Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gülüncetipsizolanadam -- 4 Ekim 2022; 15:4:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İnsan babasına bunları der mi? Boşuna mı yazdı seni üniye hemi de paraylan  

• One last picture kullanıcısına yanıt
    Umurumda değil hocam. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorum. Yaptıkları yanlış. Az bile söyledim.

• o nesil sevgi görmediği için gösterememesi normal. fazla üstüne gitmişsin adam dese sg devlet ünisi kazan bir şey diyemeyiz

• Zaten ortalama Türk babası sevgisini çok göstermez, gereksiz yükselmişsin bence. Tabi bilmediğim başka olaylar yoksa.

• Rahmetliye hiç “Seni seviyorum” demedim.
    Bizim sevgimizi ifadeye söze gerek yok, onun öksürüğü yeterdi,
    Gece mesaisine gitmek için akşam üzeri öksürerek kalktığında sevinirdik babamızla çay içeceğiz diye…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senden önce vefat ettiğinde bu ve benzeri daha nice yaptıkların için vicdan azabı çeker, çok ağlar sızlar durursun emme iş işten geçmiş olur. Bizzat yaşanıp tecrübe edilmiştir.

• Ağzına sağlık. İçinde biriktirirsen sıkıntıyı sen çekersin, şimdi sen rahatladın o rahatsız olacak. Baba olarak zaten seni iyi yetiştirmek zorundaydı. Devlet üni kazanamadiysan suç yine onun. Annelik babalık böyle bizim toplumdaki gibi basit işler değil. Kendi keyfin için dünyaya getirdiğin zavallıya vazifeni yerine getirmiyorsan, sonuçlarına katlanacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok günah tevbe et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun hocam

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Bu hayatta bir iyi vardır. Bir de kötü vardır hocam. Çok üzdü beni. Çok üstüme geldi. Daha fazlasını yapmadığıma şükretsin

• Ya çok yanlış bir argüman hocam bu. Sevgi görmemiş tm. Ama ilk çağda yaşamıyoruz ki. Doğruyu yanlışı biliyor.

• .Ferrum. kullanıcısına yanıt
    Hocam bir seferlik böyle bir şey olsa asla sesimi çıkarmam. Geçmişten kalma birikmişlikler hep. Dövmeler, sövmeler falan.

Ya ben ölürsem hocam.

• Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt

Tövbe etmeden ölürsen azabını çekersin. Ne derlerse desinler gıkını çıkarmadan "he" demekten başka çaren yok, karşılık vermek günaha sürükler

Hocam yaşayan bilir. İnsan öyle birikiyor ki elleri paramparça olana kadar duvarı yumruklayasi geliyor. Kendini öldüresi geliyor.

peki ondan önce biz vefat edersek?

• darısı bana.

• kendisinin yanlışlarını sende gördüğü için yapıyordur.

sende büyük ihtimal söylediklerini dinlemiyorsun.

iki çocuğu olan biri olarak söylüyorum.

babanı kırma, kırarsan kırarlar. yıkarsan yıkarlar. ne yaparsan aynısı sana yapılacak.

bundan emin olabilirsin.

babanın bedduasından sakın. annenin duasını al.

yoksa dünya da iki yakan bir araya gelmez..

• Benden sana tavsiye, baban da dahil olmak üzere hiç kimseyle siyaset tartışma. Siyaset tam bir şeytan işidir nifak tohumundan başka bir şey ekmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.