Şimdi Ara

B sınıfı SW Tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yılbaşına kadar 25000 lira bütçe ile bir araç almam gerekiyor. Aracı genelde şehiriçinde kullanacağımdan pratik olmasını kompact boyutta olmasını tercih ederim. Günde 60 km kadar yol yapacağım köprü yolunda o nedenle dizel tercihim. Performans delisi değilim ama Astra'nın 1.3 CDTI motoru beni bezdirmişti. Renault 1.5 dCi 105 BG ise kesinlikle daha keyifliydi. Yakında ailemiz de büyüyecek o nedenle geniş bir araca da ihtiyacımız olacak sanıyorum. Aşağıdakilerden sizce hangisi en mantıklı seçim olur?

B sınıfı bir SW. Örneğin:

Peugeot 207 SW
    Renault Clio Grand Tour
    Seat Ibiza ST

Ya da yukarıdakiler beyhude araçlar al bir C sınıfı HB/Sedan takıl mı dersiniz?

Tavsiyelerinizi tecrübelerinizle sabitlerseniz sevinirim. Ayrıca önerebileceğiniz ilan varsa incelemekten sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omkkio -- 20 Aralık 2010; 16:40:54 >

• bende tavsiyeleri bekliyorum 0 araç kampanyaları beni çok cezbediyor özellikle 207 sw'yi ve seatı beğendim kia ceed önerenlerde var onada bakıyorum eskişehirde peugeot bayiini aradım sw yokmuş 3-5 güne gelir dedi esasında ikinci el bakıyordum ama malum oto finansları bankalardan daha iyi kredi imkanları sunuyor bu nednele ikinci el era planlarımı beklemeye aldım
  • 207 SW Outdoor kullanan var mı acaba? Tavsiyelerini alabilir miyim?

Teşk.
  • Sanıyorum B sınıfı SW alacağım hayırlısıyla.

Peugeot 207 Outdoor 1.6 Hdi
    Renault Clio Grandtour 1.5 dCi
    Seat Ibiza SportTourer 1.2/1.6 TDi

İkinci el de düşünüyorum bu arada. Yukarıdaki üçünden hangisi diğerlerine göre daha avantajlıdır? Kullananlardan yorum bekliyorum.

Teşk.
  • Güncell...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omkkio

Sanıyorum B sınıfı SW alacağım hayırlısıyla.

Peugeot 207 Outdoor 1.6 Hdi
    Renault Clio Grandtour 1.5 dCi
    Seat Ibiza SportTourer 1.2/1.6 TDi

İkinci el de düşünüyorum bu arada. Yukarıdaki üçünden hangisi diğerlerine göre daha avantajlıdır? Kullananlardan yorum bekliyorum.

Teşk.

bunların hepsi 25.000 'den yuksek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal
    bunların hepsi 25.000 'den yuksek sanırım

Clio Grand Tour veya Peugeot 207 SW alınacaksa ikinci el alacağım o nedenle 25.000'e bulabilirim. Ancak Seat tercih edersem sanırım 1.4 Reference benzinli için bayii ile güreş tutacağız :)

Dolayısıyla aslında seçim aşağıdaki üçü arasında olacak. Benim için 1nci sırada güvenlik gelir. 2nci sırada maliyet (bakım vs) 3ncü sıra donanım.

Clio Grand Tour 1.5 dCi Extreme/Dynamique
    Peugeot 207 SW 1.6 Outdoor
    Seat Ibiza Sportourer 1.4 Reference
  • bende benzer bir konu açtım daha hiç pejo öneren çıkmadı ben birde kia ceed koydum ağırlıklı olarak onu önerdi arkadaşalr donanımı neticesinde benim gönlüm seattan yana gibi ama ikisindende fiyat alıcam hangisi uyguna gelirse artık
  • Valla okuduğum yorumlara göre 207 lastik ve rüzgar sesini içeri çok alıyo diyolar ama ne derece doğru bilemem. Ben olsam içlerinden hem donanım hemde tasarım açısından daha güzel olan İbiza'yı seçerdim. Seni sadece satarken zora sokar donanımı konforu vs. bence 10 numara.
  • bence ikinci el temiz bir clio grand tour alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.