Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt

Ibrahim aleyhiselamin babasi put yapip insanlari puta taptiriyor.ama ibrahim selam babasina hitap ederken kullandigi kelime şu "ey babacığım"

Yazik babaniza.

Kirmak bir anlık .duzeltmek bir ömür surer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün gelecek çok pişman olacaksın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Malesef insan ailesini seçemiyor.Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin.Ben ergenlikte ailemle hergün kavga ederdim.Babamda 50'li yaşlara gelene kadar çok anlayışsızdı.Zamanla ikimizde düzeldik.İnternet veya çevre etkisi midir bilmem ama babam daha modern birisi oldu.Her gün 10 kere telefon geliyor kendisine yani daha sosyal.Birşeyleri değiştirmelisiniz hem sen hem baban için.Belki de işte çektiği stressi sana küfrederek çıkartmaya çalışıyor.Psikiyatriden yardım almaya karar verirseniz eminim ikinize de iyi gelecek.

• Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt

5 yaşındayım her şeyin farkındayım hesabi

babaya böyle saygısızlık edilmez

pişman olacaksın yıllar sonra..

• Bazı insanlar babam ve benim gibi sevgilerini gösteremezler ama emin ol benim gibi çocuklarını çok severler 45 yaşında ve 14.5 yaşında bir oğlu olan bir abin olarak size tavsiyem babanıza bir daha herkesin içinde sesinizi yükseltmeyin ve ona saygısızlık yapmayın mesela benim babada her türlü maddi ihtiyacımı karşılasada küçükken bir kere olsun bile beni kucağına alıp sarılmamıştır bende babamdan ne gördüysem oğlumada ne yazikki sevgimi gösteremiyorum ama emin ol biricik oğlumu çok seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergenlik çok zor aynen.... ilerde pişman olursun böyle devam edersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.