Şimdi Ara

B Sınıfı Ehliyeti Olup A2 Ehliyet Alacaklar İçin Bütün Süreç Ve Masraflar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
9
Favori
67.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • parası bir şekilde ayarlanır ama önemli olan ehliyeti alanlar o yeterlilikte mi?

hem motosiket hemde araç sürücüleri için önemli olan bence bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

434 lira, gerçekten insanları almamaya teşvik ediyor.

755 papele bana geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy48

Kursla anlaştığın paranın üzerine en fazla 300 TL daha ekle. Kurs da 350-400-450 diye gidiyor. Pazarlığınıza bağlı.

doğrusunu söylemişsin,450 ye anlaştım 755 e geldi,herşeyimiz üçkağıt olmuş....
  • benim b + a2 1350 ye mal olacak ve hic kalmadan.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlsnmz.

benim b + a2 1350 ye mal olacak ve hic kalmadan.....

Hocam şimdedim hayırlı olsun bende a2 almak istiyorum sizin bilginiz vardır sadece ona ne kadar dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06zampara06

quote:

Hocam şimdedim hayırlı olsun bende a2 almak istiyorum sizin bilginiz vardır sadece ona ne kadar dediler

kurs 250 degiskenlik gosterebilir.
    sinav 50 yazilis sinavada girecekseniz bi ellide oraya...
    vergi 120 kusuratsiz yaziyorum..
    kart ucreti 110..
    ve ekstra olarak foto rapor vsvs

• quote:

quote:

quote:

kurs 250 degiskenlik gosterebilir.
    sinav 50 yazilis sinavada girecekseniz bi ellide oraya...
    vergi 120 kusuratsiz yaziyorum..
    kart ucreti 110..
    ve ekstra olarak foto rapor vsvs

600 küsürü buluyor yani bir ehliyet sandığımdan çokmuş Teşekkürler

• eee bu A2 eğer B olsaydı ;
    -
    -
    Kurs 500 lira
    Vergi 340 lira
    Sınavlar 100 lira
    Kart Ücreti 110 lira...

1050 lira...
  • quote:

eee bu A2 eğer B olsaydı ;
    -
    -
    Kurs 500 lira
    Vergi 340 lira
    Sınavlar 100 lira
    Kart Ücreti 110 lira...

1050 lira...

Hocam çok fazla değilmi sizcede gerçi ney ucuzki türkiyede ehliyeti bile taksitle alıcaz desenize :)
  • quote:

quote:

eee bu A2 eğer B olsaydı ;
    -
    -
    Kurs 500 lira
    Vergi 340 lira
    Sınavlar 100 lira
    Kart Ücreti 110 lira...

1050 lira...

Hocam çok fazla değilmi sizcede gerçi ney ucuzki türkiyede ehliyeti bile taksitle alıcaz desenize :)

taksit imkanı olmasa kontenjanlar tamamen dolmaz zaten...
  • B sınıfı ehliyeti olup da A2 almak isteyenler artik yazılı motor sinavına girmeyeceker. Yeni yönetmelik ile bu zorunluluk kalkmıştır.
  • b sınıfı ehliyetim vardı a2 için başvurdum sürücü kursuna şimdilik 300 tl ödedim sınav bu ay sonu yapılacakmış.Diğer gerekli evraklar sağlık raporu vs için para ödemedim zaten aile hekimleri veriyor.
  • infazci43 İ kullanıcısına yanıt
    hangi il? bende uzun zamandır almak istiyordum a2 fakat biraz daha masrafsız olmasını istiyorum. 250 tl yi kabul eden bir kursla anlaşacağım. Öyle çok lazım birşey değil bu sebepten uygun olsun diyorum.

Sizin toplamda ne kadara mal olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

hangi il? bende uzun zamandır almak istiyordum a2 fakat biraz daha masrafsız olmasını istiyorum. 250 tl yi kabul eden bir kursla anlaşacağım. Öyle çok lazım birşey değil bu sebepten uygun olsun diyorum.

Sizin toplamda ne kadara mal olacak?

kocaeli 250 liraya da kurs vardı bildiğim prestijli bir kursa gittim sonuçta daha sonra o parası bu parası diye masraf çıkarabilir.Bundan sonraki süreçte maliye ve trafiğe vereceğim.
  • Bende A2 almayı düşünüyorum B var. Sadece direksiyona mı gireceğiz birde toplam kaça mal oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Bende A2 almayı düşünüyorum B var. Sadece direksiyona mı gireceğiz birde toplam kaça mal oluyor?

Evet sadece direksiyon sınavı var yazılı sınav kalktı bana 700tlye mal olacak gibi

• çok para ya
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yakın tarihte B ehliyeti olup A2 alan arkadaşlardan ricam,
    Kurs bitimi sonrası sertifika alındıktan sonra güncel olarak yapılması gerekenleri madde madde biraz açıklamalı olarak özetleyerek yazabilirlermi.
    Mesela İşBankasına 115.10 TL bir ödeme olacakmış bu ödeme Harç ödemesimidir? Harç ödemesiyse yatırırken B sınıfına A2 ekleticem ödeme yapıcammı diyoruz Bankada?
    Trafik Dosya (ek-18 ve Dış Dosya ) nereden alınır yada alınıyormu gibi.
    Bu konuda destek olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

Arkadaşlar merhaba,
    Kurs bitimi sonrası sertifika alındıktan sonra güncel olarak yapılması gerekenleri madde madde biraz açıklamalı olarak özetleyerek yazabilirlermi.
    Mesela İşBankasına 115.10 TL bir ödeme olacakmış bu ödeme Harç ödemesimidir? Harç ödemesiyse yatırırken B sınıfına A2 ekleticem ödeme yapıcammı diyoruz Bankada?
    Saygılarımla,

ziraat vakıfbank ve işbankasına yatıyo bugün yatırdım dosyamıda aldım amele gibi bekliyorum şimdi randevu alıcaz ehliyet gelsin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRau

quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

Arkadaşlar merhaba,
    Saygılarımla,

ziraat vakıfbank ve işbankasına yatıyo bugün yatırdım dosyamıda aldım amele gibi bekliyorum şimdi randevu alıcaz ehliyet gelsin diye

Öncelikle Hayırlısı olsun umarım dün işlemler tamamlanmıştır,
    Bir iki bilgi daha rica ediyorum,Harç yatırırken B sınıfı ehliyete A2 ekletiyoruz diye bir şey demek gereklimi yoksa doğrudan 115.10 TL mi ödedin.
    Birde Dosyayı nereden aldın yada Trafik işlemleri için gittiğimiz yerde satışı oluyormu.?Ve tabi Trafikte sıra gelince yapılan işlemler hakkındada biraz bilgi alırsak iyi olur
    Randevuyu anlamadım ben sistemden randevuda boş yer bulamıyorum,sen randevu almadanmı gittin?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.