.bttf.com vehttp://gelecege_donus.sitemynet.com'da yıldırım çarpma sahnesinin flash oyununu yapmışlar.Tam yıldırım çarptığında 88 mil süratle çizginin üzerinde olamanız gerekiyor.Çok dikkat gerektiriyor.5-6. denememde başardım.Oynayan var mı?Çok zevkli.

oynadım çok güzel
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    süper be bayılıyorum bu filme bin defa izlesen bıkmam o kurgu oyunculuk sürükleyici tempo
    harika ya
    |
    |
    @Daysgone @van doom @jakin33@SAYKOOO14 @TheMuyu
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    ah bide seri dewam etse
    |
    |

Orjinalden alıntı: reos

ah bide seri dewam etse

bu sefer nereye dönecekler? seriyi dewam ettirmesinler cıvkın çıkardılar dön dön beynimiz döndü
    geçmişe gidiyor geleceğe dönüyor sonra daha geleceğe gidiyor ondan sonra tekrara geri dönüyor yine daha önceden gittiği geçmişe gidiyor daha sonra daha geçmişe gidiyo......... eeeeeeeeeee yetti artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reosun arkadaşı -- 19 Ekim 2005, 17:36:01 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,394
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.