Şimdi Ara

Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
5.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki kişi önden ilerlerken iki kişi de arkadan gelen zombileri temizlemeli

• Kısa süreliğine de olsa aranıza katıldık.Aktif oynayanlar varsa ekleyebilir.

Gamertag; Jawasra

• Merhaba ben oyunu game pass ile xbox ın uygulaması üzerinden indirip pc ye kurdum fakat açılırken resimdeki gibi back4blood.exe giriş noktası bulunamadı diye hata alıyorum ve oyunu açamıyorum çözümünü bilen varmıdır acaba

Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]
  • EXios kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

Oyunu XBOX game pass üzerinden oynuyoruz 2 arkadaş. XBOX hesap etiketi harunakyildiz, Steam arkadaşlık kodu da : 178974214,

Eklerseniz akşamları bir iki el atalım.

• harunakyildiz kullanıcısına yanıt

Merhaba, girmek isterdim fakat oyunu sildik arkadaş ile size iyi eğlenceler dilerim.

Ekleşelim belki başka oyuna nasip olur. ^^

• Oyun çıkışı sonrası ilk indirimini % 30 oranında aldı. Çıkalı bir aylık süreyi biraz geçmişti. Game Pass' ta oynamış ve sonrasında devam etmemiştim ama bu ara şöyle online oynayabileceğim bir oyun bakıyorken indirim dikkatimi çekti. Oyunu Steam' den almayı düşünüyorum fakat oyunun Steam yorumları açıkçası son güncellemeden sonra pek olumlu olmayınca kararsız kaldım, oyunu düzenli olarak oynayan özellikle son güncellemeden sonra oynayanlar oyunun mevcut durumu hakkında bahsedebilirler mi, güncelleme mi sorunlu yoksa oyunun çıkışından beri daha farklı sorunları mı var ki bu kadar olumsuz yorum alıyor. Game Pass' ta oynamış ve shooter mekanikleri ile temposunu beğenmiştim sadece solo karakter ilerlemesi olmadığı için devam etmemiştim ama onuda Aralık güncellemesiyle getireceklerini duyurdular. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• harunakyildiz kullanıcısına yanıt

Bende bir arkadasla ps uzerinden aldim 4 kisi olsak birlikte oynayalim daha cok yeniyiz ama zamanla gelistiririz :) oynamak isteyen ozel mesaj atsin ya da alintilasin lutfen

platform ps5

ama crossplay acik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Kendi mesajıma kendim yanıt yazayım. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

Oyunu Game Pass üzerinden indirip oynadım ve neden Steam' de karışık yorumlar aldığını daha iyi anladım çünkü oyunun kart sistemi ve zorluk seviyesinde ciddi oranda bir dengesizlik söz konusu, özellikle çöküş kartları bazı alanlarda hali hazırda yüksek zorluğu olan oyunu dahada zor hale getiriyor ve rastgele grupla girerseniz ölmeniz kaçınılmaz oluyor. Deste oluşturmak için gerekli kart puanlarıda sadece gerçek oyuncularla oynayınca elde edildiği için mecbur eşleşme ile oynamak durumunda kalıyorsunuz. Sunucu güncellemesiyle mutasyonlu özel zombilerin spawn süresini azaltmışlar fakat buna rağmen iki üç güçlü zombi gelirse kartlarında etkisiyle bölümü bitirmek işkenceye dönüşüyor. Bazen tek kişinin koşarak geçtiği yeri bir başka turda zombi sürüsü ile geçmek durumunda kalınıyor, oynanış tekrara düşmesin diye bir tür rogue lite kart sistemi yer alıyor fakat şu an oyunu zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Anti hile yazılımı nedeniylede mod desteği olmayınca haliyle oynayanlar bu konuda karışık yorumlarda bulunmuşlar.

