Şimdi Ara

B SERISI Kullan Var mı ? Tecrübelerinizi Yazınız (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.185
Cevap
42
Favori
348.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bildigim kadarıyla b160 olanlar b150den daha fzla standart özellikleri var ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

birinin arkasında b160 yazar okadar ;)

emin ol o kadar
  • www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/b-class/b245/equipment_accessories/standard_optional_equipment.html buradaki tüm özellikler benim 2009 aracımda da standart
  • b serisi yakında yenilenecek. sıfır almayı düşünüyosanız beklerim derim. çünkü motor, şanzıman ve tasarımıyla tümden yenilenecek.
  • yakında derken ? link 2012 diyor
  • renaulttan alınacak 1.6lt lik yüksek ihtimalle 130hp lik motor kullanılıcakmış..

1.2turbo ,1.4turbo,1.8turbo benzinli motorlar da mevcut olucakmış..

2.1lt lik 204hp lik bi turbo dizel motorda tepede yer alan motor olucak tabi AMG yi saymazsak..

ek bilgi olarak A ve B serilerine AMG versiyonu da yolda..

şanzıman olarakda 6 ileri çift kavrama şanzıman gelicek..CVT devrini kapatıyor Mercedes kısacası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

yakında derken ? link 2012 diyor

hocam zaten 2011 giricez.Eylül,ekim gibi tanıtılır büyük ihtimalle bize 2012 ocak gibi gelir @HoLY.oNE Çok gzl yazmışsın teşekkür ediyorum :)
  • Alanlar foto koyabilir mi acaba
  • arkadaslar merhaba foruma yenı kayıt oldum
    benım sorumsu
    bı arkadas vasıtası ıle pıyasa degerının %15-20 fıyat altına mercedes satın alma ımkanımız var
    almaya dusundugumuz b-180 cdi otomatık......
    kendı aracım 1.6 fsi triptonık passattı...onu sattım...
    aıle aracı olarak kullanmayı dusunuyoruz...ancak ben tek basıma ıken performanslı kullanıyorum
    sıze gore bu arac benı konfor + yıllık malıyet + performans olarak ne derece memnun eder ?
    acaba mercedes e gırererk basıma iş açmış olurmuyum ? bakımları korkutacak sekılde pahalımıdır ?
    2 sene sonra elden cıkartmak kolay olurmu ?
    alacagım arac max 40 bın km olacak ve benım yılda max 10 bın km yapıyorum
  • b150 15000 km bakımında hemen herşey değişti 450 tl verdim..piyasa fiyatından ucuza alacaksanız zarar etmezsiniz, dışı daha kısa ve oturumu daha yüksek olduğu için passattan daha rahat kullanırsınız.. spor paket almazsanız konforu iyi olur..
  • Bu sene kasımda satışa çıkacak yeni b
  • 2009 model b 180 cdi ...40bın km de temız boya dahı yok 42 bın tl ??? nasıl fıyat
    yoksa bu ındırm hakkımı c serısı ıcınmı kullanmalayım ?
    sanırım E SERISINE GUCUM YETMEZ...ama C almak ılerde satısta daha rahat ettırır
  • süper fiyat kesin alın bence :) c yi nekadara alıyorsunuz? c nin tipi daha güzel ama b nin içi daha ferah
  • Kesinlikle çok iyi fiyat servise gidip aracı iç dış bi baktırın eğer kusuru yok ise kesin kaçırmayın derim ;) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Bu sene kasımda satışa çıkacak yeni b

Evet, Mercedes'in bana verdiği cevap da bu yönde. Yeni B serisinin TR'ye gelişi kasım 2011.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Bu sene kasımda satışa çıkacak yeni b

Evet, Mercedes'in bana verdiği cevap da bu yönde. Yeni B serisinin TR'ye gelişi kasım 2011.

• B150 alsak, sıralı sistem LPG taksak nasıl olur arkadaşlar? İki yorum kafamı karıştırdı;

quote:

Arkadaşlar bende bugün 27.000km de olan 2009 model spor paket beyaz B serisini sonunda satabildim.Açıkçası ilk defa bir aracımı satarken üzülmedim nedeni ise bu yaz ailemle beraber (4 yetişkin ) tatile çıktığımızda sollamalarda yaşadıklarımız,tamamen kabustu ve o gün satmayı planladık ve 2 ay sonra satabildik.ARacın performansını zaten bilerek ama araştırarak aldık ama bu kadarda performans yoksunu ve fazla tüketen mercedes kalitesinde araç görmedim,duymadım.Ama tercihiniz şehir içinde kullanıcaz evin ikinci arabası olucak derseniz olabilir.

Diğeri de şu vites oranları falan filan arkadaşın yazdığı uzun mesaj. O da motor gayet yeterli demiş. Genelde şehiriçinde kullanırım aracımı fakat tatil yolculuğunda yollar bazen gidiş geliş tek şerit olabiliyor. Sollamalarda falan başıma bela olacaksa başlamadan bitireyim bu sevdayı diyorum (:

• Arkadaslar biz bir B serisi 150 yada 160 2. el bir arac almaya karar vermiştik fakat o kadar cok kotu yorum okudum ki inanin aracdan cok soğudum ve sadece bu konuda mercedes b serisinin iyi yanlarindan bahsedilmis tüm yazilanlari inceledim birden heveslendim ve yazmak istedim bir kaç sorum olucak kotu yorumlarda yazilan ve aklima takilan sorular kısaca şöyle ;

1. Aracın virajlarda güven vermemesi ve cok yatması ne derece dogru ?
    2. Sürüş dinamiginin, minibüslere benzetilmesi ne derece dogru ?
    3. Aracin minibüs vari sürüş dinamigi yüzünden hızlı kullanımdan caydırması ?
    4. 1.5 motor bir araca göre 1.5 ton a yaklaşan ağırlığı yüzünden çok yakması ?
    5. Aracın Performansının çok kötü olması ? ( Genel olarak Sakin araba kullanırız )

Bu aracı almak istememizin nedeni olarak kalite, konfor ve sürüş keyfi nede olsa bahsettiğimiz arac bir mercedes
    Suan kullanmakta oldugumuz arac Toyota Corolla Sol HB 2006 model
    Sizce Baska araclara mı yönelmeliyiz diğer aklımızdaki araclar A3 Sportback - 1.16 - volvo s40

Vereceginiz bilgiler icin şimdiden teşekkür ederim sevgiler saygılar..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.