Şimdi Ara

BABA NEREDESİN ÇOK YALNIZIM.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyi zamana bırakacaksın çünkü zaman herşeyin ilacı.

Annem vefat edeli 16 sene babam vefat edeli 14 sene oldu. İnsan bir şekilde alışıyor yalan dünyanın tek gerçeği özlemekten başka elimizden birşey gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter be birader sıkılmadın mı şu konulardan. Bi intihar edicem diyorsun bi ağlıyorsun hepsi yalan csb. Babanın ölüm belgesini at inanalım burada duygu sömürüsü yapma.

• Babasını ölürken gördün mü sana noluyor? Ya da annesi sen misin 2 hesabın mı var? Bu forumda neler neler gördük biz hepsi csb çıktı bu arkadaş da aklısıra forumu trollüyor.

• Basın sağ olsun kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    Züppe

• Allahım sabır versin hocam. Lütfen intiharı filan geçirme aklından. Emin ol çözüm değil. Her şeye rağmen mücadele edeceğiz.

• Daha yeni üye olmuşsun bu forumda her şeyi gördüm diyorsun sen mi csb sin ben mi? Toton yemez bunları yüzyüze söylemeye anca burdan bordoklavyelilik yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KamyonlaDriftÇekenAdam -- 1 Ekim 2020; 19:51:3 >
  • hangi tıp

7 yıldır üyeyim. O dediklerini de aynen sana iletiyorum.

• Babanın ölü belgesini göster dedin.. ben seni çoktan inandığın Tanrı’ya havale ettim birader ne desem boş arytık. 7 yıldır üyeymiş. Burada ana baba parası yemekten toto büyütmekten okumamaktan başka ne işe yaşıyorsunuz

7 yıldır üyeyim. Yüzyüze söylemeye de bal gibi yer. Bi konu açıyorsun babam öldü intihar edicem diyorsun sonra troll konulara gidip boş yapıyorsun csb olduğunu biliyoruz boşuna uzatma bence.

Kendi paramı kendim kazanıyorum. Türkiyenin en iyi okulundan birinde mühendislik okuyorum. Beni tanımıyorsun ama ben senin gibi üyeleri çok iyi tanıyorum. Daha fazla yazmayacağım diğer hesaplarımı da senin gibilere mesaj atarken kaybettim zaten. Değmez.

• Her intihardan vazgeçen troll mü oluyor olum hadi 7 yıldır üyesin hiç mi hayatı tatmadın? Benim kuzenim atlamaktan son anda kurtuldu hiç mi hayat tecrüben yok bu kadar mı asosyalsin?

• Adama bak. Önüne gelene hakaret ediyor bi de.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.