Aralık ayında denge düzenlemesi için bir güncelleme gelecekmiş ve şu an test ediliyor. Ayrıca bu güncelleme ile botlarla yani offline olarak karakter ilerlemesinin elde edileceği "Offline Campaign" moduda eklenecekmiş. Tatil dönemi yayınlanacağı açıklandığı için güncelleme Aralık sonunu bulur bu nedenle kış indirimlerine ve Aralık güncellemesine kadar bekleyeceğim. Oynanış ve silah kullanımı güzel ama oyunun kart sistemi ve zorluk seviyesinde bir düzenlemeye ihtiyacı var. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• Oyun % 30 oranında tekrar indirime girdi fakat daha önce bahsettiğim Aralık ayı içerisinde geleceği belirtilen kapsamlı güncelleme henüz yayınlanmadı. Oyunu alacağım ve bu güncellemeyi bekliyorum eğer almayı düşünenler varsa güncelleme sonrasına bırakmalarında yarar var. Muhtemelen kış indirimlerine kadar güncelleme gelecektir. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• Oyunun Aralık güncellemesi 16 Aralık' ta yayınlandı, kimse yazmadığına göre pek oynayan kalmamış olmalı, her neyse Aralık ayı güncellemesi oyuna Offline Campaign modu eklemiş ve bu sayede tek oynasanız dahi karakter ilerlemesi, başarımlar elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra yeni kartlar, tatil sezonu etkinlikleri ve özellikle zorluk seviyesinde denge düzenlemesi yapılmış. GamePass sürümüne biraz baktım ve artık bölümler daha kolay ilerliyor ve botlar daha efektif oynuyorlar. Sürekli oynayacağım türde olduğu için Steam kış indirimlerinde almayı düşünüyordum ve güncelleme sonrası oyunun karışık yorumları yavaş yavaş olumluya doğru iyileşme gösterdiği için artık alınabilir düzeye gelmiş görünüyor.Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• Oyunu kış indirimlerinden satın aldım. 3 4 saat oynadım ps5 te. Dualsense desteği grafikler olsun çok beğendim. Bot'lar la oynamak kolay mod'ta bile zorluyor 😅
    Güncellemede gelmiş oyun gayet akıcı fps düşmeleride yok. Tavsiye ederim.
    Kart olayını henüz çözemedim çözücez inşallah

Yaş 33 akşamları 2 3 saat oynamak isteyen efendi bireyler olursa

isse_miyake ekleyebilirler

• Arkadaşlar oyuna yeni başlayacağız 2 kişi eksiğimiz var. Veteran zorlukta başlanacak ve mikrofon şart. Platformlarımız Xbox Series X ve PC. Platform fark etmeksizin katılmak isteyen varsa pm den haberleşelim 4 kişi wp grubu kurulacak.

• Oyunu kış indirimlerinde Steam sürümü olarak satın aldım. Game Pass üzerinde 10 saat kadar oynayıp türü sevdiğimden dolayı epey sarınca Steam kütüphaneme eklemeye karar verdim. Daha önce bahsettiğim Aralık ayı güncellemesi oyuna epey yaradı ve ister solo oynanışta istersede ekiple birlikte ilerleme kaydedildiği için özellikle düşük ve orta zorlukta artık botlarla dahi bölümler tamamlanıyor. Bunun dışında yakma kartları eklediler ve bunlar her görevde tek seferlik kullanılan fakat diğer kartlara göre daha iyi etki sağlayan türdeler. Ayrıca tatil dönemine özel kozmetik eşyalar ve silah kaplamalarıda iki günde bir yenilenen bir deste ile eklenmiş ve böylece karakterler için görevlerden elde edilen ikmal puıanlarıyla kozmetik eşyalar ve yeni kartlar alınabiliyor. Oyunun en beğendiğim noktası vuruş hissiyatı olarak ifade edilen silah kullanımının çok tok hissettirmesi, genelde çoklu oyuncu fpslerde bu tarz güçlü silah kullanımı olur ama bir zombi shooter oyunu için silah kullanımı gayet iyi, optimizasyon olarakta oyun iyi çalışıyor ve yüzlerce zombi ekranı kaplasada en ufak bir performans kaybı olmuyor. Oyun için her ne kadar karışık yorumlar olsada bunların bir çoğu çıkış dönemindeki zorluk ve denge sorunları ve oyun geliştiricisini Tencent' in satın alması nedeniyle yoksa türü sevenler için gayet eğlenceli, fiyat olarakta indirimlerde uygun olunca satın aldım. Oynamayı düşünen ama karışık yorumlar nedeniyle kararsız kalan varsa oyun şu an oynanabilir seviyede ve bu yılda yeni içeriklerle desteklenmeye devam edecek. Annual Pass yani Sezon kartını şu an almanıza gerek yok çünkü en erken Mart 2022 de yeni içerikler gelecek. Bu nedenle Standart sürüm yeterli. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunla ilgili her yerde bu video atılmasa şaşırırım. Back 4 Blood [ PC ANA KONU ] 

