Şimdi Ara

Bacak Kas Agrisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, umarim dogru yere konu acmisimdir. bi konuda tecrubelerinizi merak etmekteyim. haftalik halisaha maci yapmaya basladik. yalniz mac bitimiyle beraber sut cektigim, oyunu oynadigim ayagimin cok fazla agridigini hissediyorum. Ust ic kisim diyebilirim. Mac sonu cok asiri agri oluyor eskiden olmuyordu. sonra kremler bir iki gun dinlenme falan derken geciyor haftaya yine ayni olay oluyor. yaklasik 3 haftadir durum bu. gunluk kosu spor yuruyus herseyi yapiyorum o zaman hicbir agri bi sikinti olmuyor. ama mactan sonra durum bu belli ki topa vurmamla bir zorlama oluyor olabilir. Bilgisi veya tecrubesi olanlar paylasim yaparlarsa cok sevinirim tesekkurler 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maçtan sonra soğuma hareketleri yapıyor musun ? öncesinde iyi ısınmaya da dikkat et.
  • Vucut geliştirme yapıyorsanız halı saha mumkunse bacak gununden 2,3 gun sonraya denk gelmeli. Bacak çalıştıktan sonraki gün halı saha recovery aşamasındaki bacağı oldukça zorlayabilir. Maça başlamadan öncede iyi ısınmaya özen gösterin. Isınma esneme önemli atlanırsa kas yada tendon sakatlıkları yaşanabilir.

• ısınma yapmamaktan kaynaklanıyor. maçtan önce 15-20 dk ısınma yapmak gerekli.
  • yani isinma yapiyorum hatta ozel olarak o bolgeyi de isitiyorum bakalim bir iki hafta daha takip edecegim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.