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 9 Ocak 2022; 14:44:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]
    Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]steamcommunity.com
    Steam :: Back 4 Blood :: FEBRUARY 2022 UPDATE
    https://steamcommunity.com/games/924970/announcements/detail/3121559923993969210
  • Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]
    Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]store.steampowered.com
    Back 4 Blood - APRIL 2022 UPDATE - Steam News
    https://store.steampowered.com/news/app/924970/view/3217267128239279783

Oyunun ilk genişleme paketi Back 4 Blood - Expansion 1: Tunnels of Terror, Nisan güncellemesi ile birlikte yayınlandı. Annual Pass ddahilinde olan ayrı olarakta satın alınabilen içerikte ;

Yeni Parazitli Yuvaları PvE Etkinliği

2 Yeni Oynanabilir Temizlikçi

3 Yeni Çarpık Parazitli

8 Özel Karakter Dış Görünüşü

12 Özel Silah Görünümü

15'den Fazla Yeni Kart

+ dahası

Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]
    Back 4 Blood [ PC ANA KONU ]store.steampowered.com
    Back 4 Blood - Expansion 1: Tunnels of Terror on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1840320/

• Oyun hazır indirimdeyken ve yeni içeriğin etkisiyle oyuncu sayısıda artmışken iki akşamdır oynuyorum. Oyun her ne kadar karışık yorumlar alsada açıkçası kendi türü için oldukça eğlenceli, bu tarz bir oyundanda bu beklenildiğine göre oyun bence bu kadar olumsuz yorumu pek haketmiyor. Her neyse ,Nisan güncellemesi ve yeni eklentisi oyuna epey yaramış, eklentiye sahip olmasanız bile rastgele oyunculara yada eklentiye sahip arkadaşlarınıza katılınca yine oynayabiliyorsunuz. Yeni içerik iki yeni cleaners dışında hikaye haritalarına keşfedilebilir zombi tünelleri ekliyor ve içeriside haliyle zombi kaynıyor. Buralardaki kurukafaları bulup başarılı bir şekilde çıkarsanız bunları özel kartlar karşılığında takaslıyorsunuz. Oyunun kart sistemi tüm mekaniğini etkilediği için haliyle bu kartlar daha özellikli oluyorlar. Ayrıca efsanevi silahlar eklenmiş ve oyunu bir noktada kolaylaştırıyorlar. Yinede botlarla oynamak arkadaşlarınızla oynamak kadar eğlenceli değil fakat benim gibi tek oynayanlardansanız ikmal puanı için botlar ilk iki zorluk seviyesinde iş görüyorlar. Oyun eğlenceli olduğu için olumsuz yorumlara bir kenara bırakıp indirimdeyken bir şans verilmeli, optimizasyon ve grafikler güzel, tabi bu tarz oyunları oynuyorsanız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 18 Nisan 2022; 0:49:31 >

• Eski bir L4D1-2 veteranı olarak versus modunu koymayarak kendi ayaklarına sıktılar. İnsanların 1 ay oynayıp sıkıldığı bir oyun oldu malesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.